The Kitchen

Kráľovné zločinu

Akční / Krimi / Drama

USA, 2019, 102 min

• Latinus

Rozpravka pre dospelych ...nic moc ,ale vydrzal som az dokonca...(18.8.2019)

Táto svojská a drsná retro-krimi pôsobí aj dojmom, že bola nakrútená v sedemdesiatych rokoch, čo je rozhodne plus. Všetky tri herečky sú samozrejme super cool, ale to dokonca až tak, že im aj napriek svinstvám, akých sa dopúšťajú, istým spôsobom držíte palce. Lenže iba do istej miery. Neskôr si začnete klásť otázku, či je autorským zámerom v divákovi vyvolávať podobné rozporuplné pocity, alebo skrátka iba chybou, pretože sympatické postavy v tomto príbehu proste chýbajú. Keď tieto ženské odstrelia prvého "civila", ktorý nesúhlasí s ich podmienkami, je takpovediac zle a osobne som až do konca filmu už necítil k postavám žiadne sympatie a prial som im, nech sa všetky a všetci medzi sebou postrieľajú. 70%(9.8.2019)

Newyorská štvrť Hells Kitschen je asi oblúbená u scenáristov drsnejších príbehov už len kvôli svojmu názvu. Kráľovné zločinu si podľa mňa zaslúžia šancu u divákov a aj keď je Melisa skôr stavaná na komédie tak je rola drsnej komtry celkom sadla. Je to možno predsa len jednorázová chuťovka ale nudiť sa isto nebudete. vo filme v podstate nie dobrá a zlá strana lebo všetci sú svojim spôsobom prehnití.(17.8.2019)

• Arsenal83

Melissa McCarthy je zárukou plnej obrazovky. Len keby aj toho humoru bolo toľko. Lenže nielen humor, ale aj nejaká kvalitnejšia akcia, poriadny dej, niečo, čo vás udrží v pozornosti, to všetko tu chýba. Film akoby určený pre výpredaj. Len za jedinú kvalitnú herečku Elisabeth Moss sa oplatí dať hviezdu.(16.8.2019)