Docela příjemný film. Politicky motivovaná zápletka překvapivě nepůsobí levně ani směšně. Bez přílišného vzruchu se vyšetřování ubírá až k solidně zvládnutému konci, který ale rovněž není až stupidně akční a patetický. Režisérovi chybějící buňky zcela vynahrazuje brilantní Wesley Snipes (jedna z jeho nejlepších rolí), který i s Alanem Aldou táhnou film a poměrně úspěšně.(30.9.2005)

V celku průměrný trhiller, který nepřináší nic nového jen je obohacen slušnou zápletkou (vražda v bílém domě) jenže je do toho bohužel zapletena i politika a to mně tak nějak nebralo. Je to okořeněno lehkou akcí. Různé honičky a přestřelky. Je toho sice málo, ale v žádném případě to neškodí. Dominuje tady především thriller a ne akční žánr, takže to není vůbec na škodu ta skromná akce. Hodně velká škoda je zpackaného konce, který je opravdu slabší a na můj vkus příliš "frajerský". Začíná to frajersky a končí to frajersky. Jenže v tom hraje Snipes a on sám o sobě je frajer, takže se to dá zkousnout. A překvapilo mně, že v tom hraje Wesley Snipes, kterého vidím jako bijce. Ať už jako upírobijce, nebo jako borce, jenž se vypořádá s teroristama na palubě letadla (Přepadení ve vzduchu). Tenhle film zcela vybočuje z jeho dřívějších filmů a nutno podotknout, že mu to hodně přospělo. Diana Lane je jako vždy krásná a sexy a její výkon je taky. Nelíbila se mi postava Alana Aldy. Nejspíš jde ale o můj subjektivní názor. Docela dobře ztravené skoro dvě hodiny. Nelituju toho, že jsem je ztrávil zrovna s tímto filmem a to je důležité!(30.11.2008)

V dobrom zmysle slova klasický mainstream, od ktorého nič nečakáte. Triler, ktorý má jasne definovanú zápletku, od začiatku tušíte, že to najjednoduchšie vysvetlenie asi nebude to správne, pretože režisér sa nám snaží pomocou jednej vedľajšej podzápletky naznačiť, že sa na konci spoja. Vám ten záver asi dojde oveľa skôr, ale vôbec vám to nebude prekážať, pretože nejaký Little dokáže navodiť napínavú atmosféru a pracovať s klišé tak, aby ste sa nenudili. Je to lepšie, ako napríklad hviezdnejší The sentinel.(23.9.2012)

Bílý dům by se měl přejmenovat na Bílý bordel, vraždu bílé krásky tam vyšetřuje černý trpaslík Wesley a celé to bylo tak úžasně napínavé, až jsem z toho samým napětím usnula. Ale pamatuju si ten film z dřívějška, nic mi tedy nebrání v hodnocení: ani tehdy mě tenhle všední krimi "thriller" zrovna nenadchnul. Průměrně průměrný průměr, na jakém zaujme snad jen to, kdo je za padoucha a jak málo Snipes mlátí lidi. 50%(7.10.2011)

V Bílém domě byla nalezena mrtvá žena a vyšetřovatelem se stal zkušený Harlan Regis ve výborném podání Wesleyho Snipese. A jak jinak, za vším je špinavá politika. Zvolený námět je ohromnou výzvou, která se vydařila na celé čáře. Nikdo si není ničím jistý, hrozba číhá na každém rohu a dlouho se neví jaké a čí zájmy za tím stojí. Scénář je dokonale propracovaný a kvalitní režie ještě navýšila potenciál snímku. Napínavá atmosféra se drží celého vyprávění a neopouští obraz do poslední minuty. Tato detektivka to ani nepřehání s akčními scénami a jsou tu jen z nutnosti v rámci děje. A u Wesleyho Snipese očekávaně dokonalé. Alan Alda jako záporák překvapil a jeho slizkost je až k neuvěření. Skvělý výkon. Opravdu kvalitních detektivek není mnoho. Tato se povedla a může být vzorem.(6.12.2013)