Reklama

Reklama

Červený střevíček a 7 statečných

  • Jižní Korea Red Shoes and the Seven Dwarfs (více)
Trailer 12
Animovaný / Akční / Dobrodružný / Komedie / Fantasy / Rodinný / Romantický
Jižní Korea, 2019, 92 min

Obsahy(1)

Baculka Sněhurka najde pár kouzelných červených střevíčků, které ji promění na hubeňoučkou krasotinku. Má to ale jeden háček! Střevíce patří zlé čarodějnici a ta, když zjistí, že zmizely, použije veškerá kouzla a čáry, aby je dostala nazpět. Jakoby nestačilo, že má Sněhurka plné ruce práce s ježibabou, do cesty se jí musí ještě připlést sedm neodbytných trpaslíků, kteří od ní chtějí pusu. Pokud totiž tito zelení mrňousové dostanou polibek od krásné ženy, bude zrušena jejich kletba a z nich se znovu stanou udatní princové Merlin, Artuš, Jiřík, Honza, Pino, Noki, Kio. Jenže co je vlastně krása? Pochopí Sněhurka a jejích sedm statečných společníků, co krása doopravdy znamená? (Bohemia MP)

(více)

Videa (3)

Trailer 12

Recenze (16)

iXtr3m3 

všechny recenze uživatele

XYlontá variácia na Snehulienku a sedem trpaslíkov mixnutá artušovskými legendami, Ironmanom a podobne. Je to farebné, je to hravé, je to vtipné, ale z každého rožka len troška, takže vo výsledku len tesný priemer, nič extra a zapamätaniahodné. Samozrejme na druhú stranu ďaleko a ďaleko lepšie ako niekdajšie moderné prepracovania typu Carkoolka... ()

blondboss 

všechny recenze uživatele

Juhokórejci to celkom slušne zabili. Nielenže ukázali taký malý pomyselný prostredník takým "drakom" ako Pixar či DreamWorks, ale dokonca ponúkli zaujímavú verziu klasickej rozprávky. Animácie sú ozaj na minimálne konkurenčnej úrovni a aj dejovo to bolo niečo iné. Škoda trošku takých viac hluchých miest, ale celková pointa a prevedenie ma dostali, takže tú štvrtú hviezdu veľmi rád pridám. 75 % ()

Reklama

LND 

všechny recenze uživatele

Co se týká dětských animáků, tak je to pořád jeden z těch lepších. Je to zábavné, pořád se tam něco děje. Dokonce ani zpívací scény nejsou nikterak zdlouhavé. Hlavní problém podle mě spočívá v tom, že nacpat 10 hlavních postav na hodinu a půl stopáže zkrátka nejde, obzvlášť když půlka dialogů je o tom, jak kdo vypadá. Výsledek je takový, že každý má jen svou „chvilku na výsluní“ a působí to nekonzistentně. ()

AdelleR 

všechny recenze uživatele

3,5*, ale v zaokrouhlení se přiblížím spíš k těm čtyřem. Protože tohle jsem si užila. Parádní oddechovka, animák, jak má být. Animace sama je poměrně jednoduchá a u příběhu je jasné, kudy povede, to poselství holt musí být; zato jsem si užila tu kreativitu se všemi možnými příběhy (a udělat Merlina tak nápadně podobného BBC Merlinovi, když ti další dva vypadají jak Artuš a Percival, s tím přišel kdo? :D), v tomto ohledu to bylo dost nápadité. Srší to humorem, smála jsem se prakticky bez ustání. A asi si dovedu představit, že bych se na to někdy podívala znovu. ()

oveckaoa 

všechny recenze uživatele

Náhodou v rámci možnosti a na to, že je to korejský animák je to nadprůměrná záležitost. Má to příběh podobný Krasoňovi https://www.csfd.cz/film/462327-princ-krason/komentare/ a parádní písně (na animák).Navíc pokud se nepletu je to první animák kde je princezna tlusťoška (docela smutné, že to nenapadlo Evropany , ale Asiaty) .P.s. nechci se hádat, ale pochybuji, že v 6 a více letech řešíte nějakou korektnost, ale budiž většina těch děcek je ráda, že se to hýbe a je to animované, ()

Galerie (148)

Reklama

Reklama