Outcast

USA, (2016–2017), 15 h 42 min (Minutáž: 44–55 min)

Předloha:

Robert Kirkman (komiks)

Patrick Fugit, Wrenn Schmidt, Philip Glenister, David Denman, Reg E. Cathey, Brent Spiner, Melinda McGraw, Debra Christofferson, Gabriel Bateman (více)

Série(2) / Epizody(20)

Po tom, čo Kyle (Patrick Fugit) napadol svoju manželku a od súdu dostal zákaz priblíženia, sa vráti do svojho rodného mestečka Rome v Západnej Virgínii. Obyvatelia si ho pamätajú ako osamelého chlapca, ktorého jedinou blízkou osobou bola jeho matka, až dovtedy, pokým ju neovládla zvláštna choroba, ktorá u nej spôsobila záchvaty agresie a doviedla ju takmer až do hrobu. Veriaci obyvatelia Rome veria tomu, že nešlo o chorobu, ale o posadnutie diablom. Kyle stále netuší, na ktorú stranu sa má prikloniť, a aj to je jeden z dôvodov, prečo sa do Rome vrátil. Snaží sa nájsť odpovede, ktoré by mu pomohli napraviť zruinovaný život, ale namiesto toho nachádza stále viac otázok. Rozhodne sa otvoriť duchovnému svetu a spojí sa s reverendom Andersonom (Philip Glenister), ktorý ho zasvätí do každodenného boja medzi dobrom a zlom. (Marceloo)

Recenze uživatele tron k tomuto seriálu (1)

All Alone Now (2016) (S01E03)

Robert Kirkman si povedal, že mu ani náhodou nestačia dva seriálové hity (Walking Dead a Fear the Walking Dead) a pokúsil sa vytvoriť tretí. Outcast. A tvrdo narazil. Aspoň u mňa. Sledovanie tohto nevydareného a nudného seriálu po troch epizódach prvej série úspešne a bez výčitiek svedomia vzdávam. Už prvé minúty prvej časti ma štvali, ale utešoval som sa, že to nejako dám. Ale, nuž, nedal som. Na scénu nabehlo trápne a samoúčelné násilie, veľmi nesympatické postavy hrané nesympatickými hercami a do toho triviálne, predvídateľné zápletky. Je možné, že s narastajúcim počtom epizód sa to zlepšilo, ale úprimne a prudko o tom pochybujem. Jedno ale viem na 100% – že sa nemienim o tom presviedčať na vlastných očiach. Zbohom, Outcast. Vôbec mi za tebou nebude smutno. Smaž sa v pekle. Nehodnotené. ()