Rekreácia (E01) (epizoda)

Komedie / Rodinný

Slovensko, 2018, 31 min

Peter Begányi

Adir Miller (původní scénář), Ran Sarig (původní scénář)

Norbert Hudec

Komentáře uživatelů k epizodě (6)

• tron

Trápne. Pred uvedením tohto jojkárskeho seriálu na obrazovky som čítal rozhovor s Tomášom Maštalírom, kde sa ho pýtali niečo v tom zmysle, či nie je prekvapivé, že herec jeho formátu (ehm, akože herec špecializujúci sa skôr na temné postavy) hrá komickú postavičku. A týpek odpovedal niečo na spôsob, že v divadle má paradoxne viac komediálnych, než vážnych rolí. Nuž... po pozretí prvej časti Semafóru môžem s čistým svedomím povedať jedno: rozuhodne by som to nechcel vidieť. Maštalír nie je vôbec môj obľúbený herec, ale v dramatickej úlohe zvykne bývať OK (Čiara napríklad). V komediálnej polohe je však trápny, neznesiteľný a strašne, strašne, proste fakt strašne afektovaný. Neveril som mu ani nos medzi očami, moc to "hra". V súvislosti s tým som si spomenul na dávnu axiómu, že každý komediálny herec väčšinou je aj výborný dramatický, ale nie každý dramatický vie byť dobrým komikom. Svätá pravda.(14.3.2018)

• ExpertRaptor

TOP epizoda. 90%(16.10.2018)

• Autogram

Ďalší sitcom s polodementnými tridsiatnikmi a celkom dementným scenárom. Má toto Maštalír zapotreby?(13.3.2018)

Začátek rozpačitý, linka Maštalíře až trapná, ale konec jsem šel smíchy do kolen, takže za tři hvězdy.(3.6.2018)

• brasek

Nechcem urážať Maštalíra, ale jeho postava je totálne odporná, proste obyčajný kretén a to má byť základ zábavy?(14.3.2018)

• Turk1sh

Toto nemalo nikdy uzrieť svetlo sveta a režisérovi ako aj všetkým protagonistom by som zakázal podieľať sa ešte niekedy na nejakom filme či seriáli...(13.3.2018)