Reklama

Reklama

Červený střevíček a 7 statečných

  • Jižní Korea Red Shoes and the Seven Dwarfs (více)
Animovaný / Akční / Dobrodružný / Komedie / Fantasy / Rodinný / Romantický
Jižní Korea, 2019, 92 min

Obsahy(1)

Baculka Sněhurka najde pár kouzelných červených střevíčků, které ji promění na hubeňoučkou krasotinku. Má to ale jeden háček! Střevíce patří zlé čarodějnici a ta, když zjistí, že zmizely, použije veškerá kouzla a čáry, aby je dostala nazpět. Jakoby nestačilo, že má Sněhurka plné ruce práce s ježibabou, do cesty se jí musí ještě připlést sedm neodbytných trpaslíků, kteří od ní chtějí pusu. Pokud totiž tito zelení mrňousové dostanou polibek od krásné ženy, bude zrušena jejich kletba a z nich se znovu stanou udatní princové Merlin, Artuš, Jiřík, Honza, Pino, Noki, Kio. Jenže co je vlastně krása? Pochopí Sněhurka a jejích sedm statečných společníků, co krása doopravdy znamená? (Bohemia MP)

(více)

Videa (3)

Recenze (12)

AdelleR 

všechny recenze uživatele

3,5*, ale v zaokrouhlení se přiblížím spíš k těm čtyřem. Protože tohle jsem si užila. Parádní oddechovka, animák, jak má být. Animace sama je poměrně jednoduchá a u příběhu je jasné, kudy povede, to poselství holt musí být; zato jsem si užila tu kreativitu se všemi možnými příběhy (a udělat Merlina tak nápadně podobného BBC Merlinovi, když ti další dva vypadají jak Artuš a Percival, s tím přišel kdo? :D), v tomto ohledu to bylo dost nápadité. Srší to humorem, smála jsem se prakticky bez ustání. A asi si dovedu představit, že bych se na to někdy podívala znovu. ()

oveckaoa 

všechny recenze uživatele

Náhodou v rámci možnosti a na to, že je to korejský animák je to nadprůměrná záležitost. Má to příběh podobný Krasoňovi https://www.csfd.cz/film/462327-princ-krason/komentare/ a parádní písně (na animák).Navíc pokud se nepletu je to první animák kde je princezna tlusťoška (docela smutné, že to nenapadlo Evropany , ale Asiaty) .P.s. nechci se hádat, ale pochybuji, že v 6 a více letech řešíte nějakou korektnost, ale budiž většina těch děcek je ráda, že se to hýbe a je to animované, ()

Reklama

LND 

všechny recenze uživatele

Co se týká dětských animáků, tak je to pořád jeden z těch lepších. Je to zábavné, pořád se tam něco děje. Dokonce ani zpívací scény nejsou nikterak zdlouhavé. Hlavní problém podle mě spočívá v tom, že nacpat 10 hlavních postav na hodinu a půl stopáže zkrátka nejde, obzvlášť když půlka dialogů je o tom, jak kdo vypadá. Výsledek je takový, že každý má jen svou „chvilku na výsluní“ a působí to nekonzistentně. ()

Dzeyna 

všechny recenze uživatele

Hezký animák, u kterého bych neřekla, že je z dílny Asie. Nicméně ta posedlost vzhledem asi nebude to pravé ořechové pro děti. ()

wixet 

všechny recenze uživatele

Větší rozjařenou slátaninu všech možných motivů z jiných pohádek jsem snad neviděl. Snaží se to ztřeštěností být jako Shrek, ale neskutečně to přepískli. Možná má s tím co dělat asijský původ, o kterém jsem se dozvěděl až tu, po návštěvě kina. Fakt neskutečná blbost, u které jsem po půl hodině myslel, že z kina odejdu. Nemohl jsem kvůli dceři. Ta to naštěstí ze stejného důvodu vzdala po 3/4 hodině a řekla, že ji to nebaví. A to jsou ji 4! roky. ()

Galerie (139)

Reklama

Reklama