poster

Taxi, taxi, taxi (TV pořad)

Soutěžní

Česko, 2015

Účinkují:

Martin Zounar
 • tsatsiki
  *

  Jestli tomuto dá někdo víc jak 2*, tak je určitě zaplacenej televizí barrandov, nebo má blízko k tvůrcům pořadu a nebo musí být duševně nemocen. Toto je čistá parodie na Taxík na čt a je to parodie ve všech směrech, protože toto nemohou myslet vážně. Kamera zcela zvláštní, kecy Zounara taky a ten malej skřet, co to sním moderuje, ten tam nemá, co dělat. To by mě zajímalo, kde ho Barrandov vyhrabal. Proč české tv se snaží vysílat to nej, jen Barrandov chrlí jednu blbinu za druhou?(1.9.2015)

 • rakovnik
  odpad!

  Jak již bylo mnohokráte konstatováno, TV Barrandov se snaží o divácké harakiri, či při alespoň nějaké sledovanosti o anticenu v podstatě v jakékoli kategorii původní tvorby. S tou původní tvorbou to ale nebude tak horké, neboť nejednou se jedná o vykradení pořadu jiné TV stanice. Nemám nic proti liliputům, ale nechápu, proč je v tomto pořadu. Martin Zounar už není sympatickým po mnoho let a úkoly a otázky jsou nudné. Všimli jste si, že pro tento pořad "vyfasoval" stejné brýle s hroznými obroučkami, jaké nosí v Ordinaci? Ač třikrát taxi, není ani třetinové oproti ČT.(28.8.2015)

 • MM_Ramone
  odpad!

  Ľudia zo súkromnej komerčnej televízie Barrandov opäť prekopírovali časom overený súťažný formát a zaradili ho do svojho vysielania. Tento krát im za obeť padol "Taxi", ktorý už nejaký ten rok beží na verejno-právnej Českej Televízii (ČT). Ako obvykle sa im ho podarilo poriadne zmršiť. Na to sú páni z Barrandova fakt experti. Celé to zbytočne prekombinovali. Miesto moderujúceho šoféra ponukli nechutnému, slizkému bravovi Martinovi Zounarovi a ku nemu ešte pridali akéhosi degenerovaného hippiesáckeho trpaslíka. To je teda vskutku debilne kreténska dvojica. Nedá sa na to vôbec pozerať. Je to blbé a nudné. Je to odpad!(27.8.2015)

 • Spielbergo
  odpad!

  Tento pořad je o otázkách. Proč jedou v autě? Proč je na dětské sedačce ten zrzavej trpaslík? Proč se to jmenuje Taxi, taxi, taxi, když o taxi vůbec nejde? Proč jsou za správné odpovědi považovány chybné? Proč to vůbec natočili? Proč, bože, proč... Doporučuji alespoň si ověřit správné odpovědi na kladené otázky, tvrdit v roce 2015 (7 let po astronomické konferenci pořádané notabene v Praze, která Plutu zrušila statut planety), že planet sluneční soustavy je 9 a ne 8 a ještě se hádat s tím kdo to říká správně, to je fakt ostuda.(2.9.2015)

 • HonzaSim
  *

  Gratuluji Barrandove, ve vykrádání úspěšných pořadů opravdu nemáte konkurenci. Ze zvědavosti jsem se podíval na první díl a stačilo. Tentokrát jste si vzali pod kopírku Taxík z ČT1. Jen s tím rozdílem, že tady řídí a moderuje Martin Zounar. S autem jste si tedy moc práce nedali, až na pár samolepek. To samé se dá říct o otázkách, které jsou asi pro zvláštní školu. Ccestování z bodu A do bodu B nečekejte, tady se jezdí pro srandu králíkům a kdyby se sedělo ve studiu, vyšlo by to na stejno. Velice otravný je jeho "spolumoderátor." Nemám nic proti liliputům, ale opravdu jste nemohli vybrat někoho, kdo nebude po celou dobu tak trapný? Jediná výraznější změna je v úkolech, které jsou jediným zajímavějším prvkem pořadu a soutěžící za jejich splnění může získat dvojnásobek po každém kole otázek. (Pobavili mě kolemjdoucí podepisující petici za zbourání "starého" Karlova mostu.) Na závěr si neodpustím jednu perličku. 7 minut před koncem pořadu následuje pětiminutová reklama, po které se nedozvíte nic a s čistým svědomím tak můžete odejít. (Vlastně ano, dozvíte se, kolik soutěžící vyhrál, pokud neumíte násobit dvěma a dostanete adresu, kam se můžete přihlásit.) Tohle je fakt možné jen na této stanici. Mám chuť dát odpad, ale viděl jsem horší. 25%(25.8.2015)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace