Bláznivá noc

• USA Amateur Night (více)
Trailer

Guy Carter (Jason Biggs) je absolvent architektury, má krásnou ženu a dítě na cestě. Kde je problém? Už rok se mu nedaří najít si práci v oboru. Nutně ale potřebuje peníze, takže vezme brigádu jako "rozvoz". Záhy se však ukáže, že bude místo pizzy rozvážet prostitutky. Čeká ho jedna dlouhá a bláznivá noc, při níž odhodí pár zábran a možná nalezne ztracenou hrdost! (Magic Box)

Trailer

BMW12

Jason Biggs v další roli stydlivého nekňuby. Tyhle role hraje pořád a nutno podotknout, že on snad ani nestrárne, vypadá furt stejně jako v Prcičkách 1. Tato komedie není vůbec špatná, i se u filmu zasmějete, ale film je také dost zaměřen na erotiku, takže pánové budou potěšeni. V porovnání s jinými komedie je to ale průměr, a to znamená 3*. ()

Jara.Cimrman.jr

"Předstírej, že nemáš růžový tričko a běž tam." Být vystudovaným architektem, tak bych patrně nevozil po nocích prostitutky, nevloupával bych se do domů doktorů a rozhodně bych neumýval umělé penisy. Jenže s Guyem má být sranda, tak tohle všechno dělá a na mě jeho trapnost spolehlivě nefunguje. Holky sice svými výstřiky leccos zachránily, ale rozhodně toho nebylo tolik, abych Guyovy přestal přát jejich hračky ve všech jeho tělesných tvorech. ()

BoPo

Bláznivá noc je ako 5 minutová historka z Pařby ve Vegas, ktorá je roztiahnutá či skôr rozriedená na 89 minút. Hranie si na pravdu a následné upozorňovanie, že vlastne skoro všetko "zábavné" pravda nie je, tak to ničomu nepomohlo. Možno keby trojica k*rev bola viac sexy (menej anorektické, menej tuctové v tvári), tak by sa s prižmúreným zipsom na gatiach dalo uvažovať o vyhlásení: Nebola to strata času, bolo to celkom fajn. ()

Gilmour93

Jason Biggs si dal čtyři roky pauzu, aby se vrátil jako kurví šofér! Pucuje erotické pomůcky, tvář má od lubrikantu a do obličeje mu ejakulují jeho chráněnkyně. Božínku, to je ale hlína! Dokonce přijde i ponaučení, že dohlížet při eskortu na dámy a vychovávat děti má hodně společných znaků. Musíte po obou uklízet, všude je vozit a dodávat jim pocit bezpečí, jediný rozdíl asi je, že s dětmi nemusíte na kliniku kvůli kapavce.. Některá jména stojící za českým zněním Noci amatérského pasáka (Polštář, Tišitel) docela vystihla její dopad na diváka.. ()

silentname

Celkovo môžem povedať, že "Amateur Night" dokopy nefunguje. V podstate sa dá povedať, že od prvého momentu to bolo odsúdené na zánik. Film absolútne ničím nevyniká, nemá jeden jediný zaujímavý moment a v podstate je to skôr film pre amerických chlapov, ktorí asi chcú len vidieť nejaké tie sexy ženské. Mimochodom jedna z nich je Ashley Tisdale. Asi nie všetci z High School Musical série mali šťastie na to, aby si našli nejaké lepšie pokračovanie ich kariéry. Ale to je len tak na okraj všetkého ostatného. Jason Biggs dokopy pôsobí ako keby absolútne nedospel. Stále hrá rovnakú postavu ako pred dvadsiatimi rokmi a popravde v tomto bode to už nemá ani trošku šarmu. Občas ma vedel pobaviť, no v tomto filme pôsobil maximálne nasilu. Neviem či to bola rola, ktorú si mal vybrať, lebo ho absolútne nikam a v ničom neposúva. Janet Montgomery je celkom fajn. Myslím si, že ona je aj jediný dôvod, pre ktorý tento film neskončí nižšie než som ho reálne posadil. Je vidno, že si rolu Nikki užíva naplno a vie s ňou byť celkom zábava. Občas. Inokedy sledujeme scénku, kde Jason Biggs umýva vibrátory a je z toho znechutený. A to má byť vtipné. Scénky s doktorom takisto pôsobia veľmi divne a hlavne to nikam film po celú dobu neposúva. A okrem toho to skáče z jedného miesta na druhé a nevie čo vlastne reálne chce. Scénky sú predvídateľné, niektoré postavy menej otravné ako iné a celkovo to nie je komédia, ktorú by som vedel niekomu odporúčať. Ak máte radi typický prízemný americký humor, kde na úvod filmu budeme mať vymenované obrovské (ako sa to vo filme označilo) "dick menu" tak toto je film pre vás. Ak ste z tohto typu humoru už viac znechutení, radšej film ignorujte. Hodnotenie: D ()

• Filmovalo sa v kalifornskom meste Los Angeles. (MikaelSVK)