poster

Tada-kun wa koi o šinai (TV seriál)

 • Japonsko

  多田くんは恋をしない

 • Japonsko

  Tada-kun wa koi o shinai

 • USA

  Tada Never Falls in Love

Animovaný / Komedie / Romantický

Japonsko, 2018, 12x24 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Scalpelexis
  **

  [Shlédnuty 2 epizody, drop] *Pisatel komentáře se probírá po delší době strávené s obličejem v dlaních* Božínku, proč já jsem tak naivní? Proč já vůbec věřím, že by někdy romantická komedie mohla mít příběh místo trilionu vhodných náhodiček? Anebo ne tak stereotypní charaktery jako Češi s řízkem? Moment..zahraniční obsahy mluví o Lucembursku a tu máme Larsenburg? Tak jak teda, kde je chyba? Jsem zmaten. Potěšil jen Rainbow samurai se svou prekérní otázkou ohledně barev duhy. Zde neočekávám už nic, jen velmi pravděpodobný brzký drop. Edit po 2. díle: Už je tomu tak. Hlavní hrdinka je prázdná jak vyfouklá pneumatika, jejíž "tajemství" je viditelné na kilometry daleko, stejně jako třídní předsedkyně. Druhý díl bych téměř označil až za filler. Je to děsivě neoriginální s charaktery, které znáte z každého jiného obyčejného romcomu a jediné, co mě potěšilo, tak byly hlasové kreace Mamorua Miyana. Není to žádná otřesná bída, jen děsivá nuda. Lepší 2* a nashle.(5.4.2018)

 • DaweForeman
  ****

  Japonci mají rádi remaky různých filmových, divadelních a hudebních pecek z minulosti. V tomhle případě se autoři velice inspirovali filmem s Audrey Hepburn "Prázdniny v Římě", kdy tu máme také princezničku, která si chce odpočinout od svých vladařských povinností, jenže je z vymyšleného království a není v Itálii, ale v Japonsku. Vše je dělané ještě v japonském provedení, takže je vidět vražení typických japonských prvků v anime - zvyky + humor, ale nepůsobí to tak nuceně. Člověk se usměje a čas mu u tohohle počinu krásně ubíhá, když si třeba dává kafe nebo jen tak odpočívá, protože tohle je hlavně oddechovka s celkem krásně barvitou a zpracovanou animací, kdy i lokace působí celkem příjemně. To vše navíc provází tématická hudba, která není vyslovně sama o sobě výborná, ale do příběhu hezky zapadá. Příběh jako takový je samozřejmě jednoduchý, předvídatelný a přehnaně sladký, ale nějak mi to ani u tohohle nevadilo. Možná mě akorát zklamal trochu konec, který nebyl až tolik dramatický a rozuzlení nebylo takové jaké bych chtěl.(29.6.2018)

 • Jeoffrey
  ***

  Originální anime, tedy takové, které nemá předlohu v žádné manze, hře či novele ve mě vzbudí vždy jistý pocit očekávání něčeho nečekaného, jak již název napovídá - originálního, ale vím, je to hloupost a v praxi to tak nefunguje, ale stejně... Každopádně Tadakoi je bohužel něčím tak neoriginálním, že je to až smutné! Scalpelexis popsal první dvě episody a bohužel ono se to nelepší, je to pořád stejně předvídatelné plné okamžiků, které od romcomu čekáte a vše spěje k finále, které je tou největší sbírkou romantických klišé, kterou si někdo jako já dovede představit. Mohli to pro mě ještě zachránit, kdyby zvolili racionální konec, ale takhle romantické komedie přeci nekončí, to by diváci a divačky emocionálně nepřežili... Takže si můžete pustit jakoukoli romantickou komedii, třeba i hraný film Deník princezny, nebo přečíst něco od Harlequina a vsadím se , že pokaždé budete víc překvapení, než tady. Tadakoi je ten nejprůměrnější romantický seriál ze všech co jsem kdy viděl snad se vším, co v romcomu očekáváte, nic není vynecháno, snad jen až na dramatické odhalení tajemství předsedkyně třídní rady panem předsedou fotografického kroužku. Na druhou stranu proč něco měnit, když na romantické dušičky tohle stejně nakonec zabere, i když snad každý zvrat a situace bude evokovat vzpomínku na něco, co už jste viděli někde jinde...Měl bych být přísný, ale na co? Že někdo vzal snad všechny osvědčené recepty romantických seriálů a slepil je dohromady a to tak, že to drží ? No jo, ale i tak se najde nemalé množství jedinců, kterým se to bude líbit... Já za sebe však díky těm častým pocitům, že "tohle jsem už viděl někde jinde..." a "no jistě že tohle... ", nemůžu prostě dát lepší hodnocení než ten nejprůměrnější průměr - 5/10 A jen tak na závěr - chlapy jako Charles v reálném životě nejspíš nepotkáte...(29.6.2018)