The Breaker Upperers

• Austrálie The Breaker Upperers

lykan9

Je to tak debilní, že jsem se místy i něčemu zasmál, a proto nehodnotím odpadem. Jinak se jedná o nudný film, který je prošpikovaný nesympatickými a šerednými lidmi. Nový Zéland mě prostě nepřesvědčil. ()

Malarkey

Šílená novozélandská komedie, která má hroznou tendenci být osobitá a tak je často neuvěřitelně trapná. Trošku v duchu Kanclu, ale s akční režií navrch. ()

Aljak

Námetovo mi to spočiatku pripomenulo francúzsky film Alibi.com, ale toto bolo predsa len o niečom inom. Dve MILFky sa špecializujú čisto len na rozchody, a svoju prácu robia naozaj ... vtipne :D Samozrejme, je tu aj kopa zbytočnej trápnosti a teatrálnosti, ale v podstate ma tento novozélandský film milo prekvapilo svojou komediálnou esenciou, ktorá bola dlhodobo tak príznačná pre francúzske komédie. Herecko-režisérsko-scenáristické duo Jackie van Beek a Madeleine Sami bolo výborné, a presne mi zapasovali do postáv Jen & Mel. Skutočne kreatívna dvojica, to treba uznať! :) Asi to nie je na čisté 4*, ale po dlhej dobe komédia, ktorá ma aj rozosmiala, takže čert to ber... 4*! ()

baruss

Prvých 5 minút filmu vyzerá ozaj zaujímavo. Ale je to len dobrý nápad utopený v zlom príbehu. Jordan je jediná vtipná (de facto trápne vtipná) postava komédie. ()

RigorMortis

Z niečoho, čo na začiatku mohlo byť vtipnou a svižnou komédiou sa stala zúfalá vec so sileným humorom, pri ktorej som sa zasmial tak trikrát. Škoda zničeného potenciálu. Kiwiland je síce exotický, ale dámy na režisérskej / scenáristickej stoličke a ešte v hlavných úlohách tejto veci skrátka nie sú Taika Waititi. It's All Coming Back to Me Now budem mať navyše navždy spojenú s Meat Loafom, žiadnou Céline Dion. ()