Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Karl seznámí Rowana se svým plánem nabourat se do kapitánské kajuty. Suczek se snaží zůstat při smyslech. Thale zkouší své komunikační schopnosti. (Netflix)

Recenze (3)

Lenka.Vilka 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Třetí díl mě štval, protože se v něm každý choval jako debil. Jasně, měl k tomu důvod, ale to na věci nic nemění. A červené světlo se raduje :O spoiler: wtf? On jim hned ve třetím díle vykecá, že jde o mommy issues? Sice mě vyděsilo, co tam tedy budou dělat zbytek dílů, ale stejnou měrou jsem byla zvědavá... ()

Anderton 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Stále viac a viac je to kombinácia Event Horizont a Solaris, ale nie príliš presvedčivá. To reagujem predovšetkým na prekvapivé záverečné odhalenie, kto stojí za halucináciami posádky, avšak verím, že Martin vedel, čo píše a tvorcovia vedia, ako adaptovať. Ale cesta k stále väčšiemu psychu by mohla byť správna, uvidíme, čo na to mimozemšťania. ()

Reklama

Martrix 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Hm, kniha to asi bude dobrá, Martin psát umí, ale zatím je to psycho s nízkým potenciálem udržet si pozornost diváka. A je to škoda...v rukou lepšího scénáristy a režiséra, by to mohlo být min. zajímavé. takto je to jen další příběh o stroji, UI, nebo něčím mezi tím, který má vražedné choutky. ()

Galerie (6)

Reklama

Reklama