Hrdinou je bývalý policista John Hatcher, specialista na boj s překupníky narkotik, znechucený životem i svou prací, plnou brutality a smrti. Od jeho úmyslu skončit s marným zápasem proti zlu, jej neodvrátí ani jeho šéf, ani pokusy překupníků vnutit mladým dívkám drogy, jichž je svědkem. Záhy se však zaplete do války gangů mezi jamajskými a kolumbijskými překupníky a on i jeho rodina se stávají terčem útoků jamajských gangsterů. John se musí rozhodnout a jeho rozhodnutím je boj. (oficiální text distributora)

gabin(a)

Ale tož jo, ještě je tady Seagal dobrej a štíhlej:) -----Haha, teď jsem to viděla znovu v TV a když ta zlá Jamajčan mluvit, ihned jsem si vzpomenout na Petera Sellerse ve Vraždě na večeři, jak říká: "Tycho! Krava hovorit!" a losí hlava zoufale promluvit: "Lóós! Som lóós!". No fakt jsem z toho padoucha nemohla, bylo to jak ze špatné parodie, tohle převedení jamajštiny do češtiny se fakt nepodařit! ()

Seag

Nikdy som nepochyboval o seagalových kvalitách hlavne čo sa týka biiek vo filme. V tomto snímku ma najviac nezaujali bitky (ktoré su mimochodom tiež skvelé) ale tá mysterioznosť a tajuplnosť. Po pozretí tohto filmu som nevedel zaspať a ked som isiel v noci na záchod tak som bol posratý že na mna vyskočí krivá tvár. Seagalov výkon (hlavne herecký) je velmi presvedčivý a pôsobí dôverihodne. Nemôže to biť nič iné ako 5*. P.S. Mini rola Danny Treja ma velmi príjemne prekvapila. ()

kingik odpad!

Policista Hatcher je znechucený životem i prací plnou brutality. Po smrti parťáka jej od jeho úmyslu skončit s marným zápasem proti zlu neodvrátí ani jeho nadřízený a ani překupníci snažící se mladým dívkám podat drogy. A najednou se připlete do války gangů mezi jamajskými a kolumbijskými překupníky. Hrozně nepovedený film a to byl ještě Seagal na vrcholu sil. Děsivě amatérské je na tomhle filmu úplně všechno. Jednoznačně se jedná o nejslabší Seagalův počin z jeho slavného období. 0% ()

Lacike

Takze pokracujem v reprizach rannych Seagaloviek. Tuto som mal v detstve najmenej rad kvôli woodoo tematike a preto som ju videl len parkrat. Vdaka tomu som si z nej okrem par scen uz skoro nic nepamätal a mal som pocit ako keby som ju videl prvykrat. Takze po vsetkych tych novodobych srackach bolo prijemne vidiet z urciteho pohladu novu spickovu Seagalovku. Konecne som sa dockal tradicneho akcniaku jak po stranke pribehu, kde su jasne rozdelene kladne a zaporne postavy vratane ich motivacii, tak po akcnej stranke ktora je pekne rôznoroda a spickovo prevedena. Tentokrat mi uz ani nevadila woodoo tematika. Sice by som sa bez nej obišiel, ale da sa akceptovat. Vdaka nej aspon posobí hlavny zaporak dostatocne demonicky a nevyspytateľne. Kedze som si Marked for Death pustil po filme Out for Justice, kde hral Seagal tak brutalneho policajta, ze sa prilis nelisil od hlavneho zaporaka, tak v tomto filme posobi trochu sokujuco, ked po spackanom uvode hra celu prvu polovicu postavu, ktora ma uz vsetkeho po krk a nechce sa do nicoho zapliest. Niekomu to moze pripadat nudne, pretoze vdaka tomu musime dost dlho cakat na akcne sceny, ale mne sa tato zmena pacila. Len skoda, ze tato snaha o prerod jeho postavy nebola podporena dramatickou romantickou liniou, kedy by to riesil so svojou zenou. Namiesto toho tu ulohu jeho rodiny zastava len jeho sestra, vdaka comu nie je tato linia az tak pôsobiva. Od polovice filmu sa ale Seagal znova prepne do nekompromisneho modu a caka nas jedna akcna scena za druhou. Je tu skvela nahanacka, prestrelky a aj nejaky ten cool vybuch. Bitky su tiez neskutocne brutalne a z rannej stvorky Seagaloviek pokladam bitky v tomto filme za najpôsobivejsie. Konecne Seagalovi vsetko nevychadza lavou zadnou, ale niekolkokrat behom filmu unikne smrti len o vlasok. Takisto vo finalnej bitke mu da hlavny zaporak poriadne zabrat a Seagal inkasuje niekolko tvrdych ran. Podla mna sa jedna o najlepsi finalny suboj zo vsetkych Seagaloviek. Je riadne dlhy, skvele vygradovany a nakoniec zakonceny perfektne brutalnou fatalitou. Jedna sa o jednu z tych najlepsich Seagaloviek, ktorej k dokonalosti chyba len kusok. 7/10. ()

Pajky3

Muž s cejchou ještě bez cejchy aneb Steven stále ve formě. Tentokrát jsou protivníky rastamani z Jamajky. Hlavní boss je díky dabingu dobře k zapamatování. K tomu se připočtou ještě divný rituály a voodoo. Opět se tu hlásí jako na běžícim pásu. "Myslel si, že je neporazitelnej a ten druhej že umí lítat" "no a?" "oba se spletli." I když rastamany nemam v lásce, tak tohle je průměrná záležitost. Zhruba tak 60% ()

• John Hatcher (Steven Seagal) nosí jako svou osobní zbraň samonabíjecí pistoli Federal Ordnance PSP-07" .45 ACP s mikrometrickým hledím. Pistole této značky byly drahé a vyznačovaly se přesným slícováním rámu, závěru a hlavně bez vůlí. (ČSFD)
  • Jméno Screwface je možné přeložit jako „křivá tvář“, což naráží na vzhled Screwface v tomto filmu. (Simex_)

Tekken rozkopne brány kin

Tekken rozkopne brány kin