Začátek seriálu velmi dobrý, konec totálně zpackaný a skoro k smíchu. Naprosto nelogický děj, chování hlavních postav a světě div se, otevřený konec, dělají z téhle, ze začátku nadějné věci, na konci (pod) průměrnou taškařici, kterou zabije hlavně poslední díl a rozuzlení, které mi přišlo jako hodně nepovedený žert.(2.9.2018)

Musím uznat, že začátek seriálu neskutečně navnadil. Pilot docela famozní, ten konec byl pak jen už takovou třešničkou na dortu. Hlavní hrdina nesmírně sympatický, divák mu fandil a přál mu, aby se z toho vysekal a pravda vyšla najevo. i ostatní herci zahráli velice dobře, takový Brendan Fraser mě příjemně překvapil. Jenže ten spád děje postupně slábne a na řadu přicházejí nudnější dialogové sekvence, které samotný příběh nikam neposouvají, jen rozpitvávají věci nedůležité pro zápletku. A to jednoznačně seriálu neprospívá, ba naopak. Když si představuji špionážní thriller, tak požaduji hodně akce, mrazivou atmosféru a nepřeberné množství zvratů, které nečekáte. Tady se objevilo od každého trochu, ale na nějaké výrazné zapamatování to nestačilo, a to je převeliká škoda. Na starý film s Redfordem v hlavní roli se to jednoduše nechytá, tam to všechno šlapalo jako švýcarské hodinky. Nový Condor bych přirovnal ke všedním hodinkám. Fungují, ale tu preciznost tu nenajdete. Konec docela uspěchaný. Za mě dávám 66 %(27.9.2018)

Mam rad politicke thrillery a po dlouhe dobe je tu kromě Homelandu serial, ktery me bavi. O jinem ani nevim. Videl jsem puvodni film a cetl i knizku. Preneseni do aktualniho deni me bavi a i kdyz konec je takovy jaky jsem si uplne nepredstavoval, tesim se jestli bude dalsi rada. A Joubert, tebe miluju.(18.9.2018)

Kdyby ty tvůrci měli “koule” a dotáhli to tam kam chtěli bylo by to 5 ale taklhe ne je tam hrozně vidět ta vidina druhé řady a to je trochu smutný(1.9.2018)

Už Tri dni kondora boli na môj vkus poznačené časom a pozerať ten film s odstupom niekoľkých desaťročí znamenalo zmieriť sa s istou naivitou, predovšetkým v konaní postáv. Som rada, že seriál nie je retro a tvorcovia sa pokúsili o update pre 21. storočie, ale istá miera naivity ostala. A s postupom série sa na ňu nabaľovalo stále viac klišé a nelogickostí, takže koniec už bol viac-menej na smiech, napätie sa vytratilo niekde v druhom dieli.(15.10.2018)