Karppiová protrpí nepříjemný rozhovor o svém synovi. Starostka čelí nebezpečí v politice i v osobním životě. (Netflix)

chrispe

O druhé řadě rozhodně nikdo nemůže říct, že by byla nudná. Teda aspoň zatím. Pěkně to odsýpá, je to napínavý. Akorát nechápu, kde se tam zase vzala Henna, když měla studovat v Hamburku, respektive co se stalo a taky to, SPOILER!! źe další oběť po tom, co ji honí vrah, klidně pošlou domů samotnou (když jim utekl a může být bůh ví kde) a že nezabezpečili hned i rodinu, bylo celkem nasnadě, že půjde po dceři. To se říká plán B. ()

warrenur

O cosi lepsia epizoda ako predosle dva diely, avsak opat logicke diery v praci vysetrovatelov. Presne tak, kde mala starostka eskortu? A nasli by sa i dalsie. V ramci kvality na aku som od "skandinavcov" vo vseobecnosti zvyknuty,  fini kazia priemer. :) ()

Anderton

Prípad niekoľkonásobnej vraždy sa elegantne prepája s prípadom na radnici a osobne ma ani nehnevá to, že polícia reaguje pomerne nelogicky, pretože všetko sa deje až príliš rýchlo. Prečo je to ale tentokrát za tri je fakt, že sem scenáristi z nejakého dôvodu až príliš cpú Sofiine problémy s deťmi. Ono aj tá náhoda, že Henna sa zaplietla s drogami, v ktorých majú prsty zrejme tí v pozadí prípadu, pôsobí značne nedôveryhodne. ()