Vodní dýmka Ebee s vražedným perníčkem se vrací zpět v tomto pokračování. Králík se rozhodl hodit všechny své starosti za hlavu, a tak si otevřel bowlingový klub. A zájem o práci byl velký. Zákazníci a hráči se hrnou o sto šest. To je asi Králíkův nejlepší den že? Ba naopak. Ebee se nelíbí, že Králík si otevřel klub, a tak za pomocí Vraždícího perníka se rozhodne Králíka i jeho kamarády uvěznit v kuřáckem světě jednou provždy. (JesterKruger)

kaylin

„Evil Bong 420“ už je snímek určený těm, kdo našli na sérii něco zábavného, něco, co je prostě baví a neopustí je to ani ve chvíli, kdy už tu není co vyprávět a kdy jsou zápletky skutečně banální, případně až moc nudné. Tohle je případ scénáře filmu „Evil Bong 420“. Tady už opravdu není nic, co by dovedlo nadchnout a jen se to veze na nějaké domnělé oblibě anebo prostě jen setrvačnosti. ()

Nikolas__ odpad!

Každý člověk, kterého jen napadlo dát do tohohle "filmu" jediný cent, u mě nepředstavuje psychicky zdravou osobu. Prozatím nejspíš nejhorší film co jsem kdy  viděl. ()

JesterKruger

Asi mě tu někdo za mé hodnocení vystřelí na měsíc, ale já se celkem u toho bavil. I když to bylo chvilkami nudné, někdy erotické, ale co mě nejvíc šokovalo, tak byla scéna kdy si tento to perník rozdával s ženskou v posteli, ale ta scéna byla naštěstí tak napůl cenzurovaná. Já byl trpělivý, a dočkal jsem se i několik vtipných scén, ale scénář nebyl nějak extra promyšlený, a tak dávám 3*. ()