Dva homosexuální Italové musí žít v Německu, aby se mohli projevit ve své přirozenosti. Rodina o jejich homosexualitě neví. Přesto se rozhodli jet letos slavit Velikonoce domů do Itálie jako pár. Když se matka dozvěděla o jejich úmyslu uzavřít sňatek, rozhodla se na jihu Itálie uspořádat gay svatbu. Přesvědčit místního kněze k církevnímu obřadu bylo snazší, než zlomit manžela, otce nevěsty. (chamonix)

Ukázka z filmu 6

easaque

+1* tato nenápadná bláznivá gay komedie nejspíš i nadále zůstane v zákrytu těch lepších. Sice nabízí oblíbené motivy, které mají naši mazlíčkové rádi – jako jsou sympatičtí herci, coming-out, žárlivého partnera, posedlou zhrzenou kamarádku, tranvestitu, urputného otce a samozřejmě romantiku kromě mnoho jiného. Ale to všechno tak nějak nezáživně a uměle propojené, že jsem se spíš trapně pousmíval než abych se dobře bavil. Ale je fakt, že asi nejsem ta správná cílovka, takže nebudu moc pomlouvat. Naopak mezi klady patří vizuálně zajímavá rodná vesnička, ale to je pro mě dost málo, takže se ani na dvě hvězdy nevyšplhá. [ PŘÍBĚH: 1 /// SMYSL: 0 /// ATMOSFÉRA: 1 /// TEMPO: 1 /// ORIGINALITA: 0 /// NÁLADA: 2 /// ART: 0 /// STYL: 1 /// CASTING: 1 (3*MAX) ] ()