Extrémní držgrešle (TV pořad)

Extreme Cheapskates

Dokumentární / Reality-TV

USA, 2011

David Kaye (vyp.)

Zřejmej fake, ale smál jsem se až jsem se za břicho popadal. Fandové demence ocení.(21.11.2016)

• Drom

Další dílo, kde tvůrci zcela nesmyslně přicházejí o body, protože si neuvědomují, že díky svému neumětelství už dávno (pokud kdy) netočí dokument. Jako reality komedie mě to pobavilo, některý věci nejsou tak hrozný, měšťáci jsou děsný citlivky, ale některé postavičky jsou docela síla. Strýček Skrblík by kulil voči. Dokonce i to připitomělý bulvární zpracování sedí. Prezentováno je to ovšem jako dokumentární dílo, na což při skladbě z (přihraných) záběrů na bufeťáky a jejich škudlilských mouder nemá. Naprosto žádné informace navíc, něco jako found footage. Zbytek mého komentáře vyplní nesmysly opsané z okolních reklam, jsou to sice hovadiny, ale zadarmo! Nabídka platí do 31. 10. 2015. ČSFD projekce Návrat do budoucnosti. Film o přátelství, svobodě a snění. To se mi líbí. Spořící účet HIT. K TV pořadu nejsou zatím žádné komentáře. Fanklub filmu: žádní fanoušci. Režie: Jan Foukal. Provozovatel a redakce. 1,5% ročně. Hudba Hollywoodu.(19.10.2015)

Náramná přehlídka exotů! A jestli je to fake, tak komentář (David Kaye) to stejně vystřeluje zpět do první ligy TV bizáru.(27.12.2016)

• MikeCool

TV-pořad. Trochu jsem nepochopil význam tohoto dokumentárního cyklu. Bylo tak pitomé, až jsem se na to dokázal dívat a pomyslet si, co to v USA žije za divný druh lidí? | Průměr všech zhlédnutých (odvysílaných) epizod: 30% (1*) |(23.5.2016)

Z čoho usudzujete, že je to fake? Na svete žijú tak neuveriteľní ľudia ... že toto môže byť práveže až choro reálne ... Každopádne ... ja ten seriál milujem ... Zakaždým sa pri ňom totiž tooooľko nasmejem, až ma bolí brucho ... Čo ste ... veď niekedy ma to baví viac ako Simpsonovci :D :D :D Neuveriteľnéééé ...(8.4.2017)