Zachraňte Willyho 2

Free Willy 2: The Adventure Home

Zachráňte Willyho 2

Rodinný / Dobrodružný / Drama

Francie / USA, 1995, 95 min

Soundtrack Basil Poledouris: 1. Will You Be There (Theme from "Free Willy") (Album Version) Michael Jackson ,2. Keep On Smilin' (Album Version) Nkotb ,3. Didn't Mean To Hurt You 3T ,4. Right Here (Human Nature Re-Mix) SWV-Sisters With Voices ,5. How Can You Leave Me Now (Album Version) Funky Poets ,6. Main Title (Album Version) Basil Poledouris ,7. Connection (Album Version) Basil Poledouris ,8. The Gifts (Album Version) Basil Poledouris ,9. Friends Montage (Album Version) Basil Poledouris ,10. Audition (Album Version) Basil Poledouris ,11. Farewell Suite (Album Version) Basil Poledouris ,12. Will You Be There (Theme from "Free Willy) (Reprise) Michael Jackson,(6.5.2011)

Ani pokracovanie tohto nadherneho filmu ma nesklamalo tak, ako niektorich uzivatelov. Uznavam, ze dvojka uz nebola tak dobra, ale pacilo sa mi, ze do scenara pribudol Jesseho brat Elvis. Problemy s kosatkami prisli az v druhej polovici filmu, ale ani to mi nevadilo. Proste ani po niekolkej reprize nemam dovod klesnut s hodnotenim. Jediny problem mam s tretou castou, ktora bola citelne natocena iba na zaklade uspechu jednotky, co bolo aj dost vidiet na kvalite respektive prazdnemu pribehu, na ktory si ani nepamätam a absencii Michaela Madsona... 19.03.2010 _______ Jason James Richter - (Jesse) +++ Francis Capra - (Elvis) +++ August Schellenberg - (Randolph) +++ Michael Madsen - (Glenn) +++ Jayne Atkinson - (Annie) +++ Mary Kate Schellhardt - (Nadine) +++ Mykelti Williamson - (Dwight) +++ Elizabeth Pena - (Kate Haley) +++ M. Emmet Walsh - (Bill Wilcox) +++ Produkcia: Richard Donner, Arnon Milchan +++ Hudba: Basil Poledouris +++(19.3.2010)

• tron

„Život je ťažký,“ tvrdí frajer Michael Madsen s pokrčeným čelom a to je aj jedna z mála vecí, ktoré tomuto rodinnému pokračovaniu pôvabného hitu z roku 1993 uveríte. Už to na druhý raz proste nie je ono. Ťažko povedať, čo to do Lauren Shuller-Donner vstúpilo, že na post režiséra obsadila režiséra HALLOWEENU 4 a seagalovky MUŽ SO ZNAKOM SMRTI, ale nedopadlo to až tak zle, ako som sa bál. Je to však už skrátka dojenie polomŕtvej veľryby, nápad s kosatkou na druhý raz logicky už nefunguje tak dobre, ako na prvý, herci vyrástli/zostarli a z atmosféry sa okrem Michaela Jacksona vytratila aj hravosť originálu.(24.6.2007)

• Sobis87

Nastavovaná kaše a patetická srágora, která je už jen slabým destilátem lehce nadprůměrného bijáku. Hollywood by se na tvorbou pokračování všeho, co zaznamenalo úspěch, měl vykašlat, neboť tato pokračování se většinou nepovedou a akorát dělají špatné jméno originálu…a v tomto případě ani ten originál nebyl žádnou filmařskou peckou. To nejhorší ale mělo teprve přijít, protože si po dvojce producenti řekli, že by Willy potřeboval zachránit i potřetí….místo toho ho nadobro zamordovali. 40%(24.2.2010)

• Daryl.Dixon

Willy už zase skáče přes kaluže a přibral i několik kámošů, ale ani to na dobrý film nestačí. První snímek byl něčím originální ale to nebyl důvod natáčet další díl. Jo a když už rodiče pouští Jesse na vodu za dravými divokými kosatkami, tak by ho mohli alespoň naučit plavat - ušetřilo by to pár dementních zápletek, a navíc by se o ně nemusela zajímat sociálka.(4.8.2014)

• - Narozdíl od prvního dílu Zachraňte Willyho (1993) již v tomto Keiko vůbec nevystupuje. Pro filmové účely vznikla robotická maketa kosatky. (freelex)