NXT TakeOver: New Orleans se uskutečnilo 7. dubna 2018 ve Smoothie King Center (New Orleans, Louisiana). Na kartě se sešlo pět zápasů.

1) Adam Cole vs. EC3 vs. Killian Dain vs. Lars Sullivan vs. Ricochet vs. Velveteen Dream (NXT North American Championship Ladder Match)
2) Ember Moon vs. Shayna Baszler (NXT Women's Championship)
3) The Undisputed Era vs. The Authors of Pain vs. Roderick Strong & Pete Dunne (NXT Tag Team Championship Triple Threat o trofej Dustyho Rhodese)
4) Andrade "Cien" Almas vs. Aleister Black (NXT Championship)
5) Johnny Gargano vs. Tommaso Ciampa (Unsanctioned Match, pokud Gargano vyhraje, bude znovu najatý do NXT, pokud prohraje bude mít zakázáno vystupovat v NXT) (TheSpearCZ)

drake31

Zaslepený láskou k NXT som usadol pred monitor aby som si vychutnal jednu z najnabitejších PPV kárt od WWE. Build bol všakovaký. Vyzeralo to ako by sa pozabudlo na to, že Wrestlemania je za rohom a tak všetko bolo polepené nejako na rýchlo a nebolo to príliš organické, čo nie je zvykom pre NXT. No aj napriek tomu som bol natešený ako malé decko v hračkárstve. A veruže bolo sa na čo tešiť. PPV odštartovala s novučkým North American Championship pásom zaveseným nad ringom a tuctom rebríkov všade naokolo. Tento zápase bolel-mrazil-napínal-nadchýnal. Tento zápas bol neskutočný a doprial spotlight všetkým zúčastneným - ako "nováčikom", tak starým známym tváram. Zápas skončil tak ako som dúfal, s víťazom ktorého som si prial. Nadchádzajúci zápas ma nechával chladným. Pretrvávajúcim dôvodom je Ember, a tak som nadmieru rád že Shayna vyhrala. Dúfam, že v Pondelok či Utorok sa Ember zjaví buď v RAW alebo SD, ktoré momentálne nesledujem tak nech si to tam užije ... fingers crossed. Tag Team match mal fantasticky swerve, a tento obrázok vystihuje moju reakciu. To, že sa to stane bolo v mojej hlave, no ako match započal nenapadlo ma to až do momentu ako sa to stalo. Mimo toho, match bol kvalitný a hodný PPV. NXT Championship match medzi dvoma absolútnymi top wrestlermi ktorý sú k videniu nielen v NXT ale v WWE bol pre mňa najväčším lákadlom. Záver bol síce predvídateľný, avšak match samotný bol nemilosrdný a plný napätia. Zelina však žiarila najviac a zbožňujem ju čím ďalej tým viacej. Následný zápas medzi Garganom a Ciampom prišiel trochu skoro. Mám pocit, že tento feud si zaslúžil väčší, dlhší, a emotívnejší build v posledných týždňoch NXT epizód. Všetko sa udialo off-screen, Cimpa utiahol s prehľadom heat počas niekoľkých segmentov - len to chcelo trochu viacej času na obrazovke. No zápas v ktorom je Johnny Wrestling ešte nikdy nesklamal, a Psycho Killer je skvelý villain a heel. Main Event ponúkol kopec bolestivých-brutálnych momentov, skvelé publikum, a ten príbeh dvoch kedysi najlepších priateľov jednoducho urobili tento zápas výnimočným. Storytelling je dôvodom prečo si užívam sledovanie wrestlingu a keď je ním zápas naplnený do prasknutia, nie je to zrovna fér y mojej strany retrospektívne niečo vyčítať (sledovať ten zápas po druhý krát mi pomohlo uvedomiť si to). Unsanctioned match v mojich očiach neprekonal otvárací zápas (len z dôvodu, že pri Ladder matchi som sa bavil viacej), ale jedná sa o MOTY kandidáta ak nie víťaza. Avšak stále sa nedokážem zbaviť pocitu že niečo NXT TakeOver: New Orleans chýbalo ... ()

BORKLASER

Adam Cole mi už trochu začíná sice lézt krkem protože se mi nelibí jak moc ho protlačujou... přitom za rok skončí v 205..zbytek paráda..řekl bych že možná i nejlepší takeover...Tomasso Ciampa vs Johny Gargano mě probudilo z polospánku..po dlouhé době dávám 5* ()

Fantomas182

Tak tohle bylo něco...pro fanoušky wrestlingu naprostá nádhera, protože jinak tuhle Show nejde nazvat. To co předvedli Tommaso Ciampa a Johnny Gargano v Main Eventu...tak dobrý zápas a tak skvělou rivalitu jsem už několik let neviděl. WWE už poslední dobou stojí za prd, ale to co se děje v NXT je opravdu špička. Jasných 5 hvězd ()