• Michi88

Všechny na Barrandově by měli zavřít za klamavou reklamu. Nejvtipnější komediální seriál? Ani náhodou. Možná tak nejtrapnější seriál. Nevím, jaký smysl pro humor mají pánové a dámy na Barrandově, ale jestli jim tohle přijde vtipný, tak by se měli nechat dojít vyšetřit. Když jsem viděl ukázku, tak jsem si myslel, že je to na nový Kameňák, protože stejné vtipy, které už zná chronicky snad každý, se vyskytovaly ve čtvrtém díle a navíc tam byli i stejní herci. Ale zmýlil jsem se. Vydra a Boušková na tom asi musí být oba finančně dost špatně, když pořád berou role v podobných koninách a ten zbytek asi taky. Původně jsem myslel, že Barrandov klesl na samotné dno se Soudkyní Barbarou, ale není tomu tak. Tohle je samotné dno.(25.10.2015)

• DAPDO

A to jako fakt, nebo si děláte z lidí totální prdel ? Výkvět zkrachovalejch herců na jednom místě. Škoda, že je u nás zrušenej trest smrti, stačilo by pustit odsouzenýmu deset minut téhle čurákoviny a byl by tuhej. Možná pět... Obdivuju někoho, kdo na to kouká, to se radši podívám na striptýz kofoly Věry Bílé, z toho se aspoň pobleju a vyčistím si žaludek.(14.11.2015)

• zette

Je uplne jedno, zda se na tento vytvor divate strizlivi nebo pod vlivem, vysledek je stejny. I pokud to tvurci nemysleli vazne, tak je to neomlouva a tezko tento serial k necemu prirovnat. Kamera amaterska, herci zoufali, scenar primitivni a humor vareny z vody. Tohle z odpadu nevytahnou ani vnady Alice Bendove, na kterou jedinou se da alespon divat:-).(1.11.2015)

• Bránolog

Hvězdičkovat nebudu, protože tímto nehodlám ztratit ani minutu času (no, na tu minutu bych se možná ještě ze studijních důvodů hecnul). Spíš by mne zajímalo, jestli zastupitelstvo vcelku příjemného, stejnojmenného západočeského městečka již podniká náležité právní kroky... Ještě jsem si vzpomněl, že mne kdysi pobavil překlad jména Kryštofa Haranta z Polžic a Bezdružic do angličtiny: Christopher the Bastard from After Spoons and Without Satelites...(2.11.2015)

• Kri-kri

Nerad jdu s davem, ale tady bohužel nelze jinak. TV Barrandov, nyní ve zdegenerovanosti na stejné úrovni s Novou a Primou se rozhodla natočit seriálovou verzi Kameňáku a dopadlo to nad očekávání. Tohle už je absolutní dno kinematografie, kdy i latinskoamerické telenovely a skopčácké špitáloviny jsou v porovnání s tímhle ochotnickým počinem hotová Shakespearova dramata. Kameru zřejmě držel v ruce někdo s třemi promile v krvi, pokročilým parkinsonem a s přesvědčením, že schován za zrcadlem točí Vyvolené. Scénář v podstatě žádný a i to málo už je zkopírováno odjinud. Vtipy trapné a obscénní, místy dokonce převzaté z Izerovy Policejní akademie. Už jen chybí, aby otravné monology protagonistů byly vloženy do komiksových bublin. Některým hercům se divím, že do toho vůbec lezli. Copak si Vydra každodenním vyřváváním "Sledujte Prostřeno až do konce!" nevydělá dost, aby mohl odmítnout účast v něčem tak nízkém? Chápu, že Patrasová si od dob nové Arabely v TV pořádně neškrtla, ale návratem v takovémto škváru si reputaci příliš nezvedne. Ti, kteří před listopadem 1989 měli plnou hubu keců, jak komunisté zadupávali kulturu by měli být přikurtováni k pryčně a povinně sledovat tento "seriál" až do chvíle, než by se národu veřejně omluvili, jak hluboce se tenkrát mýlili a přiznali, který režim skutečně dosáhl degenerace české kultury. Tady je i 0% nadhodnocené, abych vyjádřil kvality tohoto barevného hýbajícího se něčeho, musel bych jít hluboko do záporných čísel.(21.8.2016)

• - Seriál se natáčel ve Strančicích. (max21)