Priamy prenos slávnostného galavečera zo Slovenského národného divadla v Bratislave s vyhlásením výsledkov 18.ročníka diváckej ankety o najpopulárnejšie osobnosti a programy televíznej obrazovky za rok 2017. (RTVS)

Autogram

Dobre odvedená práca. A naozaj to ide aj "bez Adely". Program bol vtipný, svižný, sviežo odmoderovaný, len ten spev sa mi zdal občas na playback. Za Kňažka je to na päť hviezd, jeho príhovor mal gule a Rezník sa pri ňom mohol len bezmocne prizerať. ()

D28

Slováci nie sú dokonalí, ale veľmi ma teší, že nečakane i takýto typ programu mi potvrdil, že vieme byť vážni i veselí, dojatí i dojímaví, milí a súdržní, že sa vieme tešiť z toho, čomu sa venujeme my i kolegovia, ktorých si naviac vážime. Humorné dokrútky i počúvateľné prejavy víťazov ma naplnili optimizmom a potrebou poďakovať sa za to všetko prekvapivo i tu. ()

adelina8

Češi by se měli učit, jak má vypadat zábavné předávání cen. Vtipné "dokrútky" s nominovanými, žádná klišé či naučené fráze, při kterých se divák stydí za účinkující. A i když to trvalo téměř 3 hodiny, přenos si udržel švih. ()

Torgal

Sajfa to zvládol aj bez Adely a celý večer mal oveľa lepší „flow“ než naposledy. K víťazom sa vyjadrovať nebudem, je to anketa popularity a tam sa na zdravý rozum spoľahnúť nedá (inak by Hudák nevyhral dva roky za sebou najlepšieho herca, hoci nikde dva roky nehral). Čo je ale hlavná silná stránka OTA sú dokrútky k jednotlivým kategóriám – a v tých tento ročník exceloval a úroveň zábavnosti celého programu nakopli na inú úroveň. Bohužiaľ sme sa nevyhli komentovaniu aktuálnej politickej situácie, ale všetko v rámci normy a niektorí (Kňažko) boli veľmi trefní. 8/10 ()