NXT TakeOver: New Orleans (TV pořad)

Sportovní / Akční

USA, 2018, 250 min

Adam Cole mi už trochu začíná sice lézt krkem protože se mi nelibí jak moc ho protlačujou... přitom za rok skončí v 205..zbytek paráda..řekl bych že možná i nejlepší takeover...Tomasso Ciampa vs Johny Gargano mě probudilo z polospánku..po dlouhé době dávám 5*(8.4.2018)

Zaslepený láskou k NXT som usadol pred monitor aby som si vychutnal jednu z najnabitejších PPV kárt od WWE. Build bol všakovaký. Vyzeralo to ako by sa pozabudlo na to, že Wrestlemania je za rohom a tak všetko bolo polepené nejako na rýchlo a nebolo to príliš organické, čo nie je zvykom pre NXT. No aj napriek tomu som bol natešený ako malé decko v hračkárstve. A veruže bolo sa na čo tešiť. PPV odštartovala s novučkým North American Championship pásom zaveseným nad ringom a tuctom rebríkov všade naokolo. Tento zápase bolel-mrazil-napínal-nadchýnal. Tento zápas bol neskutočný a doprial spotlight všetkým zúčastneným - ako "nováčikom", tak starým známym tváram. Zápas skončil tak ako som dúfal, s víťazom ktorého som si prial. Nadchádzajúci zápas ma nechával chladným. Pretrvávajúcim dôvodom je Ember, a tak som nadmieru rád že Shayna vyhrala. Dúfam, že v Pondelok či Utorok sa Ember zjaví buď v RAW alebo SD, ktoré momentálne nesledujem tak nech si to tam užije ... fingers crossed. Tag Team match mal fantasticky swerve, a tento obrázok vystihuje moju reakciu. To, že sa to stane bolo v mojej hlave, no ako match započal nenapadlo ma to až do momentu ako sa to stalo. Mimo toho, match bol kvalitný a hodný PPV. NXT Championship match medzi dvoma absolútnymi top wrestlermi ktorý sú k videniu nielen v NXT ale v WWE bol pre mňa najväčším lákadlom. Záver bol síce predvídateľný, avšak match samotný bol nemilosrdný a plný napätia. Zelina však žiarila najviac a zbožňujem ju čím ďalej tým viacej. Následný zápas medzi Garganom a Ciampom prišiel trochu skoro. Mám pocit, že tento feud si zaslúžil väčší, dlhší, a emotívnejší build v posledných týždňoch NXT epizód. Všetko sa udialo off-screen, Cimpa utiahol s prehľadom heat počas niekoľkých segmentov - len to chcelo trochu viacej času na obrazovke. No zápas v ktorom je Johnny Wrestling ešte nikdy nesklamal, a Psycho Killer je skvelý villain a heel. Main Event ponúkol kopec bolestivých-brutálnych momentov, skvelé publikum, a ten príbeh dvoch kedysi najlepších priateľov jednoducho urobili tento zápas výnimočným. Storytelling je dôvodom prečo si užívam sledovanie wrestlingu a keď je ním zápas naplnený do prasknutia, nie je to zrovna fér y mojej strany retrospektívne niečo vyčítať (sledovať ten zápas po druhý krát mi pomohlo uvedomiť si to). Unsanctioned match v mojich očiach neprekonal otvárací zápas (len z dôvodu, že pri Ladder matchi som sa bavil viacej), ale jedná sa o MOTY kandidáta ak nie víťaza. Avšak stále sa nedokážem zbaviť pocitu že niečo NXT TakeOver: New Orleans chýbalo ...(8.4.2018)

• - Oficiálními skladbami show jsou písně „It Follows“ a „Lord of Files“ od Cane Hill. (TheSpearCZ)