Exploziv (TV pořad)

Publicistický / Komedie

Česko, 2015

Komentáře uživatelů k TV pořadu (14)

Ať si každý dává odpad, mě to prostě baví! Jinakost se v ČR prostě nenosí - jiný, odlehčený pohled na zprávy :-) inspirativní zprávy ;)(12.2.2016)

Lepší verze Diváckých zpráv z Primy. Některé reportáže mi připadají i dost zajímavé. Na Barandovské poměry, velmi dobrý pořad.(18.6.2016)

• tuntavala

Plagiat.(17.12.2015)

Klasický reportážní pořad. Některé reportáže zajímavé, některé ne. Normální průměr. Hodnocení samozřejmě odpovídá pouze ryzí zaujatosti vůči Tv Barrandov.(23.7.2016)

• honajz2

Nejde to do sebe. Pustit zprávu, jak nějakou ženu chtěl někdo zabít a hned potom pustit nějakou tu "vtipnou zprávu" od postižených fanoušků této "televizní stanice", to prostě nejde do sebe.(28.8.2015)

• Plechpetr

Další plichta dnešního TV zpravodajství!(26.3.2017)

Za Exploziv krimi bych určitě dala hodnocení vyšší, ten to táhne nahoru, jinak to ale taky není vůbec špatné, pro mne zajímavé, koukatelné :)(4.11.2016)

• TonoM

Režisér je asi pěkný debil nebo nevím, co k tomu dodat:D vymyslet pořad, kde dává, že nějakej frajer useknul důchodci tělo a hodil to do popelnice a na to pustit mluvícího papouška jak cucá ruku páničkovi? Opravdu?:D(27.11.2015)

Já většinu věcí, co sleduji, nevyhledávám, takže mi nesedí, jen kvůli chvilkové zábavě stahovat a sledovat na internetu lecjakou věc. Kdyby internet plně nahradil televizi (a dále mobily nahradily stolní počítače), tak bych se nudil a sledoval v podstatě jen tu hrstku oblíbených pořadů, které mám ohodnocené čtyřkou. Jsem tedy rád, že občas dají ty věci do TV. Ze začátku (2015) dávali v podstatě jen samé autohavárie, kdyby nebylo těch komentářů vyprávěče, bylo by to nudné. Pak už dávali samé zajímavé věci, třeba o nemocích a projevech. Nebo ty činy, které bych ani nečekal, že by vůbec existovali - že v africe černí afričané rasově diskriminujou ještě černější spoluobčany. Nebo, že v Salvadoru i nechtěný, samovolný potrat je automaticky úmyslná vražda na doživotí. Pak byly ještě zajímavější a legračnější témata, oproti Divoškám, až groteskní scény - jako malý pes honí medvěda, velký pes si málem odnese koťata , matka kočka ho škrábne a vyžene. Akorát tam některé témata, jako transexuálové a živé panenky Barbie a Kenové , se pořád opakovali.(29.11.2018)

• nudlis

Další kopírka - když můžou pouštět klipy z internetu na Primě a TV Zhovna, proč by je nemohli TAKY pouštět na týhle vypatlaný stanici, že jo? Zajímalo by mně, jestli budou taky kopírovat mužský příjmení moderátorek zpráv a odkud zkopírujou předěly mezi pořady, ubožáci :-))) Ale třeba je ceá tahle TV stanice dobrá pračka mafiánskejch peněz, co já vim. Protože mi připadá, že žádnej normální člověk s průměrným IQ by tohle nefinancoval.(27.8.2015)

• William_

Asi nejzajímavější pořad na této televizi.(5.12.2015)

Jedny z mála zpráv, které na mě nepůsobí tak uměle a klišovitě, jako třeba u konkurence.. Bohatě tři hvězdy, s přihlédnutím na obdobné paskvily, které vysílá Nova nebo Prima...(3.1.2016)

• prasecak_cz

Sračka ve stylu diváckých zpráv od primy, když chci faily a vtipná videa, od toho je tu Youtube, zbytečné tahat fekálie i do televize, kde je jich díky působení Tv novy a primy až dost.(20.10.2016)

60% / Je mi jasné, že barrandov je barrandov ale i přes to mě tento pořad celkem bavil, i přes celkem hloupé chování moderátorů. Připadalo a stále připadá mi to jako zajímavější verze hlavních zpráv, které jsou o hovně už tuplem. A ano 3 hvězdy je asi trochu šílenství ale hold se mi to líbilo a zajímalo mě to.(8.5.2018)