Dámský klub

• Nizozemsko

• Austrálie

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2018, 103 min

Od začátku je jasné, kam to všechno bude směřovat a já měla jen obavy, aby se to nezvrtlo něčím trapným, co bych neunesla a šel by celý klub do kopru. Ne nestalo se tak, bavila jsem se téměř celou dobu až na pár hlušších místeček, ale ať....Na každé dvojce bylo něco šmrcovního, ale asi nejvíc jsem přilnula k Dianě a Andymu. Těm to slušelo nejvíc a Andy tady byl super štramák. Nevím jestli to osloví …..nácky, asi ne, ale pro mě to byl příjemný relax. Ta labuť neměla chybu.(6.9.2018)

Nemôžem si pomôcť, ale bolo to neuveriteľne zábavné. Štvorica starších dám si vytvorila knižný klub, kde preberajú prečítanú knihu, ale hlavne rozoberajú svoj život a problémy. Herecké obsadenie je na úrovni aj vo vedľajších úlohách.(27.8.2018)

Jasne dané charaktery postáv a tiež jednoduchý príbeh, ktorý vieme kam bude smerovať .. ale moja vnútorná bohyňa mi hovorí, že tie dámy (aj páni) dali Knižnému klubu eleganciu, gráciu a úroveň. Súhlasím s emmou 53, že Andy bol super štramák. 3,5*(14.9.2018)

Parta seniorek pořádá každý měsíc čajový dýchánek, při kterém probírají knížku, kterou všechny ten měsíc četli. Jako další je čeká 50 odstínů šedi a všem to změní život. Čekáte peklo? Také jsem ho čekal a o to víc jsem byl překvapený z toho, jak film funguje a baví. Je to neskutečně příjemný, občas i vtipný a sympaticky zahraný film, (překvapivě mě ty bábrle neiritovali) který překvapivě po celou dobu nesklouzává k trapnosti, ačkoliv by se to dalo od daného námětu očekávat.(5.9.2018)

Super podívaná i přes věk hlavních hrdinek.(8.9.2018)

• ARI50

Babky se sešli a jako vázně natočily nezkutečnou blbost co to mělo jako být, ta hudba ty scény to není možné jak to bylo trapné a hloupé prostě hnus a to nemluvím o jejich sračkách co jím lezly z konzerv bože.(18.11.2018)

Od dob It's Complicated jsem si přál vidět nenásilně vtipnou a přirozenou komedii. Už jsem ani nedoufal, že to někdy přijde. A ono to přišlo. Dámský klub je po všech stránkách dokonalý a vím, že se na něj podívám rád ještě mnohokrát. Mezi Diane Keaton a Andy Garciou to tak přirozeně jiskří, až má člověk strach, že chytne plátno. Jane Fonda jako by roli vyžilé, ale stále krásné sexbomby žila. U Candice Bergen jsem trochu doufal ve větší rozjezd, přece jen její první rande vás namlsá :D, ale nevadí. No a Mary Steenburgen se svým konečným stepovacím sólem, to je pastva pro bránici. Navíc je tam pár fakt skvělých vtipů, které bohužel vyzní pouze v originále (Moby Dick is nickname for Christian Grey.. atp.). Díky, opravdu díky za tak skvělý film.(16.7.2018)

Tak ale proč ne. Herečky výborné, dobrý, i když předvídatelný humor a celkově příjemná podívaná. Do kina bych na to už teda nešla, ale když na to někdy narazím v televizi, ráda si zopakuji. 4*(4.6.2018)

Milý film o stárnoucích ženách, kterým se v rámci jejich čtenářského klubu dostane do rukou série Padesát odstínů, jež jim změní život. Perfektní. Prim tu hraje hlavně obsazení hlavních ženských rolí, kdy jsem každou z nich měla svým způsobem ráda. Dobře, možná Jane Fondu moc ne, ale tu obecně nemusím. Ale jinak to byla špica. Za mě nejlepší byla linka s Diane a pak soudkyně Sharon, která se stále vzpamatovává z rozvodu. Obě mi přišly nejvtipnější a tak nějak mě vtáhly nejvíc. Caroliny pokusy zachránit manželství mi přišly spíš jak labutí píseň toho vztahu, ale vlastně to zpětně taky funguje jako skvělý příběh. Je to rozhodně film, kterých bych pustila své mamce. Není vulgární, smála jsem se.(22.10.2018)

Příjemný, nenásilně vtipný a milý film, který mě takhle navečer prostě potěšil. Herecké ženské obsazení fajn a někteří chlapi, no, radost pohledět.(30.8.2018)

Zenska obdoba tych chlapskych filmov so starymi pardalmi, ktori si aj vo vyssom veku chcu trochu uzit alebo konecne najst stastie. Je dobre ze take filmy vznikaju aj pre zeny a tento si bez nejakeho utrpenia bez problemov uziju aj chlapi. Ja som sa niekolkokrat aj dobre zasmial. Najviac sa mi pacilo, ze humor nie je infantilny, ale skôr decentny a aj ked padne nejake to sprostejsie slovo alebo sa vtip toci okolo sexu, tak to nepôsobi nechutne. Pribeh sa toci okolo styroch zien a ich muzov, z ktorych ma najviac bavila dvojica Diane Keaton a Andy Garcia. S miernym odstupom Mary Steenburgen a Craig T. Nelson, Jane Fonda (ktora aj ked je najstarsia, tak prekvapivo vyzera najzachovalejsie) a Don Johnson (ten v poslednych rokoch toci same dobre filmy). Najmenej ma bavila Candice Bergen a jej kocur? Ha,ha. Nejake rande tiez absolvuje. Vysledkom je prijemna komedia ktorej davam silne 3*, ale keby som bol o 40 rokov starsia zena, tak pravdepodobne dam plny pocet. 7/10.(21.10.2018)

Skvělá čtveřice hereček, která baví. Pořád beru jako neuvěřitelné, že jako nejmladší z nich vypadá Jane Fonda, které je jako jediné přes 80 let.(15.9.2018)

Taký príjemný film. s absolútne famóznymi hereckými výkonmi. A utiekol ako voda. Páčilo sa mi, že bol o láske v mnohých jej podobách. Rodičovskej. Manželskej. Priateľskej. Novej. Nečakanej. Prvej. A bol tak milo zábavný.(13.6.2018)

Jane Fonda má už osmdesát let!? Neuvěřitelné. Jinak příjemná romantická komedie plná klišé, které zde ale nevadí, protože je vlastně vyžadujete. Celkem povedený nápad a dobré zpracování.(28.10.2018)

• Necron

Odpudivy film, jeste horsi nez Sex and the City, kdo by to cekal... Otresne dialogy, megatrapne sceny, hruzostrasny soundtrack, proc?(29.8.2018)

Panebože!🙏Čo to bolo?!😳Sex v meste po 30-tich rokoch?😂Nie!nie!nie!Viac už nechcem vidieť vo filme partu nadržaných babičiek🙈. Navyše ešte jednu z nich bozkávať sa s Andym Garciom! To bol vrchol velebnosti...🤢Jedna vec je, že láska sa áno dá prežívať v každom veku ale...Moj názor je, že na plátne funguje jedine keď mladí herci prežívajú svoje lovestories, prenechajme to prosím výhradne im.(21.8.2018)

"Book Club" hodnotím ako celkom v pohode film na pondelkový večer. Možno som od filmu čakal viac komédie. Najmä po prvej tretine mám pocit, že sa fóry vystrieľali a film začne byť veľmi vážny. Nemôžem poprieť, že je tu ešte pár vtipných momentiek. Najmä, keď si uvedomíme, že ich aj samotné aktérky začnú tak komentovať, že si uvedomíme, že vlastne je to aj veľmi vtipné. Lenže je to súčasne aj film o hľadaní niečoho, čo možno už niekoľko rokov v živote všetkých štyroch žien chýbalo. A vlastne im to všetko otvoria romány brakovej literatúry s názvom "Fifty Shades Of Grey". A nemám osobne tomu problém uveriť. V podstate je celý film veľmi uveriteľný, celkom prijemný a aj zaujímavý. Asi je viac určený ženskej diváckej základni, no ako muža ma to nijakým spôsobom neiritovalo a sledoval som 4 vskutku talentované herečky, na ktoré je fajn pozerať aj v súčasnom veku. Diane Keaton je vynikajúca ako vždy a Mary Stenburgen je rovnako skvelá. Čo sa týka mužov, tak sú tiež dobre spracovaní. Myslím si, že Andy Garcia je super a aj Don Johnson podal vynikajúci výkon, pričom jeho postava mala skvelú charizmu. Nemyslím si, že by film niekoho urazil. Má dobré momentky, má síce aj svoje nudné momentky, no minimálne to zachraňuje jeho srdce a dobré postavy. Ak ste na to naladení, čeknite si ho. Hodnotenie: B-(20.8.2018)

Takhle jsem se nepobavila už hodně dlouho. Ano, je to další z řady filmů, kde sledujeme partičku starších ženských, které si myslí, že svá léta mají za sebou a nakonec se v letadle zjeví božský Andy Garcia a ostatní chlapi a vyvedou je z omylu. Jenomže ne každý je jako tenhle film. Tady přátelství mezi Jane, Diane, Candice a Mary funguje na jedničku. Je to vtipné, dojemné, veselé a herecky naprosto dokonalé. Přesně tohle očekávám od americké komedie, že se zasměji, odpočinu a vypnu a tohle vám snímek dá - relax a smích a jako bonus získáte Andy Garcíu (ten chlap je čím dál tím hezčí).(25.5.2018)

Já nejsem zrovna "fanoušek" tohoto typu filmu, ale jednou za čas si ho ráda užiju - vyčistím si hlavu a někdy se až dobře pobavím :) A s partou holek na Dámské jízdě si myslím, že tento film sedl jako "prdel na hrnec". Bylo to příjemné vidět skupinku starších dam, jak pracují se "současným" trendem - kdy kniha "50odstínů..." ovlivnila mnoho žen, mužů a celkově domácností. Je to pro mě taková průměrná oddychovka, správné tempo, dobrý čas a kino plný ženských - ideál na vyčištění hlavy :)(27.5.2018)

• Timak

To byla ale nuda. Moje žena vydržela 20 minut a já jen o trochu déle.(25.9.2018)

<< předchozí 1 2 3 4