Lovec - Série 1

(série)
Itálie, 2018, 11 h 2 min (Minutáž: 50–59 min)

Předloha:

Alfonso Sabella (kniha)

Francesco Montanari, Miriam Dalmazio, David Coco, Paolo Briguglia, Edoardo Pesce, Francesco Foti, Marco Rossetti, Daniela Marra, Nicasio Catanese (více)

Epizody(12)

DonBraso

Il Cacciatore zprvu trápí to,že nám chce ukázat jednu postavu tak vehementně,že se v tom sama utopí.Ačkoliv to má být právě ta postava,která má hýbat snímkem,tak tvůrci ve 12 dílech nešetří střídmostí a ukazují a opakují se dokola stejné motivy,které už divák minulý a jiný díl viděl.Celá flashback epizoda je absolutně zbytečná a iritující a nepomáhá vůbec se dostat pod kůži hlavního hrdiny Saverio Barone.Je sice hezké,že se nějak dozvíme asi jednu informaci,ale emocím neprospěje.Druhá stinná stránka je,že někdy je tu postav jen tak lážo plážo předloženo,že tenhle zabil deset lidí a je odsouzen na doživotí.Chápu,že nemá cenu ukazovat celou Cosu Nostru,ale postaviček je tu více než dost a kromě hlavního hrdiny je Vám i ten Leoluca Bagarella ukradený.Surovost seriál nemá žádný a jde na to komornějším politickým směrem,kde je hlavně rodina a sem tam nějaká střela a hodně mluvení o tom,někoho konečně zatknout.Což je sice více na reálnejším podkladě,přesto je to někdy až moc zdlouhavé.Tohle se nese celou sérii a musím říct,že mě to přestávalo čím dál více bavit,kromě posledního dílu,který se vykecal k tomu,že by druhá série nemusela být špatná,ale když vezmu kolik postav zůstalo,tak jestli počítají opět s 12 dílnou porcí,tak se bude klučina hledat sakra dlouho a nevím jestli někoho bude bavit absolutně to samé.70% ()

• V epizodě, odehrávající se v březnu 1994 (viz záběr na noviny o pár minut později), je zhruba v desáté minutě k vidění Volkswagen Polo 3 generace. Již poměrně omšelý. Tento byl ale poprvé představen veřejnosti na autosalonu v Paříži až 7. října téhož roku. (Hombre8)