Reklama

Reklama

Elliot: Nejmenší sobík

  • Kanada Elliot: The Littlest Reindeer (více)
Trailer 2

Obsahy(1)

Elliot je miniaturní kůň, který sní o slávě. Shodou okolností se mu naskytne šance zapsat se do historie... Elliot žije v zoo, která se stala oficiálním tréninkovým táborem pro Santovy soby. Se svým strýcem se stará o místní zvířata, ale to není to, co si v životě doopravdy přeje. Chce být slavný a dosáhnout něčeho velkého. Když tedy Blitzen 3 dny před Vánoci oznámí, že jde do důchodu, naskytne se mu šance něco dokázat (Televize Seznam)

(více)

Videa (1)

Trailer 2

Recenze (3)

BOURQUE 

všechny recenze uživatele

Christmas-based animák, operujúci nie príliš originálnym scenárom – niekto v blízkosti Mikuláša chce sabotovať Vianoce. V centrom pozornosti je však kôň, ktorý chce byť sobom a riadnym členom „posádky Mikuláša“. Viac ani nie je potrebné dodať, ostatné veci každý divák dá dohromady. Z hľadiska vizuálu, animák je na slušne úrovni, nič nie je prehnané a tvorcovia sa nemajú za čo hanbiť. To však musíme povedať, že v celom „projekte“ bol väčší potenciál. Osobné hodnotenie: 70% (***) ()

Reklama

pakobylka 

všechny recenze uživatele

Nic zapamatovatelného, řekla bych. Santa se prezentuje jako týpek, kterému tradice nic neříká a jímž lze lehce manipulovat. Tohle má být TEN moudrý a spravedlivý a shovívavý "Otec Vánoc", který měří všem stejně ??? Jeden by předpokládal, že má v záloze celé stádo oddaných a dokonale vycvičených sobů ... pro případ, že by se některý z elitních členů jeho spřežení kupříkladu nastydl, že by si zlámal sobí nožku - nebo že by se prostě a jednoduše jenom rozhodl rozvázat pracovní smlouvu a jít si po svých ... naplňovat pro změnu vlastní sny a přání - ať už s poťouchlým našeptávačem v zádech nebo bez něj. A ono zatím kde nic, tu nic. A co ten roztodivný stroj v závěru ... má snad sloužit pro "výrobu" pravého vánočního počasí ??? V tom případě jsme právě objevili hlavního viníka globálního oteplování a zelených údělů nám netřeba ! Co se hlavního hrdiny - poníka Elliota dotýká: Jistě, prochází určitým vývojem, ve výsledku dle očekávání zabojuje - a zaboduje ... na všech frontách, a jeho kozí kamarádka je vpravdě k nezaplacení, tudíž se nakonec dočkáte správného vánočního endu - nicméně nemůžu říct, že by ve mně probudil tu pravou vánoční náladu. Na druhou stranu ... příběh je přiměřeně veselý, přiměřeně srozumitelný - a má přiměřený spád, takže dětem se patrně bude líbit. Finále je opět přeexponované, leč taktéž přiměřeně - ve srovnání s jinými animáky. Bohužel jde o trend, se kterým nic nenadělám ... 2,5* ()

Galerie (20)

Reklama

Reklama