Taxi, taxi, taxi (TV pořad)

Soutěžní

Česko, 2015

Účinkují:

Martin Zounar
  • tsatsiki

Jestli tomuto dá někdo víc jak 2*, tak je určitě zaplacenej televizí barrandov, nebo má blízko k tvůrcům pořadu a nebo musí být duševně nemocen. Toto je čistá parodie na Taxík na čt a je to parodie ve všech směrech, protože toto nemohou myslet vážně. Kamera zcela zvláštní, kecy Zounara taky a ten malej skřet, co to sním moderuje, ten tam nemá, co dělat. To by mě zajímalo, kde ho Barrandov vyhrabal. Proč české tv se snaží vysílat to nej, jen Barrandov chrlí jednu blbinu za druhou?(1.9.2015)

• buchannon

Ten Mirda Soukupů definitivně ztratil veškerou soudnost, jestli kdy vůbec nějakou měl. "Originálním" způsobem okopírovaný pořad z ČT, kde měl aspoň nějakou úroveň. Otázky pro dementy, Zounar a zrzavej skřet, kterýho Zounar nazýval Mařeno (viděn pouze jeden díl a stačí). Mám takový pocit, že i Zounar ví, že tento "pořad" je totálně ubohý. Rozhodně však není sám, kdo spadl na absolutní dno televizní "zábavy", Cibulka, Musil...(3.3.2020)

• nudlis

Další humus z "tvůrčí kůlny" debílků, co si řikaj "TV Barrandov". Já vim, že se Barrande otáčí v hrobě jak na grilu, jaký ubožáci si dneska berou do huby jeho jméno. Zounar je trapnej jako obvykle (a kdy nebyl, že jo?) a nezachrání to ani vtipnejzakaždoucenu Trpi z Jedličkárny, Ten by se mněl radši věnovat hraní v The Tap Tap a neztrapňovat se v takovýhle debilitě. Ale voni ty penízky tak pěkně šustěj, že jo?(27.8.2015)

• rakovnik

Jak již bylo mnohokráte konstatováno, TV Barrandov se snaží o divácké harakiri, či při alespoň nějaké sledovanosti o anticenu v podstatě v jakékoli kategorii původní tvorby. S tou původní tvorbou to ale nebude tak horké, neboť nejednou se jedná o vykradení pořadu jiné TV stanice. Nemám nic proti liliputům, ale nechápu, proč je v tomto pořadu. Martin Zounar už není sympatickým po mnoho let a úkoly a otázky jsou nudné. Všimli jste si, že pro tento pořad "vyfasoval" stejné brýle s hroznými obroučkami, jaké nosí v Ordinaci? Ač třikrát taxi, není ani třetinové oproti ČT.(28.8.2015)

• MM_Ramone

Ľudia zo súkromnej komerčnej televízie Barrandov opäť prekopírovali časom overený súťažný formát a zaradili ho do svojho vysielania. Tento krát im za obeť padol "Taxi", ktorý už nejaký ten rok beží na verejno-právnej Českej Televízii (ČT). Ako obvykle sa im ho podarilo poriadne zmršiť. Na to sú páni z Barrandova fakt experti. Celé to zbytočne prekombinovali. Miesto moderujúceho šoféra ponukli nechutnému, slizkému bravovi Martinovi Zounarovi a ku nemu ešte pridali akéhosi degenerovaného hippiesáckeho trpaslíka. To je teda vskutku debilne kreténska dvojica. Nedá sa na to vôbec pozerať. Je to blbé a nudné. Je to odpad!(27.8.2015)