poster

Ženská na vrcholu

 • Česko

  Vánoce budou!

  (pracovní název)
 • Slovensko

  Ženská na vrchole

Romantický / Komedie

Česko / Slovensko, 2019, 109 min

Komentáře uživatelů k filmu (30)

 • prochyn
  *

  Lenička Kny by se měla věnovat jiné profesi, třeba utrácet zatoulané pejsky jako antoušek. Celkem dobrá sestava herců (tím nemyslím retardovaného osmiletého Mikuláše) si střihla šmírácké rádobykomediální drama. Natočit takovou píčovinu je fakt umění. Jedna hvězda za zimní přírodu. Trpěl jsem v kině.(14.11.2019)

 • T2
  ***

  Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $977,335▐ Nosatá Polívková zas dáva zabrať. Zo začiatku to je také neohrabané, kostrbaté ale postupom času to začne akosi fungovať a hlavne baviť. Ako nenáročná oddychovka to ušlo. /videl v kine: 55%/(4.12.2019)

 • mchnk
  **

  Já budu hodnej a ocením krásné prostředí Tater a absenci sexistického humoru, který se nevyhýbá snad žádné české komedii z posledních měsíců a let, dvojice Polívková - Dejdar také nebyla tak hrozná. Jinak se opravdu jedná o ne zcela zábavný, zdlouhavý, prvoplánový a nestoudně amatérský flák na jedno použití s hromadou všemožných sponzorů, chvílemi poskládaný z nesmyslně navazujících scén a zmateného střihu. Janu Perissovou jsem skoro až litoval, ta do podobných pokusů o zábavu nepatřila a nepatří. [Kino Citadela - Litvínov](8.11.2019)

 • Chrustyn
  **

  Český "zimně vánoční" film, který překvapivě není trapný, jen neuvěřitelně nudný a bez jakéhokoliv vtipu. Filmu samozřejmě chybí scénář a ve své podstatě celý sestává z na sebe nenavazujících scén, které mají vytvářet různé situace a pocity (smích, romantiku, smutek, dojetí) a přestože by se měly postavy někam posouvat, nekoná se to a postavy se chovají tak, jak mají v tu danou chvíli, protože si tak žádá ta daná scéna. Ale ty Tatry jsou fajn.(20.11.2019)

 • Filmmaniak
  odpad!

  Vážně jsem filmu chtěl dát šanci v domnění, že z něj třeba alespoň rodinné duo Polívka-Polívková v roli otce a dcery něco vymáčkne (nakonec jsou spolu bohužel jen v jedné scéně). Ženská na vrcholu nicméně působí jako nevtipný a nezábavný podvod na diváky, který vznikl jen kvůli producentskému honoráři a kupě sponzorů, a jehož tvůrcům buď na jeho kvalitě vůbec nezáleželo, nebo třeba i záleželo, leč jejich tvůrčí, filmařské a vypravěčské schopnosti na víc nestačily (obojí je smutné). Jde o strašlivě línou, nenápaditou a zkrátka nepovedenou romantickou zimní komedii, která ale není skoro vůbec vtipná ani romantická. Místo gagů jen samé genderové stereotypy a navážení se do veganů a k láskyplnému pnutí mezi hlavní hrdinkou, pražskou veganskou bio-matkou, která všem cpe celer a neumí si sama zatopit v kamnech, a nerudným drsným horalem, jemuž ke štěstí bohatě stačí pivo a bůček, dojde jen proto, že se to hodilo do scénáře, ne že by to ve filmu působilo jako přirozený, věrohodný a nenucený důsledek vývoje postav. Po všech stránkách mizerně realizovaný slepenec scén, jenž je bolestivé sledovat.(7.11.2019)

 • Marsik
  ****

  KINO BENEŠOV (2x) - Během pár dni jsem si film dal 2x a musím říct, že na podruhé to bylo více fajn. Ano, Dejdar dělá ksichty. Ano, některé scény jsou hodně divné (Dejdar hraje na saxofon a s Polivkovou to málem blahem sekne). Ano, má to někdy hrozně divoké střihy (jak obrazové, tak zvukově). Ale jako celek to příjemně pohladí a 100 minut vám celkem v pohodě uteče. Po 1. projekci jsem byl na 60, ale po 2. shlédnutí jednu * přidávám. 70% (with J+A)(8.11.2019)

 • silentname
  ****

  "Ženská Na Vrcholu" odo mňa nakoniec dostala šancu. Bol som zvedavý na to, ako toto vypáli. Česká vianočná romantická komédia začiatkom novembra, ktorá nás môže príjemne navnadiť na Vianoce. Správne? Popravde, pre mňa áno. Nemôžem povedať, že je to super, film rozhodne zápasí s určitými problémami, ale o tom si povieme. V prvom rade pozitíva. Prostredie Tatier je krásne. Vyzerá to skvele a dáva to tomu skvelý feeling. Je tu (skoro) absencia prvoplánového humoru plného klišé, a reálne som mal pocit, že na niektoré fóry si tvorcovia sadli, aby ich vypilovali. A priznávam, že som sa na filme celkom dobre zasmial. Anna Polívková je skvelá. Kedykoľvek ju vidím, tak chytí rolu do rúk a pojme to maximálne seriózne. A ja jej to potom vždy zožeriem. A tento film nie je výnimkou. Martin Dejdar ako vlastník chaty Samota je podľa mňa tiež skvelý. Sám o sebe je vtipný a spolu s Annou Polívkovou pôsobia ako funkčná dvojica. Bavili ma aj ich decká. Sú vtipné, dávajú do toho maximum a hlavne všetku svoju energiu. Takže majú odo mňa pochvalu tiež. A rovnako vtipné scénky sa dejú aj v Prahe, kde máme Bolka Polívku s Janou Preissovou. A mama sa rozhodne, že urobí dcére prepadovku. Takže ju otec zdržuje a zamestnáva niečím iným, aby vyraziť nemuseli. Film však zakopáva v dvoch elementoch. V prvom rade je to story. Napriek tomu, že postavy sú dobré, tak príbeh je veľké klišé. Vieme ako to bude postupovať, ako pokračovať a ten finiš je maximálne teatrálny. Ale na druhú stranu medzi nimi nepadne ani jedna pusa. Kedy ste niečo také videli naposledy? Ja si to už ani nepamätám. Treba ale počítať s veľkou kopou klišé. Tie tu majú veľkú rolu. Ale nie sú tam také, ktoré by ma vrcholovo iritovali a nakoľko to nemá prízemný humor a sprosté narážky, tak to celkom funguje. No ešte je tu tempo. Film trvá skoro dve hodiny a ten čas si tu uvedomujete. Nemá to poriadny spád a film ide dosť pomaly. A hoci nemôžem povedať, žeby som sa vyslovene nudil, tak som cítil, že to ten čas skutočne aj trvá. Vidím, že sa na film zdvihla vlna kritiky, ja na neho tvrdý byť nemôžem. Už len preto, že som sa na ňom úprimne zabavil. A myslím si, že stojí za pozornosť. Ale ak nesúhlasíte, nebudem vám to vyhovárať. Hodnotenie: B(8.11.2019)

 • marhoul
  ****

  Pro mě mnohem lepší než zpackaná Poslední aristokratka, která mě vytočila. Tady to cítím jinak. Mám ráda Aničku Polívkovou. Baví mě, je mi sympatická, na film s ní se vždycky těším, protože i kdyby se jednalo o vyložený nepodarek, Anna je tradičně fajn. Tahle vánoční romantika má své slabiny, ne že ne, ale po filmu mám dobrou náladu i dobrý pocit. V sále bylo asi jen dvacet diváků, kteří ale po projekci rovněž opouštěli sál se spokojený úsměvem, čili ode mě se to zatracení nedočká. Líbilo se mi obsazení, i děti byly šikovné, prostředí nádherné, no a volnější tempo bude sice někoho nudit (přiznávám, že i mě se to chvílemi vleklo), ale zase potěší divačky dříve narozené. Je to záležitost, na kterou můžete vzít v čase předvánočním starší maminku, nebo babičku. Děj je předvídatelný, ne všechno se v dialozích povedlo, jak by asi mohlo, ale celkově je to příjemná oddechovka, ze které na mě dýchla poetická, laskavá atmosféra. Vsuvka s Milerem byla příjemným osvěžením a nápadná podobnost některých scén s dětmi se starými filmy Marie Poledňákové (S tebou mě baví svět, Jak dostat tatínka do polepšovny) mě nijak nepohoršila. Přijde letos Ježíšek je mým oblíbeným vánočním filmem, rádi si ho doma pouštíme o každém adventu. No a Ženská na vrcholu má ode mě velmi pěkné tři hvězdičky (s odstupem dvou týdnů zvedám na čtyři), s tím, že se i na ni ráda opakovaně podívám.(7.11.2019)

 • joshula
  ***

  Trochu jiní herci, trochu jiné prostředí. Ale vše už bylo v tolika filmech. Tolik peněz, co stojí vstupné bych za tento film nedal, ale když někomu chcete udělat radost...(10.11.2019)

 • jasse
  *

  Naprosto předvídatelný, nudný "vánoční" film, navíc uvedený do kin moc brzy - venku je 14 stupňů.(7.11.2019)

 • petokucho
  ****

  Prijemny rodinny film, ktory si urcite minimalne 3 hviezdy zasluzi a tie zhadzovacne hodnotenia/komentare akoby tu uz bol klasicky folklor na "ceskoslovenske" filmy tohto typu. Ja za krasne prostredie Tatier a detske postavy (hlavne Kulisek) davam v pohode aj stvrtu. Klisovitost mi nevadi, naopak obcas je fajn si pozriet aj lahky, pozitivny hoci aj trochu naivny film.(20.11.2019)

 • Hovado
  *

  Snad jen za ty Polivkovi...(9.11.2019)

 • akvidzerp
  **

  Ani sympaťáci Dejdar s Němcem a šikovná děcka nepřebijí Annu Polívkovou v roli megapindy.(13.11.2019)

 • Meev
  *

  Dnes si už "komedie" může říkat cokoliv a o pojmu "romantický" v tomhle filmu ani nemluvím. Pokud někdo má rád slepé koukání do displeje, ať si to pustí. Jednou za třicet minut se sice možná koutky úst pohnou, ale to rozhodně nemůže udržet celý film. Mě osobně to nebavilo, horské prostředí bylo strašně nevyužité a dějová linie s prarodiči tady byla pouze proto, aby se všechno neodehrávalo jen na horách, nemluvě o tom, že je tam úplně k ničemu a kdyby tam druhá linie nebyla, film by dopadl totožně.(9.2.2020)

 • ForGump
  odpad!

  Po Románu pro pokročilé další neskutečně bídný film z horského prostředí. Stačilo mi asi pouhých 5 minuty abych věděl, že těch zbývajících 105! bude nečím nesnesitelným. Brilantní ukázka filmového terorismu. Dávám 10% za to, že to nevypadá amatérsky a hudba docela ujde, ale zbytek to je tragédie na třetí odmocněná cotangens nudy.(11.11.2019)

 • Sebastianek1
  ***

  Odpad podle mého vkusu vypadá o dost hůř, ale proti gustu_... Moje slečna byla spokojená, já se u toho taky neotravoval, jasně, je to předvídatelné, ale nepřipadalo mi to trapné. Protože trapné nemusím. Žádná třeskutá řachanda, spíše poklidný rodinný film.(8.11.2019)

 • rytir1
  **

  Další z těch nových českých filmů, kde se prostě nesmí pouštět ženský ke scénáři nebo režii, natož obojímu dohromady. Přitom dějový příběh , kde hrdinka omylem uvízne místo v hotelu na horském radaru by ještě nebyl špatný námět a třeba Pomajbo v roli faráře super a některé hlášky horala taky, zejména výživná strava v podobě bůčku nebo vepřové konzervy s cibulí. Lol. Ovšem to by česká produkce nesměla protěžovat do rolí Dejdara a spol. , kde jediné vtipné snad mohlo být jeho hra na saxík coby připomínka slavné scénky z Obecné školy.(20.11.2019)

 • Redyx1
  odpad!

  Popravdě nedělám to,ale tohle byl takový paskvil, že větší hovadinu jsem fakt dlouho neviděl a kompletně celý kino 17 diváků se nezasmálo ani jednou...Obsazení super,Polívka tam přehrával,Dejdar klasika,Preissová ok,jen tam měla menší roli a mladá Polívková se snažila,ale...celý příběh je slátanina o ničem a je to jen rádoby vlezlý rodinný příběh...odpad(7.11.2019)

 • mathha
  *****

  Pecka film 😍.(10.11.2019)

 • Slepejsek
  *

  Samotářský chlápek s dcerou vs. osamělá ženská se synem, horský samorost vs. městská panička, slanina vs. lišejník. A hory. A sníh. A vánoce. A to všechno ještě pořádně přitažené za vlasy. Chcete klišovitější rozdání karet? Nastavovaná kaše (prarodiče a pan Miler) a trochu předčasná vánoční tolerance. Krásné Tatry vs. přehrávající herci (dominují Polívková a Dejdar). Pohádka pro chytlavé. Chce to hóóódně vitamínu Béééééé. Brrrrrrrrrrekeke!(10.11.2019)

 • Corso23
  *****

  Film mě strašně příjemně překvapil. Smálo se celé kino. :-) Navíc tam hráli skvělí herci. Doporučuji všemi deseti. ;-)(24.11.2019)

<< předchozí 1 2