• DAPDO

A to jako fakt, nebo si děláte z lidí totální prdel ? Výkvět zkrachovalejch herců na jednom místě. Škoda, že je u nás zrušenej trest smrti, stačilo by pustit odsouzenýmu deset minut téhle čurákoviny a byl by tuhej. Možná pět... Obdivuju někoho, kdo na to kouká, to se radši podívám na striptýz kofoly Věry Bílé, z toho se aspoň pobleju a vyčistím si žaludek.(14.11.2015)

• hony23

Také se vám někdy stalo, že jste s vyvalenýma očima zírali na něco tak pitomého, že jste to nebyli schopní přepnout na něco jiného? Mě se to naposled stalo u Bezdružic při scéně, kdy zfetovaný Standa Hložek vystupoval na nějaké podivné místní slavnosti. Až člověku bylo stydno za ty herce, jaké šílené role musí přijmout, aby poplatili všechny své hypotéky a leasingy. Jediný vtipný okamžik večera nastal ve chvíli, kdy na můj dotaz, kdo tohle proboha režíroval, má přítelkyně odvětila, že pravděpodobně nikdo!(19.10.2015)

• JamesSi

Vtipy jsou trapné a prolamovaní čtvrté stěny po několika minutách omrzí. A teď hlavní problém seriálu: Dejte kameramanovi nějaké prášky proti epilepsii (nebo spíše vypněte to hnusné digitální třesení). Kamera se třese tak strašně, že to mění trapný seriál na naprosto nesledovatelný. Tohle je první seriál ze kterého mě doslova bolely oči. A to jsem člověk, kterému ani tolik nevadí found footage horrory, ale tohle je extrém.(19.10.2015)

• kingik

Seriál pro málo vytížené herce, herečky a Ornellu. Tenhle seriál má jednu obrovskou výhodu. A ani o ní neví. Je totiž cílen na kategorii diváků zvanou Sázkař. Jestli jste se s tímto termínem doposud nesetkali, hned jej objasním. Sázkař je typ diváka, který se u seriálů rád sází. A zde jsou obrovské možnosti, jak se během seriálu, v němž na kvalitní vtip nenarazíte, báječně zabavit. Zde je několik příkladů sázek: natočí Václav Vydra někdy ještě něco normálního, nebo zůstane jeho uměleckým vrcholem za poslední dobu reklama na auta z "Áček", shodí Dáda půl kila a bude zase sexy saxofonem ve Slováčkových očích, nebo zůstane naklíčenou dýní, objeví se Daniel Rous v silvestrovské estrádě na Barrandově, nebo je to jeho umělecká smrt, najde se pro Josefa Cardu jiná role než policista, nebo raději oživí kariéru u Genzera se Suchánkem, bude Alice Bendová i po čtyřicítce nadále brána za sex symbol, nebo už uzrál čas na jinou Štiku. Možnosti sázek jsou neomezené. Můžete se sázet až do omrzení. A pamatujte si, že tenhle seriál vás vidí. Zoomuje jak smyslů zbavený. Na to netradiční snímání seriálu si (možná) zvyknete. Každý divák přece ví, co od Barrandova čekat - podružnou kvalitu hodnou černých čísel. Jo, a kdo najde na Barrandově pořad/film/seriál, co neskončil v černých číslech, je nekorunovaný Král sázkařů, nebo korunovaný Vůl. 20%(22.11.2015)

• Zyne

kameraman: Hele, rejžo, já budu u každý scény, a je mi jedno, jestli beru detail nebo celek, zoomovat furt in a aut jako, jo? rejža: super nápad, pojď do toho. rejža u náhledu: ty woe, to tvy zoomovani, to se trochu seká a bolí z toho hlava, fakt to tak chceš? kameraman: jasný, to se neseká, to je takový cool efekt, moderna, musíme se odlišit, a když to bude moc sekaný, tak se to ve střižně spraví, se to jakoby zjemní, chápeš. po pár týdnech ve střižně střihač: ty woe, se to seká jak hovado, to nespravím, kašlu na to, řeknu jim, že to je cool a moderní, ha. na tomhle serialu neni bohuzel nic cool ani moderni, je to proste jen srač*ka...(3.11.2015)

• - Seriál se natáčel ve Strančicích. (max21)