Sikeurls madeo

Epizody(16)

Vavča

Vysoce zajímavý seriál, který přináší trochu toho korejského zmijova alá Zoufalky, ale zároveň je zde velmi zajímavý motiv vyšetřování nedávné nehody. Kdy soukromá učitelka Kin Eun-Young (Kim So-Yeon) neváhá infiltrovat danou rodinu a zjistit, proč zmizela její sestra, kde je, zda způsobila smrt malého dítěte... Obsazení fakt moc sympatické, charismatický Kim Tae-Woo jako vzorný policista Han Jae-Yeol na kterém něco nehraje, jeho manželka, psychiatrička nahodila fasádu, že se jí minulost netýká, přesto Song Yoon-a perfektně ztvárnila její postavu, která se na okolí pokouší působit uvolněně, ve skutečnosti je však rozervaná bolestí ze smrti dcera a frustrovaná ze zatajování minulosti, proto se pustí do vyšetřování sama. Tahle linie seriálu je fakt výborná a není si na nic stěžovat, trochu slabší jsou vedlejší linky sousedních manželek, které řeší své problémy. Korejská společnost je zjevně posedlá elitním vzdělání dětí, rodiče neváhají udělat všechno, nejen finančně. Zajímavý seriál, který ukazuje trochu některé korejské reálie a bídu světa middle upper class, myšlenkový svět Korejců. Ale jak říkám, mně by stačila ta detektivní rovina a osekal bych ten zbytek, byť to ze začátku funguje po polovině vás osud ostatních manželek nezajímá. Další lehce westernizovaná a nikoliv typicky korejská produkce. ()