Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Kriminální oddělení je po odchodu několika stěžejních policistů v troskách, a proto je nutné přijmout jiné. Jediný, kdo ze staré party zůstal, je "Soczek" (Piotr Chojnowski), který je však záhy zavražděn ve svém autě. Okamžitě se rozbíhá vyšetřování, které ukazuje na motorkářský gang, se kterým měl kdysi problémy "Majami". Zároveň na scénu vstupuje "Gawron" (Cezary Pazura), místní mafián, který se neštítí podříznout ani vlastní manželku. Policisté se rozhodnou pro infiltraci podsvětí a jako tajného určí "Despera" (Marcin Dorociński), který se náramně podobá proslulému gangsterovi "Hycelovi". (C0r0ner)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (40)

Fr 

všechny recenze uživatele

„A PROČ BYCH S TÍM MĚL SOUHLASIT?“ … „ZA PRVÉ, BONUS 780 ZLOTÝCH. A TO NEMLUVÍM O TOM, JAK JE TO ROMANTICKÝ…“ /// Ze současnosti a opět jinak – tak nějak moderně vodvyprávěnej příběh z polskýho podsvětí a infiltrovaným poldovi. Na téma infiltrace tady toho už bylo…, ale musí se nechat, že tady to má parádní spád. Nejde o žádný drsňárny, ale spíš o drama z mafiánskýho života a policajtskýho zákulisí, zakončený fajnově dramatickou přestřelkou. Doufám, že se naši filmaři taky podívaj… /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Nevím, jak si v Polsku otevřít banku. 2.) Můj starej je mafián. 3.) Thx za titule „num71“. /// PŘÍBĚH ***** HUMOR ne AKCE * NAPĚTÍ ** ()

verbal 

všechny recenze uživatele

Vege z Pittbula odpierdolili i Wlodek posmerfowal doteraz najbardziej zajebistego psa, chyba nie ostatniego. Ztratilo to předchozí narkáčské přechody a bulvární Olmeroviny, mrazivě přitvrdilo, zůstal jen rázovitý kolorit povislých polských orgánů, permanentně namočených ve Wodce wyborowej, co zasahují až v případě, že jim někdo sáhne na denaturák. Člověk má po tomhle pomalu strach skáknout si i do Cieszyna pro posypovou sůl na vaření, aby ho náhodou nepořygal nějaký ten pendrek při pokutování za špatné parkování, sveřepě ignorujíc přestřelky polskoruských gengů. Každopádně plná palba, o něčem takovém si můžeme od Sametových vrahů nechat v našich agrofertilních lůzrech a hnojích akorát tak zdát. Hlavopatoidní, mile brutální, svižné, výborně natočené i zahrané a ozdobené ultimativně oku lahodící dupą państwową, které bych bez zaváhání sešteloval karburátor na Maluchu, i když je to barbína. ()

Reklama

Enšpígl 

všechny recenze uživatele

"Dáme férovku, vy čtyři proti nám dvoum" , mám slabost pro drsný kluky co se zastanou ťapky v nouzy. Ještě větší slabost mám však pro polský drsňácký filmy. Pro mě to byl paradoxně nejsilnějš Pitbull, kolegyně Dzeyna má pravdu že pro vtip tam moc místo nebylo, ale chvílema jsem napětím ani nedýchal. Perfektně propracovaný scénář, nikdo se s ničím a nikým nesral, paráda. Herecky opět bez výtek. Poláci jsou prostě dravci co v současný době uměj filmy nejlíp na světě. ()

sochoking 

všechny recenze uživatele

Nevedel som, do čoho sa púšťam, kedže po posledných filmoch Patryka Vegu som si uvedomil, že sú všetky na jedno kopyto a jeho kombinácia drsných scénok s vidláckym humorom mi už začala liezť krkom. Tak som si pomyslel, že od režiséra Pokłosie by Pitbull mohol vyzerať inak. A že aj vyzeral! V prvom rade nadväzuje na úplne prvého Pitbulla ,na ktorého existenciu nejakým spôsobom istá časť miestnych užívateľov akoby zabudla, a teda sa stretneme i s jeho hlavnými hrdinami- Desperom, Metylom a na chvíľku i s Gebelsom. Ale i napriek tomu, že sa pripomenie predchádzajúcimi Vegovmi časťami, ide si hlavne svojou cestou. Osobne som ocenil, že Pasikowski narozdiel od Vegu nerobí divákovi bordel v hlave a film sa dá v pohode pozerať bez toho, aby ste premýšľali, o čom bola vlastne predchádzajúca scéna. Pasikowski sa nevyžíva v brutalite, ale o drsné scénky tu tiež nie je núdza, ako i o kvalitné hlášky. A kedže film prakticky nemá hluchého miesta, u mňa za čistých päť. ()

EvilPhoEniX 

všechny recenze uživatele

Patryka Vegu vystřídal Wladyslaw Pasikowski a naštěstí oba patří k tomu nejlepšímu, co Polsko může nabídnout. Ubylo sice brutality i akce, ale pořád se jedná o solidní infiltrační kriminálku s krásnou Dorotou Rabczewskou, slušným přiběhem a zábavným tempem. Polákům tyhle mafiánské kriminálky jdou z ruky. 80% ()

Galerie (35)

Reklama

Reklama