Lovec rybích obrů

• Česko Lov monster (více)

Vydejte se s spolu s profesionálním rybářem Cyrilem Chauquetem na cestu po světě, kde se pokusí ulovit opravdu velké ryby... V dobrodružném seriálu Lovec rybích obrů se podíváme za největšími a nejnebezpečnějšími podmořskými potvorami do nejvzdálenějších koutů naší planety. Vyrazíme do žraloky zamořených vod u Floridy a prozkoumáme záhyby Amazonky v Brazílii. Neohrožený rybář a dobrodruh Cyril Chauquet na vlastní kůži testuje dravost a zuřivost aligátorů, holýma rukama zápasí s velkým sumcem nebo si troufne na obrovského mexického plachetníka. Udělá ze sebe návnadu na žraloky a odebere vzorky ze zubů ostrých jako břitva, aby pomohl vědcům, kteří vyvíjejí nová antibiotika. Dokonce se utká tváří v tvář s divokou barakudou. Seriál Lovec rybích obrů odhaluje fascinující mysteriózní podmořská monstra skrytá v hloubkách oceánů, jezer a řek. Přidejte se na adrenalinovou výpravu do nitra jejich království a poznejte je z první ruky! (TV Prima)

rakovnik

Kombinace moře a sladké vody není úplně můj šálek kávy. Neustálé opakování viděného a co uvidíme je otravné. Také by si měli překladatelé zjistit, jaký je rozdíl mezi nástrahou a návnadou. Ale jinak se na rybolov pěkně kouká. ()