Bláznivá noc

Drive She Said

Bláznivá noc

Komedie

USA, 2016, 89 min

Čekal jsem podprůměrnou komedii s pokusem o další American Pie, ale nakonec to bylo milé překvapení a příjemné ztrávení večera. A kromě toho že tento film táhl Jason Biggs tak i holky překvapily a tahaly jej spolu s ním. Asi si při tomto filmu neprotrhnete bránici, ale bavit se budete. ( 24.8.17/MAC )(12.9.2017)

Průměrná americká komedie s Jason Biggsem a třema šlapkama na jedné divoké párty. Kouká se na to docela hezky, párkrát se člověk zasměje, rychle film utíká a holky jsou šikovné. Ale toť vše. Na jedno zhlédnutí ok. 60%(8.3.2017)

• Jara.Cimrman.jr

"Předstírej, že nemáš růžový tričko a běž tam." Být vystudovaným architektem, tak bych patrně nevozil po nocích prostitutky, nevloupával bych se do domů doktorů a rozhodně bych neumýval umělé penisy. Jenže s Guyem má být sranda, tak tohle všechno dělá a na mě jeho trapnost spolehlivě nefunguje. Holky sice svými výstřiky leccos zachránily, ale rozhodně toho nebylo tolik, abych Guyovy přestal přát jejich hračky ve všech jeho tělesných tvorech.(24.4.2017)

• Gilmour93

Jason Biggs si dal čtyři roky pauzu, aby se vrátil jako kurví šofér! Pucuje erotické pomůcky, tvář má od lubrikantu a do obličeje mu ejakulují jeho chráněnkyně. Božínku, to je ale hlína! Dokonce přijde i ponaučení, že dohlížet při eskortu na dámy a vychovávat děti má hodně společných znaků. Musíte po obou uklízet, všude je vozit a dodávat jim pocit bezpečí, jediný rozdíl asi je, že s dětmi nemusíte na kliniku kvůli kapavce.. Některá jména stojící za českým zněním Noci amatérského pasáka (Polštář, Tišitel) docela vystihla její dopad na diváka..(7.6.2017)

Chudák Biggs, zapsal se jako "trdlo" a to mu zůstává ve všech podobně laděných filmech..(21.3.2017)

Taková jednohubka, kterou táhne Jason Biggs, i když téma není úplně to co bych vyhledával, tak občas to byla docela sranda, ale že by se u toho člověk nějak výrazněji bavil, to zase né. :-)(23.5.2018)

• BoPo

Bláznivá noc je ako 5 minutová historka z Pařby ve Vegas, ktorá je roztiahnutá či skôr rozriedená na 89 minút. Hranie si na pravdu a následné upozorňovanie, že vlastne skoro všetko "zábavné" pravda nie je, tak to ničomu nepomohlo. Možno keby trojica k*rev bola viac sexy (menej anorektické, menej tuctové v tvári), tak by sa s prižmúreným zipsom na gatiach dalo uvažovať o vyhlásení: Nebola to strata času, bolo to celkom fajn.(3.4.2017)

Jason Biggs v další roli stydlivého nekňuby. Tyhle role hraje pořád a nutno podotknout, že on snad ani nestrárne, vypadá furt stejně jako v Prcičkách 1. Tato komedie není vůbec špatná, i se u filmu zasmějete, ale film je také dost zaměřen na erotiku, takže pánové budou potěšeni. V porovnání s jinými komedie je to ale průměr, a to znamená 3*.(16.3.2018)

Zábavná, sem tam i něčím originální komedie, ale budete si ji pamatovat? Samozřejmě že ne. Některé scénky jsou legrační a s Biggsem dost trapné v dobrém slova smyslu. Na něco jsme zvyklí, třeba z American Pie a je to takový “smolař“, když se okolo něho začnou točit ženy. Jinak film se trochu snaží, aby vám prostitutky přirostly k srdci a že i kurvy jsou lidi a máme se k ním chovat pěkně, jinak vás počůrají.(7.3.2017)

překlad Prokop Polštář :D Nejlepší vtip po RepoManovi(21.4.2017)

• Lacike

Pie fucker by sa už mal na teenage komédie vykašľať. Celý film pôsobil strašne strnulo a nudne. Niežeby samotný film bola nejaká veľká zábava, ale Biggs to celý čas ťahal na dno. Okrem skutočne vtipných scén mi tu najviac chýbali aj nejaké poriadne nahotinky, keď už je to komédia o prostitutkách. Výsledkom je nuda, ktorá nestojí za pozretie. 4/10(16.4.2019)

• TheDon

Teď mi dalo nemalou práci vzpomenout si, o čem tahle perla americké kinematografie vůbec byla. Už vím, o neúspěšným architektovi, kterej se od dob, kdy píchal jablkovej koláč vůbec nezměnil a nezměnila se ani debilita jeho rolí. Pořád je to ten stejnej trotl, řekl bych nemrda, kterej ač má na dosah spoustu extatickejch zážitků v nově nabité práci, stejně to zase posere. Nemluvě o čtverce s profesionálkama, kterou by si určitě mohl vybrat jako pracovní benefit. Asi bude mormon. Nebo debil. 30% P.s.: v 80% americké produkce jezdí hlavní hrdina hnusným hranatým Volvem....kurva proč?(14.3.2017)

Pohodovka, ktorá má zopár dobrých hlášok a situácií ( to nevymyslíš, to je život ). Taký malý návrat ´´prcičkára´´ Jason Biggsa na výslnie.(17.4.2017)

Nič extra, ale zároveň aspoň originálne a miestami sa tu objavili aj celkom komické situácie a niektoré dialógy stáli naozaj za to. Jason Biggs ma v roli "pasáka" celkom bavil, a aj tie jeho tri zverenkyne. Nečakajte žiadnu drámu, ale ako oddychovka to celkom ušlo. Aspoň to nebolo ako všetky tie šablónovité vzťahové komédie, ktorými je zväčša filmový trh zaplavený.(22.9.2016)

Ďalší z rady „ako si zaistiť rýchle peniaze“. Dostatočne oddychové, navyše s hercom, ktorý je pre svet už navždy ten, ktorý miluje jablkové koláče.(22.10.2016)

• dr.fish

Bohužel, komedie ani náhodou. Jason Biggs hraje nesympatického neschopáka a troubu, takže jde spíš o tragédii muže, který nedokáže začít chovat jako chlap. Začíná se sice otrkávat, ale všechno jde tak hrozně pomalu, že to nudí. Vydržel jsem 40 minut a definitivně ukončil projekci filmového díla.(17.4.2017)

• Johnny.ARN

Keď tomuto hovoria bláznivá noc, tak bláznivú noc ešte nezažili. Potešila Tisdale, inak zhola nič. Ultrabejkovina čo nemíňa B-čkové vody ani že vôbec. 1 z 5(16.6.2018)

Jason Biggs a jeho noční šichta jako řidič prostitutek a mýč nádobí. Celkem mi to dneska v noci sedlo, jasně není to nějaká řachanda, navíc Biggs hraje už posté to samé, ale těch 80 minut dost svižně uteklo a navíc na té Janet vážně něco je.(17.9.2016)

• iXtr3m3

Trapárina.(6.8.2017)

Ale jo celkem příjemná oddechovka :) která se nevlekla a utekla rychleji než by si možná člověk přál.(5.5.2017)

• majec4

Slaba blbina, ktora ma zaujala len zo zaciatku, lebo taky namet som este nevidel. Tesne pred koncom som to uz musel vypnut.(18.6.2018)

<< předchozí 1 2 3