Fastlane 2018 se uskutečnilo 11. března 2018 v Nationwade Arena (Columbus, Ohio). Jedná se již o čtvrtý ročník Fastlane a na kartě se sešlo sedm zápasů.

1) Kickoff: Breezango & Tye Dillinger vs. Mojo Rawley, Chad Gable & Shelton Benjamin
2) Shinsuke Nakamura vs. Rusev
3) Bobby Roode vs. Randy Orton (United States Championship)
4) Becky Lynch & Naomi vs. Natalya & Carmella
5) The Usos vs. The New Day (Smackdown Tag Team Championship)
6) Charlotte Flair vs. Ruby Riott (Smackdown Women's Championship)
7) AJ Styles vs. John Cena vs. Kevin Owens vs. Sami Zayn vs. Dolph Ziggler vs. Baron Corbin (WWE Championship Six-Pack Challange) (TheSpearCZ)

drake31

Úprimne poviem, že na Fastlane som absolútne nemal náladu, ani chuť, a rozhodne som sa na túto PPV netešil. SmackDown je hrozne nezáživný, väčšina zápasov pôsobila dojmom ako filler pred Wreslemaniou, a už som videl ako sa bude môj Twitter feed topiť v negativite. A takže som bol automaticky milo prekvapený keď táto PPV bola veľmi dobrá. Kick-off zápas ma nijako nenadchol; za to Nakamura vs. Rusev - absolútna spokojnosť z mojej strany. Zápas nabudil publikum, Rusev vyzeral silný v zápase u ktorého sme všetci vedeli že nevyhrá, a ja dokážem sledovať Nakamuru robiť čokoľvek v ringu ... len treba dúfať, že build medzi ním a AJom bude lepší ako sa budeme blížiť k Wrestlemanii. Zápas medzi Roodom a Ortonom bol taktiež dobrý; a s výsledkom budem viacej spokojný ak dostaneme heel Rooda. Tag Team zápas medzi dámami bol filler, návšteva záchoda bola nevyhnutná, a mám pocit že som trochu prestal vnímať až do momentu keď The Bludgeon Brothers absolútne zničili a zdevastovali New Day & The Usos čo bolo pôžitok sledovať, a aj veľmi bolestivé sledovať - chudák Xavier. Následný match medzi Charlotte a Ruby bol veľmi dobrý. Dúfam že tieto dámy si to čoskoro znovu rozdajú, lebo obe sú skvelé v ringu. A to, že Asuka vyzvala Charlotte bolo len čerešničkou na torte, v ktorú sme snáď všetci dúfali. Main Event opäť predvídateľný čo sa výsledku týkalo, ale bavil som sa. Každému bol dopriaty spotlight, každý jeden z účastníkov vyzeral dobre ... výčitkou by mohli byť Shaneove interferencie, ale keďže to slúži príbehu nechám to tak, a zas na druhú stranu bolo to dobre urobené - mám z toho zmiešané pocity. Očakával som hroznú PPV, dostal som dobrú PPV ktorú som si užil a horím čím ďalej tým viacej nedočkavosťou čo sa Wrestlemanie týka, lebo karta na papieri vyzerá neskutočne silno. ()

• Oficiální skladbou show je píseň „Lean Back“ od SUR. (TheSpearCZ)