• sofiapetra
  odpad!

  Slyšela jsem o tom, že je to strašlivé - a když jsem včera přepínala mezi kanály, vyskočilo to na mě. V úžasu jsem u toho deset minut setrvala. A konstatovat mohu jediné - na ničem víc dementnějším se snad nikdo ještě nikdy nepodílel! Nevěřila jsem, že to řeknu: ale zlatý Babovřesky. Je to ostuda pro všechny zúčastněné. Absolutní dno. Chytla jsem například scénku, kdy se učitelka Alice Bendové ptala ve třídě malých dětí, kdy čekají, že jim asi tak umřou rodiče. Vážně jí za to ten honorář stál?(3.11.2015)

 • Honzulik
  odpad!

  Tak tady u tohoto seriálu bych jen podotkl, že jsme asi už fakt národem šulínů, kteří neváhají českou kinematografii zprznit takovým stupidním zvěrstvem jako "seriál Družice"!!! Protekčně se to dovalí na nějakou TV a nějaký hňup to dokonce vše platí...Jak ještě můžou víc naši filmoví tvůrci a herci klesnout...? Věřím, že už to víc asi opravdu nejde... Odpad jak sviňa a když bude možnost, nakopejte už někdo do řiti toho kokota Vydru a spol...!(25.10.2015)

 • CentriFUGA
  odpad!

  Jedním slovem - zoufalost ... překvapuje mě celkem slušné obsazení - kam naši herci chtějí spadnout ? Kdo viděl divadelní představení Blbec k večeři, dá mi jistě za pravdu, že herci - Vydra, Carda, Boušková jsou výborní. Nechápu co dělají v takovémto hnoji, kde není ani vtip, ani děj, a vlastně díky kameře ani obraz ...(25.10.2015)

 • Jard
  odpad!

  Seriál ako taký som neočakával nejako extra zaujímavý, keďže to vyrobila TV Barrandov, ale dosť ma poburila tá amatérska práca s kamerou. Dokonca ani amatér by to tak nenakrútil. Nestabilita kamery a nezmyselné zoomovanie a odzoomovanie každú chvíľu, to je len slabý odvar amatérskej práce pri výrobe. 5%(18.1.2017)

 • pan_Bily
  odpad!

  Nejsem zastáncem předčasných a unáhlených soudů, ale na tohle mi stačil necelý jeden díl. Na ten jsem se podíval jen ze zvědavosti, jestli je to opravdu taková tragédie, jak se všude píše. Již z upoutávek mi bylo jasné, že jde o seriál alá Kameňák. I když tedy nevím, jestli to bylo záměrem přenést Kameňák do seriálu, nebo je to z umělcovi fantazie a podobnost je čistě náhodná. Nejsem žádný příznivec Kameňáku(ů), ale zlatý Kameňák. Tohle je ještě o třídu horší. A patřičně vyšperkovené takovými perlami jako je komentování situací "vypravěčem", myšlenkové promlouvání Václava Vydry do kamery (aspoň doufám tedy, že to má vyjadřovat jeho momentální myšlenku, jinak by to byl úlet ještě větší) nebo role a výkon Dády Patrasové.(7.11.2015)

 • - Seriál se natáčel ve Strančicích. (max21)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace