• hony23

Také se vám někdy stalo, že jste s vyvalenýma očima zírali na něco tak pitomého, že jste to nebyli schopní přepnout na něco jiného? Mě se to naposled stalo u Bezdružic při scéně, kdy zfetovaný Standa Hložek vystupoval na nějaké podivné místní slavnosti. Až člověku bylo stydno za ty herce, jaké šílené role musí přijmout, aby poplatili všechny své hypotéky a leasingy. Jediný vtipný okamžik večera nastal ve chvíli, kdy na můj dotaz, kdo tohle proboha režíroval, má přítelkyně odvětila, že pravděpodobně nikdo!(19.10.2015)

• pan_Bily

Nejsem zastáncem předčasných a unáhlených soudů, ale na tohle mi stačil necelý jeden díl. Na ten jsem se podíval jen ze zvědavosti, jestli je to opravdu taková tragédie, jak se všude píše. Již z upoutávek mi bylo jasné, že jde o seriál alá Kameňák. I když tedy nevím, jestli to bylo záměrem přenést Kameňák do seriálu, nebo je to z umělcovi fantazie a podobnost je čistě náhodná. Nejsem žádný příznivec Kameňáku(ů), ale zlatý Kameňák. Tohle je ještě o třídu horší. A patřičně vyšperkovené takovými perlami jako je komentování situací "vypravěčem", myšlenkové promlouvání Václava Vydry do kamery (aspoň doufám tedy, že to má vyjadřovat jeho momentální myšlenku, jinak by to byl úlet ještě větší) nebo role a výkon Dády Patrasové.(7.11.2015)

• wwwFINKcz

Moje otázka zní, jak je možné, že nový umělecký šéf dejvického divadla (Dejvice - vždy byly zárukou kvality a břitkého humoru) natočí tak příšernou sračku. Já chápu, že někdo musí živit rodinu, i pro herce to je prostě jen kšeft. Ale ikdyž pominu, že se někdo propůjčí takový příšernosti, tak mi nedochází ta naprostá nekompetentnost produkce a výše zmíněné dramaturgie. To prostě musí každý pochopit, že tohle nemůže vydělat peníze. Že to je pandořina skříňka, napěchovaná apokalyptickým mixem toho nejhoršího, co slovo "umění", ale i obyčejná popcornová zábava, mohou ve své dekadenci obsahovat. Tady prostě nejde jít už níže. Ikdyž jsou lidi stádo, často překvapujíci svou bezmozkovitostí, toto zkrátka nemůže být určeno vůbec žádné cílové skupině. Nechápu, kde se vzala tahle ubohost, kterou celý štáb svorně tvořil. Jak jim to nemohlo dojít? S přízviskem NEJLEPŠÍ KOM. SERIÁL., kteří si tvůrci sami určili mám pocit, že jsem opravdu spadl z jahody na mars. A to k tomu nepotřebuji ani družici zdarma (což byla virálni marketingová lákačka na seriál). ........ mimochodem, ani to nechápu, který marketér mohl vytvořit tuhle nekonečně mimózní kampaň, jenž akorát na...štvala x lidí, kteří na to v dobré víře skočili. Negativní reklama je v tomto případě jen pouhým NEGATIVNÍM OBRAZEM. ACH JOOOO:... už se fakticky nekonečně těším na další reprýzu "nováckých Nováků".(20.10.2015)

• MFloyd

Na tohle se doslova nedá dívat, co to ti kameramani fetovali, to je k blití, pokud tam všichni nejedou na koksu tak nevím, ale chápu že takovýhle těkavý záběry používají i v Américe, ale to neznamená že to musíme dělat i my, nebo že to je snad super, když přibližují, oddalují, hejbou tím doleva doprava a přitom tam není žádná akční scéna, jen si tam dva dementi povídají. Předtím než se na to někdo pokusí kouknout doporučuji kinedryl! No a to jsme zatím hodnotil jen kameru, to další už ponechám radši bez komentáře, tohle je mustr pro všechny, co chtěj točit nějaký pěkný odpad.(27.8.2016)

• Michi88

Všechny na Barrandově by měli zavřít za klamavou reklamu. Nejvtipnější komediální seriál? Ani náhodou. Možná tak nejtrapnější seriál. Nevím, jaký smysl pro humor mají pánové a dámy na Barrandově, ale jestli jim tohle přijde vtipný, tak by se měli nechat dojít vyšetřit. Když jsem viděl ukázku, tak jsem si myslel, že je to na nový Kameňák, protože stejné vtipy, které už zná chronicky snad každý, se vyskytovaly ve čtvrtém díle a navíc tam byli i stejní herci. Ale zmýlil jsem se. Vydra a Boušková na tom asi musí být oba finančně dost špatně, když pořád berou role v podobných koninách a ten zbytek asi taky. Původně jsem myslel, že Barrandov klesl na samotné dno se Soudkyní Barbarou, ale není tomu tak. Tohle je samotné dno.(25.10.2015)

• - Seriál se natáčel ve Strančicích. (max21)