Planeta Singli 2

• Velká Británie Planeta Singli 2
Trailer
Romantický / Komedie
Polsko, 2018, 119 min

Vztah Aniy (Agnieszka Więdłocha) a Tomka (Maciej Stuhr) zažívá velkou krizi. Tomek, celebrita showbyznysu, se nehodlá usadit, zatímco Ania si to moc přeje. Vše nakonec vyústí v hádku, při které se oba od sebe oddělí, jenže spolu musí moderovat přímý přenos „Vánoční televizní show“, na kterou musí trénovat. A do toho se bohatý a vlivný stvořitel aplikace Planeta Singli Aleksander (Kamil Kula) zamiluje do Aniy. Dá se oblíbená dvojice z prvního dílu znovu dohromady nebo zvítězí přesnost, kterou určuje aplikace Planeta Singli Aleksanderovi? (TheSpearCZ)

Trailer

Necrotongue

Druhé přistání na této svérázné planetě (už si začínám připadat jako Ládínek Smolík) mi nepřineslo takové množství humoru jako předchozí část, ale i tak jsem se vlastně slušně bavil. Velice mě potěšilo, že tvůrci výrazně omezili otáčky své emocionální ždímačky, takže mi teď nehrozilo, že mi odstředivá síla vytáhne oči z důlků. Naprosto mě pak překvapil samotný závěr, v němž humor nečekaně zvítězil na body nad patetickým slzením. Ale přesto... Zase to muselo být letadlo? Vážně? Není to už přece jen příliš provařená záležitost? No, to už je jedno. Méně humoru + méně ždímání = čtyři slabší kousky. 4*- ()

EvilPhoEniX

Po skvělé jedničce přichází skvělý sequel a to se nepodaří každému. Poláci doslova excelují v žánru Romantický/Komedie a servírují jak hutnou emocionální romanci, tak velmi vtipnou komedii a to především zásluhou ústředními aktéry. Kdo rád český humor, tak polský se příliš neliší. Emocionálně nabité finále má slušné grády. 80% ()

Marze

Vztah Anii a Tomka má problémy a věci se ještě zhorší, když muž, který naprogramoval apku na seznamování projeví zájem o Aniu. Občas jsem se zasmál, ale moc humoru zde kromě zácpy není. Pobavil mě bonmot "tvoje agrese mi blokuje čakry, jak mám mít ideální porod". Učitel a slavný televizní host vánočního speciálu musí skrýt ne tak pěknou romanci. Mělo to potenciál na originální vyvrcholení, ale nic. ()

sochoking

Už mi z tých všetkých drám jebalo, potreboval som vypnúť a zmeniť vibrácie a kedže som dnes kráčal kolem polskiego sklepa, bolo rozhodnuté, čo si pustím. Trochu som sa síce obával, že zmena režiséra/ scenáristu bude mať negatívny dopad na konečný efekt filmu ako i na môj emočný stav, ale u tohto žánru je to úplne jedno. Ved' mi šlo len o zmenu vibrácií a "dvojka" svoju úlohu parádne splnila. ()

Morholt

Druhý díl je už klasickým romantickým klišé, kdy se ústřední pár rozejde, aby k sobě mohl nakonec najít cestu. Ubylo humoru, přidalo se na romantice a víc se tlačilo na city, ale pořád je to prostě hezký. Hlavním hrdinům to krásně šlape, sekundární pár baví svými problémy ohledně porodu a v závěru se i díky lince producenta Marcela ždímají kapesníky. Agnieszka je tu v některých sekvencích až neuvěřitelně podobná Anne Hathaway a proto jí žeru ještě víc. Tak a teď trojka. 80% ()

• Po závěrečných titulcích následuje ještě jedna scéna. (griph)