Reklama

Reklama

Ženská na vrcholu

  • Česko Vánoce budou! (pracovní název) (více)

Obsahy(1)

Helena je svobodná matka osmiletého syna Mikuláše a majitelka celkem úspěšné biokavárny. Blíží se Vánoce a Mikulášův biologický otec zase tvrdí, že tentokrát se už na Vánoce opravdu za synem zastaví. Doposud vždy jen sliboval a zklamaný Mikuláš měl pokažené svátky. Tentokrát však zasáhne Helenina teta Ela. Pragmatická, úspěšná majitelka kliniky krásy přesvědčí Helenu, že i když se to Heleniným rodičům, zejména její matce, nebude líbit, měla by se s Mikulášem, místo marného čekání na jeho otce, vypravit na hory a užít si to. Helena se nakonec nechá přemluvit a oba se těší jak stráví pár dní v luxusním hotelu ve Vysokých Tatrách, nechají se rozmazlovat ve wellnessu a podobně. Jen díky náhodě, nemusí hned první noc trávit na nádraží. Poslední vlak ujel a jen díky Mišovi, sympatickému a srdečnému členovi horské služby, který je odveze na skútru, se posunou dál. V hotelu však čeká Helenu a Mikuláše nepříjemné překvapení. Helena sice rezervaci udělala, ale bohužel až na další rok a hotel je plný. Ochotná recepční je zatím pošle do kostela na koncert, aby se pro ně pokusila sehnat ubytování někde jinde. To se v tomto období, kdy hotely na horách bývají obsazeny do posledního místečka, nepodaří. Farář v kostele navrhuje Heleně, aby se s Mikulášem ubytovali v horské chatě Samota, kterou obývá Mišův bratr Richard se svou malou dcerou. Jeho manželka zemřela před lety na Vánoce při výstupu na horu. Helena ráda souhlasí, ale netuší, co ji čeká. Místo luxusního hotelu a wellness centra, je ubytování na Samotě opravdu velmi skromné. Richard je pravým opakem svého bratra, nemá z hostů vůbec žádnou radost, ale když je poslal farář, neodmítne je. A tak se typicky městská žena s růžovými kufry ocitá uprostřed zimních hor a zjišťuje, že uvařit, zatopit apod. není v těchto podmínkách úplně jednoduché... (TV Prima)

(více)

Diskuze

PŘIDAT PŘÍSPĚVEK
cicolably

cicolably (hodnocení, recenze)

takže , celý život horal v Tatrách ale po slovensky vedli všetci len "ocko"  :D  

rounen

rounen (hodnocení, recenze)

1* za Humor Dejdara, a hudbu Střihavka Basiková, jinak pruser film..

Uživatel rounen smazal svůj příspěvek.

Prubner

Prubner (hodnocení, recenze)

Ad Zajímavosti: Že Bolek v tomto filmu poprvé hraje otce své skutečné dceři Anně, není pravda. Hrál jí otce už v Boleru, v tom německém filmu o Boženě Němcové nebo v Dědictví aneb Kurva se neříká. 

yinloveyang

yinloveyang (hodnocení, recenze)

Samosebou na to nepůjdu do kina, ale těší mě, že si vybrali tvůrci horu Chopok v Nízkých Tatrách, kde jsem shodou náhod byla letos i já, stálo to za to :) Takže až to bude venku, tak kouknu právě kvůli tomuto.

na příspěvěk reagoval rounen

Uživatel Prubner smazal svůj příspěvek.

Uživatel Prubner smazal svůj příspěvek.

Reklama

Reklama