• xray0045

Když jsem četl komentáře, nevěřil jsem a musel jsem to vidě. Dal jsem si jeden díl a bylo to o jeden víc než snesu. Hned jsem si vzpomněl na Stopařova průvodce po galaxii ...čtyři posluchači zemřeli na vnitřní krvácení a předseda Středogalaktické komise pro mrzačení umění přežil jen díky tomu, že si uhryzl jednu nohu. To přešně vyjadřuje moje pocity. Scenář, režie, kamera, zvuk a herci hrozný. Ten zbytek docela ujde.(15.11.2015)

• Kri-kri

Nerad jdu s davem, ale tady bohužel nelze jinak. TV Barrandov, nyní ve zdegenerovanosti na stejné úrovni s Novou a Primou se rozhodla natočit seriálovou verzi Kameňáku a dopadlo to nad očekávání. Tohle už je absolutní dno kinematografie, kdy i latinskoamerické telenovely a skopčácké špitáloviny jsou v porovnání s tímhle ochotnickým počinem hotová Shakespearova dramata. Kameru zřejmě držel v ruce někdo s třemi promile v krvi, pokročilým parkinsonem a s přesvědčením, že schován za zrcadlem točí Vyvolené. Scénář v podstatě žádný a i to málo už je zkopírováno odjinud. Vtipy trapné a obscénní, místy dokonce převzaté z Izerovy Policejní akademie. Už jen chybí, aby otravné monology protagonistů byly vloženy do komiksových bublin. Některým hercům se divím, že do toho vůbec lezli. Copak si Vydra každodenním vyřváváním "Sledujte Prostřeno až do konce!" nevydělá dost, aby mohl odmítnout účast v něčem tak nízkém? Chápu, že Patrasová si od dob nové Arabely v TV pořádně neškrtla, ale návratem v takovémto škváru si reputaci příliš nezvedne. Ti, kteří před listopadem 1989 měli plnou hubu keců, jak komunisté zadupávali kulturu by měli být přikurtováni k pryčně a povinně sledovat tento "seriál" až do chvíle, než by se národu veřejně omluvili, jak hluboce se tenkrát mýlili a přiznali, který režim skutečně dosáhl degenerace české kultury. Tady je i 0% nadhodnocené, abych vyjádřil kvality tohoto barevného hýbajícího se něčeho, musel bych jít hluboko do záporných čísel.(21.8.2016)

• wwwFINKcz

Moje otázka zní, jak je možné, že nový umělecký šéf dejvického divadla (Dejvice - vždy byly zárukou kvality a břitkého humoru) natočí tak příšernou sračku. Já chápu, že někdo musí živit rodinu, i pro herce to je prostě jen kšeft. Ale ikdyž pominu, že se někdo propůjčí takový příšernosti, tak mi nedochází ta naprostá nekompetentnost produkce a výše zmíněné dramaturgie. To prostě musí každý pochopit, že tohle nemůže vydělat peníze. Že to je pandořina skříňka, napěchovaná apokalyptickým mixem toho nejhoršího, co slovo "umění", ale i obyčejná popcornová zábava, mohou ve své dekadenci obsahovat. Tady prostě nejde jít už níže. Ikdyž jsou lidi stádo, často překvapujíci svou bezmozkovitostí, toto zkrátka nemůže být určeno vůbec žádné cílové skupině. Nechápu, kde se vzala tahle ubohost, kterou celý štáb svorně tvořil. Jak jim to nemohlo dojít? S přízviskem NEJLEPŠÍ KOM. SERIÁL., kteří si tvůrci sami určili mám pocit, že jsem opravdu spadl z jahody na mars. A to k tomu nepotřebuji ani družici zdarma (což byla virálni marketingová lákačka na seriál). ........ mimochodem, ani to nechápu, který marketér mohl vytvořit tuhle nekonečně mimózní kampaň, jenž akorát na...štvala x lidí, kteří na to v dobré víře skočili. Negativní reklama je v tomto případě jen pouhým NEGATIVNÍM OBRAZEM. ACH JOOOO:... už se fakticky nekonečně těším na další reprýzu "nováckých Nováků".(20.10.2015)

Nejprve bych rád podotknul že všem co se někdy líbil Kameňák a teď dali tomuto seriálu - ODPAD! Tak jsou POKRYTCI!!! Tento seriál je natočen na stejném principu... a prostě kdo chce sledovat jiný žánr, tak ať se na tuto srandu nedívá... Hodnotil bych tak 3 hvězdami, ale bylo tady tolik neadekvátních hodnocení, že to musím trošku vyrovnat. Mrzi ma to, ako mrzi ma to...(14.12.2015)

• Jard

Seriál ako taký som neočakával nejako extra zaujímavý, keďže to vyrobila TV Barrandov, ale dosť ma poburila tá amatérska práca s kamerou. Dokonca ani amatér by to tak nenakrútil. Nestabilita kamery a nezmyselné zoomovanie a odzoomovanie každú chvíľu, to je len slabý odvar amatérskej práce pri výrobe. 5%(18.1.2017)

• - Seriál se natáčel ve Strančicích. (max21)