• Kudly4

Namísto sympatických herců jsou tu samý dědkové, jedna blondýna to nezachrání, chybí nahota, chybí brutalita, příběh nudný, vůbec mě to nezajímalo, nudil jsem se jako prase. Patryk Vega se musel držet za hlavu, jestli tohle viděl. Jediná dobrá zpráva je, že další díl si bere na starost opět on, protože tohle už je skoro na úrovni našich trapných kriminálek.(1.5.2020)

Je to dobrý, kvalitka se udržela i u 3. pokračování a to navíc změnili rejžu. Toho sem se trošku bál, ale v pohodě. Tenhle rejža se tolik nevyžívá v morbidnostech, což oceňuju :o). Znovu musím zopakovat, že ačkoli to natočili poláci, který neberu za kdovíjak šikovnej národ, tak je to fakt pecka světovýho formátu. Na tohle si budeme v ČR muset ještě dlouho posečkat, na kvalitní policejní kriminálky se spoustou gangsterů. U nás to ty vole akorát tak sypou do hodinovejch seriálů, který sou pro mě nudou a na který rači ani nečučím.(26.7.2020)

Vege z Pittbula odpierdolili i Wlodek posmerfowal doteraz najbardziej zajebistego psa, chyba nie ostatniego. Ztratilo to předchozí narkáčské přechody a bulvární Olmeroviny, mrazivě přitvrdilo, zůstal jen rázovitý kolorit povislých polských orgánů, permanentně namočených ve Wodce wyborowej, co zasahují až v případě, že jim někdo sáhne na denaturák. Člověk má po tomhle pomalu strach skáknout si i do Cieszyna pro posypovou sůl na vaření, aby ho náhodou nepořygal nějaký ten pendrek při pokutování za špatné parkování, sveřepě ignorujíc přestřelky polskoruských gengů. Každopádně plná palba, o něčem takovém si můžeme od Sametových vrahů nechat v našich agrofertilních lůzrech a hnojích akorát tak zdát. Hlavopatoidní, mile brutální, svižné, výborně natočené i zahrané a ozdobené ultimativně oku lahodící dupą państwową, které bych bez zaváhání sešteloval karburátor na Maluchu, i když je to barbína.(13.9.2018)

Pasikowski vzal postavy z Vegova původního Pitbulla (2005) a vytvořil to, co od něj máme nejraději, tedy perfektně napsanou a řemeslně bezchybně zrežírovanou kriminálku se společenským přesahem, která v jednom momentu (tři proti Čečencům) upomene na finále hongkongských majstrštyků Johna Woo. Jediné, nad čím lze plakat zlostí, že vedle C. Pazury nemohl angažovat také B. Lindu, který bohužel šaškoval v následujících Vegových "pitbullovinách". Ty Pasikowského snímek odsouvá do nelichotivé pozice na pilu tlačících a za vlasy přitažených gangsterek, k nimž se divák podruhé nevrací.(14.9.2018)

Patryka Vegu vystřídal Wladyslaw Pasikowski a naštěstí oba patří k tomu nejlepšímu, co Polsko může nabídnout. Ubylo sice brutality i akce, ale pořád se jedná o solidní infiltrační kriminálku s krásnou Dorotou Rabczewskou, slušným přiběhem a zábavným tempem. Polákům tyhle mafiánské kriminálky jdou z ruky. 80%(16.5.2019)