poster

Prospektor (festivalový název)

 • USA

  Prospect

 • Kanada

  Prospect

Sci-Fi / Drama / Thriller

USA / Kanada, 2018, 98 min

Kamera:

Zeek Earl

Střih:

Paul Frank

Scénografie:

Matt Acosta

Kostýmy:

Aidan Vitti
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Goldbeater
  ****

  V principu je to vesmírná verze klasického Útěku v řetězech, kdy dva zcela rozdílní lidé jsou nuceni spolupracovat, aby přežili v nehostinném prostředí. Prospect ovšem nabízí podmanivý a atraktivní vizuál. Exteriéry vesmírného panenského pralesa jsou nádherné, interiéry vesmírných lodí vypadají jako by zamrzly v 70. letech, což umocňuje pocit, že by se něco hodně snadno mohlo porouchat. Sophie Thatcher a Pedro Pascal snímek dobře táhnou kupředu a i přes vláčnější tempo to rozhodně ani chvíli nenudí. K mocnějšímu zážitku mi ještě něco málo chybělo, ale zpětně za tíživou atmosféru, originální design a hudební motiv přidávám jednu hvězdu k dobru. [SITGES 2018](6.10.2018)

 • majo0007
  **

  Film ubíja veľmi lacný vizuál. Nízky budget sa tak snaží aspoň zakryť akým-takým filtrom, aby ste si nemysleli, že sa to točilo v lesíku za mestom. Zrejme najdrahšou položkou v inventári bolo pár skafandrov z bazáru. Potešilo aspoň herectvo hercov.(6.2.2019)

 • EvilPhoEniX
  ***

  Nový nízkorozpočtový Sci-Fi-Thriller, kde láká především opět výborný Pedro Pascal. Poměrně originální látka o otci a dceře, kteří se vydají na neznámou planetu těžit drahokamy, ovšem toxická příroda a nehostinní domorodí obyvatelé jim pěkně přitíží a začíná boj o přežití. Zaujme hezká panenská příroda, zajímavý vzhled skafandrů a stísněná atmosféra. Dojde na jednu znepokojivou amputaci ruky a potěší i akčnější finále, ale očekávání jsem měl vyšší. Pro fanoušky Sci-Fi žánru určitě zajímavý přírůstek.60%(19.2.2019)

 • stephano
  **

  Takhle asi bude vypdat Kojimova nová hra :D Death Stranding :D(17.2.2019)

 • LiVentura
  **

  Nelíbilo..(22.2.2019)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace