Western

(amatérský film)
všechny plakáty

Do ospalého městečka Polecat City na americkém Středozápadě přichází jednoho dne neznámý cizinec. Objevuje se právě ve chvíli, kdy se do městečka má začít stavět železnice – symbol pokroku pro jedny, symbol rozpínavosti velkokapitálu a bílého muže pro druhé. Začíná nelítostný boj plný intrik, úkladů, úskoků, dramatických zvratů, lásky, zrady a komických a nečekaných situací. V ději nechybí hamižný železniční magnát, který není zvyklý brát na nic a na nikoho ohledy, jeho mexický nohsled, moudrý náčelník bojechtivých indiánů, všeho schopná kavalérie, přeochotný a možná až příliš ohebný starosta, nevyzpytatelný soudce Roy Bean a rázovitý polský barman (z rakousko-uherského mocnářství). Filmový spektákl provede diváka městem, divokou přírodou, indiánskou vesnicí i doupětem hříchu a neřesti – nefalšovaným hampýzem. (CS Film)

apokar odpad!

Vydržel jsem zhruba 40 minut (a nebylo to vůbec snadné) a celou dobu jsem se snažil najít něco, za co bych dal alespoň jednu hvězdu. Nenašel. Když si parta nadšenců natočí pro vlastní pobavení filmík, je to super. Ale pustit to do televize, to je pruser. ()

zette

Natocit takovou vec na 99 minut chce velkou porci odvahy a za ni davam hvezdicku. Jinak zoufala nuda a beznadej. ()