Satanic

Mike Conte

Kostýmy:

Sarah Fleming
  • Marceloo

Partia kamarátov sa vyberie do Los Angeles. Ich cielovou destináciou je návšteva miest, ktoré sú spojené s okultizmom. Keď sa sami dostanú do problémov s okultistami, je na útek už neskoro. - Pána Anthonyho Jaswinskiho mám velmi rád, pretože napísal scenár k jednému z mojich najoblúbenejších hororov vôbec, ale neviem, prečo sa účastnil tohto nevydareného projektu. Problém by som nevidel v jeho scenári, ale v katastrofálnej réžii a podradných hereckých výkonoch. Prostredie a téma sú žalostne málo využité, a pritom ponúkajú tolko možností. Režisér by sa mal vrátiť späť k tým nezmyslom, ktoré natáča pre americké televízie a na najlepší žáner nech už opäť nesiaha. + herečka z Vampire Academy + herec z Goosebumps(12.5.2017)

• kaylin

Americký horor „Satanic“ je většinu svojí stopáže takovou celkem nenáročnou podívanou, která moc nevytrhne, nejsou zde nějak zajímavé scény, je to spíše kecání a záběry na ne až tak zajímavé, ale ani vyloženě protivné postavy. To je první bod k dobru. Tím druhým je skutečnost, že je to místy parádně krvavé. V tu chvíli snímek dostává obrátky, které jsou nečekané. A bohužel ne vždy dlouho trvající.(14.11.2018)

Od začátku to vypadá na klasickou dumb-teen sračku, ale poslední zhruba půlhodinka to zachraňuje. S čerty každopádně nejsou žerty!(19.1.2017)

• stanyko

Aj ked vo filme ucinkuje moja najnesymatickejsia herecka z Modern Family, dal som tomu sancu. Osudova chyba. Dej je strasne prespekulovany: prvych 40 minut parta nudnych pubertiakov sa bezcielna mota po LA, jedna pipina si z nicoho nic podreze hrdlo, potom sa 20 minut znova nic nedeje a v poslednej 20 minutovke particka beha po placi ako splasene kurata + ako bonus tu Hylandova vyslovene nechutne skrieka (asi aby zakamuflovala jej biedne herecke skills?) az som dufal ze jej niekto da riadne po hube v kazdej scene. Uz som pisal, ze herci hraju horsie nez ochotnici po stefanskej zabave?(21.8.2018)

• Flopik

Celý film je strašná nuda s nesympatickými postavami.Jedna baba je aspoň kočka.Skupina zachráni dievča od satanistov, myslia si že jej pomáhajú, vyvolajú nejakého ducha a nastane strašenie.Tak to je možno všade inde, ale tuto sa nič nedialo, raz nejaké mŕtve vtáky inak nič.Iba samé znudené pohľady a nič nerobenie.No potom príde koniec, ktorý mi z jednej strany liezol na nervy kvôli neustálemu kriku hl postáv a z jednaj strany to bolo pekné psycho.Sklamanie hlavne z toho že ani jeden duch, ani nič tu nebolo.U mňa za 2* neumrel som pri tom ale ani to nedoporučujem.(27.11.2016)