The Ranger

Scénografie:

Rebekah Brown

Kostýmy:

Samantha Hawkins

Partia mladých je po útoku na policajta na úteku pred zákonom. Chelsea (Chloe Levine) našťastie pozná miesto, kde sa môžu ukryť. Ide o chatu v lesoch, kde vyrastala so svojím strýkom. Miestny les je ale chránený strážnikom (Jeremy Holm), pre ktorého majú zákony o ochrane prírody väčší význam, ako všetky iné. A z prítomnosti mládeže, ktorá sa nevie správať, rozhodne nie je nadšený. - Pohodový béčkový horor od ludí, ktorí sú na hororovej scéne rešpektovaní. Postavy mi velmi sympatické neboli, keďže ide o bandu fetošov, ale aspoň som sa tešil na to, ako pôjdu dole. Vraždy sú nádherne natočené a kamera sa ničomu nevyhýba, krvi je vela a masky nevyzerajú vôbec zle. Chloe Levine je ako Final Girl velmi schopná a na pár záberoch sa objaví aj môj oblúbenec Larry Fessenden, takže s pozitívnou časťou hercov som spokojný. Záporák je taktiež výborný, pretože tak odpudzujúci ksicht aby človek pohladal. A to keď napíše taký Lucifer ako som ja už je čo povedať. Stopáž je absolútne vyhovujúca, takže prevláda pozitívny dojem a tiež nevylučujem, že si to kvôli tomuto faktu niekedy pozriem zase, pretože menej je niekedy viac a tento snímok je dostatočne dynamický na to, aby si dokázal udržať pozornosť po celý čas sledovania. + Larry Fessenden + herečka z The Transfiguration + herec z Undocumented a You're Next + herečka z The Snowman(10.11.2018)

Ranger said : No place to party... And then the punks began to die.(12.11.2018)

Celkem dobře fungující horůrek s přímou kamerou,dokonce i záběry jsou opravdu velmi precizní.pro mě fajn oddecháč.(11.12.2018)