Komentáře uživatelů k epizodě (3)

První díl italského seriálu inspirovaný skutečnými událostmi začátku devadesátých let, kdy vrcholila válka mezi mafií a italskou vládou. Jedná se o vzpomínky protimafiánského prokurátora, který honil největší esa cosa nostry. Není to úplně akční, osobní linky mi přijdou zpomalující a určitě to nebude taková bomba jako Gomora, ale pro fandy tématu to bude přínosné. Realističnost je i na úkor akce a působí to dost často jako hraný dokument - dost mne irituje ten voiceover, ale vypadá to, že tento seriál perfektně ukáže veškeré osobnosti Cosa Nostry po zatčení Toto Riiny a přiblíží běžnému člověku, co jsou zač.(16.11.2019)

Viděn pilot z ČT a dabingem.Nejspíš bych byl radši v originále,ale ten dabing nakonec tak špatný není.Další z řady seriálů o mafii a to já velmi rád.U pilotu se zatím vše tak malinko rozehrává a zatím žádná postava svůj moment vyloženě nemá.Ta nucená romantická s flashbackem romance je příšerná o tom žádná.To doopravdy kazí úplně charakteristiku Baroneho.Jak říkám,jedná se jen o nástřel a vím,že takhle začínala i během dvou tří dílů Gomorra a nakonec to nabralo neskutečný spád.Nečekám,že to určitě předčí asi ani seriál Suburra,ale ještě tomu určitě šanci dám.(24.11.2019)

Úvodná epizóda seriálu o boji proti mafii zaujala iba priemerne. Chápem celé sa to iba rozbieha, ale aj tak na môj vkus je tam veľa paralelných príbehov, chýba kus napätia a komentované myšlienky Baroneho sú pre mňa rušivé. Inšpirované skutočnými udalosťami? RAI Fiction sa mohla inšpirovať úplne niekde inde a celé to preniesť do príbehu o mafii.(18.11.2019)