Bláznivá noc

Bláznivá noc

Komedie

USA, 2016, 89 min

• Sharlis

Či to má byť rodinné drama alebo komédia, na to zrejme neprišiel ani režisér, ani scenárista ani herci a nakoniec z toho vzišiel film, ktorý je absolútne o ničom. Ashley Tisdale kariéra herečky asi moc nevynáša a jediné morálne poučenie z filmu je: byť kurvou je dobré, aspoň si zarobíš hromadu peňazí.(30.8.2016)

Zábavná, sem tam i něčím originální komedie, ale budete si ji pamatovat? Samozřejmě že ne. Některé scénky jsou legrační a s Biggsem dost trapné v dobrém slova smyslu. Na něco jsme zvyklí, třeba z American Pie a je to takový “smolař“, když se okolo něho začnou točit ženy. Jinak film se trochu snaží, aby vám prostitutky přirostly k srdci a že i kurvy jsou lidi a máme se k ním chovat pěkně, jinak vás počůrají.(7.3.2017)

• l.enik.c

Co toto zase bylo za blbost? Nevtipná komedie, ze které jsem si odnesla jen to, že být kurvou je super, protože si vydělám na super bejvák. Kdyby to aspoň trochu víc odsýpalo, manželka mi nelezla na nervy... Když zrovna nejede nic jinýho v telce (i když vysílat něco takovýho o prázdninách dopoledne...), tak proč ne, ale jinak to za moc nestojí.(2.8.2017)

• TheDon

Teď mi dalo nemalou práci vzpomenout si, o čem tahle perla americké kinematografie vůbec byla. Už vím, o neúspěšným architektovi, kterej se od dob, kdy píchal jablkovej koláč vůbec nezměnil a nezměnila se ani debilita jeho rolí. Pořád je to ten stejnej trotl, řekl bych nemrda, kterej ač má na dosah spoustu extatickejch zážitků v nově nabité práci, stejně to zase posere. Nemluvě o čtverce s profesionálkama, kterou by si určitě mohl vybrat jako pracovní benefit. Asi bude mormon. Nebo debil. 30% P.s.: v 80% americké produkce jezdí hlavní hrdina hnusným hranatým Volvem....kurva proč?(14.3.2017)

• Jara.Cimrman.jr

"Předstírej, že nemáš růžový tričko a běž tam." Být vystudovaným architektem, tak bych patrně nevozil po nocích prostitutky, nevloupával bych se do domů doktorů a rozhodně bych neumýval umělé penisy. Jenže s Guyem má být sranda, tak tohle všechno dělá a na mě jeho trapnost spolehlivě nefunguje. Holky sice svými výstřiky leccos zachránily, ale rozhodně toho nebylo tolik, abych Guyovy přestal přát jejich hračky ve všech jeho tělesných tvorech.(24.4.2017)