Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Poručík Peter Stirling obdrží šifrovanou zprávu od svého přítele Francise, mluvící muly, aby ho zachránil před prodejem v dražbě na námořní základně Coronado. Netuší však, že zde narazí na svého dvojníka, Slickera Donovana, který ukradne Stirlingovy doklady a zavazadla a přisvojí si jeho identitu. Začíná tak kolotoč nedorozumění, marných vysvětlování a komických situací. Ve filmu si jednu ze svých prvních větších rolí zahrál Clint Eastwood. (fisus)

(více)

Recenze (4)

Martin741 

všechny recenze uživatele

Uz o trochu lepsi film, kde mal jedniu z prvych roli pan Klint Vychodnyles, na rozdiel od Lady Godiva of Coventry. Tempoj e salbe, dialogy tiez, ale aspon rezisersky trochu na urovni : 50 % ()

kaylin 

všechny recenze uživatele

Když už nevíte coby, tak do filmu přidejte dvojníka, to hned dá komediální sérii nový náboj. A tak je zde Donald O'Connor hned dvakrát, ale nemohu si pomoct, tohle už mi přijde celkem vyčpělé, bez pořádného nápadu, s opakujícími se zápletkami. Francis už není tím hláškujícím frajerem jako v prvních filmech. ()

donnovann 

všechny recenze uživatele

Donald O'Connor mluví takovým tempem, že jsem měl bez titulků co dělat, viděno samozřejmě ze zvědavosti jelikož je to první větší role Clinta Eastwooda. Podobné komedie moc nemusím navíc když k tomu přidáte mluvící zvířata, která mě doslova vytáčí nemůžu s hodnocením výš. ()

Galerie (9)

Reklama

Reklama