Trashové Béčko mixlé s Céčkem, jehož kvalita balancuje mezi solidní a špatnou, ale ve výsledku je to celkem strávitelný koktejl, u kterého bych nevěřil, že se budu tak dobře bavit. Úvodní scéna, kde Zombie náckové přepadnou letadlo je takovéj masakr, že jsem nevěřil vlastním očím. Film se snaží i o jakýsi zajímavý příběh s náckama, kteří mimochodem mají výborné masky a kostýmy. Občas sice tvůrci vytasí špatný digitální efekt, ale ve výsledku to je vizuálně překvapivě slušný, gore je zde na velmi vysoké úrovni a tolik pěkných ženských koz člověk neuvidí ani za život. Ženám nedoporučuji, intelektuálům už vůbec, ale kdo rád u filmu vypne, chce se zasmát, má rád nácky, slušnou hudbu, miluje gore s velkým množstvím nahoty a sexu, kde potěší i pár slušných hlášek ( Historka se Satanem výborná a hláška" Chci vidět ty zrůdy padat k zemi tak rychle, jako kalhotky šlapek na Mardi Gras" !!) neměla chybu 😃 Líbila se mi i scéna z Vietnamu či samotné finále. byl jsem překvapen kolik zajímavých nápadů a vsuvek do relativně špatného filmu tvůrci stihli vložit. Bavil jsem se dobře.Splatter zábava se vším všudy, Jen na vlastní nebezpečí. Kdybych měl film popsat pár slovy, tak by to bylo asi nějak takhle: Gore, kozy, gore, náckové, létající žraloci, kozy, gore, gore, gore a ještě jednou kozy. Příběh**, Akce****, Humor*** Násilí*****, Zábavnost****, Hudba****, Vizuál***, Atmosféra***, Napětí***. 7/10:(3.1.2021)

Absolútna, primitívna šialenosť bez štipky inteligencie, vhodná na deň, od ktorého nič nebudete očakávať. Čiže ten posledný v roku 2020, je doslova ideálnou voľbou. Lietajúce žraloky, v opratách nacistickej zombie armády?! Nuž tak, keď môže psychopat riadiť celú krajinu, v Čechách byť Slovák premiérom, prečo by toto nemohla byť pravda? :D Kokotina na mraky hneď od začiatku, ani to nepúšťajte, keď nemáte odvahu zmieriť sa s tým, že “Sky Sharks” je doslova absurditou roku! Masky slušné, gore občas výborne, občas otras, krvi ako najebanej, proste nedokonalý “splater” so všetkým čo k tomu patrí, akurát strašná škoda, za tú kvalitu prevedenia ako na hojdačke, no najmä dejové tempo, ktoré sa nepodarilo udržať po celú dobu stopáže, pričom ďaleko viac som očakával aj od samotného záveru. Spočiatku som mal dojem, že udelím 5 hviezd, no ako sa blížil koniec, tie silné tri (možno slabšie 4), budú absolútne zaslúžené. No a komu sa neľúbi, nech ide do (I) 🖕😅🖕(31.12.2020)

Absolutní guilty pleasure. U některých pasáží bych si teda nejraději vypíchl oči a uši zalil horkým voskem, ale v součtu jde o neutuchající smršť bláznivých nápadů v nečekaně odvážném měřítku, jemuž tvůrci sice úplně nestačí a vypomáhají si lacinými videoklipovými montážemi, ale nudit se prostě nebudete. Příběh je blbý přesně dle očekávání a vůbec nemá ten satirický drajv prvního Iron Sky, ale lze ho v pohodě akceptovat jako upřímný dárek od fanouška pro fanoušky s podobnou nákloností pro nezávislá drzá béčka - krev stříká, žraloci létají, letadla padají, pěkné kozy se natřásají a sex je vždy ukončen velmi brutálním, naprosto necitlivým zásahem zombie nacistů (a jako bonus velmi nápadité přeseknutí letadla vejpůl s pomocí ostnatého drátu). Marc Fehse sice vůbec neumí pracovat s hudbou, která je jako pěst na oko, a spíše plácá páté přes deváté bez nějaké vnitřní provázanosti, ale co - sranda to docela je a rozhodně to vypadá lépe než cokoli od Asylum. 50%(2.1.2021)

„Chci je vidět padat k zemi jak kalhotky šlapek na Mardi Gras!" Bláznivá nazizombie řežba (bohužel není od začátku až do konce) plná krve. Lítají ruce, hlavy, střeva ven, střeva poslouží i jako škrtící smyčka, krvavý periskop a krmení žraloků. Ano, čistokrevný splatter. Podobně jako u snímků Iron Sky je i zde řada odkazů na jiné snímky, nejokatější asi na Coppolovu Apokalypsu a Univerzálního vojáka (ach, ty uši). A pak ti báječní zmutovaní žraloci brázdící coby zbraně místo vody oblohu. A a by to nebylo málo, dojde i na megalodona! Většina triků je sice nepříjemně pixelová, ale ten masakr vše vyváží. Ovšem akce se dostaví jen v souvislosti s letadly, takže ti, co ji vyžadují od začátku až do konce, mohou během filmu usnout. Potěší camea Tonyho Todda či C. H. Tagawy. A taky jsou zde fešné prsatky, co neváhají předvést zbrojní pasy in natura. A mezititulková scéna. A potitulkový trailer + reklama s prsaticí. A na řezničině se podílel Tom Savini, což potěší. A muzika - mj. kolovrátkový diskohit Vamos a la Playa, Kreator - World War Now a D.A.F. - Der Mussolini. Co více si přát? Ptákovina pro okrajové publikum, co by si ji mohlo užít. Pro běžné diváky rozhodně ne....3,5*(4.1.2021)

• Ruut

Někdo zkouknul Iron Sky a řekl si, že to přestřelí ještě o level víc se žraloky. Škoda, že celkem fajn herci (i ti komparzní v letadlech) nemají moc co ukázat. Dvě přepadovky ve vzduch proložené mraky nesmyslné vaty a debilní odbočkou se zombie vietcongem je strašně málo na takový luxus rozdání karet.(7.1.2021)

• korbitch22

Ach jo. Náckové, žraloci, pardon....lítající žraloci, spousta známých tváří a nakonec tak příšerný shit. Těšil jsem se na film od tý doby, co před třemi lety vyšel první teaser. Jenže i tyhle šílený píčoviny se musí umět. Začátek je docela fajn, stejně tak režisér dobře zvládá scény z druhý světový války a pasáž z ponorky na Arktidě je vlastně taky docela fajn. Jenže režisér film neskutečně natahuje naprosto stupidními scénami, kde dvě, nebo tři postavy vedou příšerný a nepodstatný dialog a dělá tím stopáž nesnesitelnou. Navíc akce jsou asi tři a všechny na jedno brdo ve vzduchu. Chápu, že to je trash z kickstarteru, ale jak už sem zmínil, i to se musí umět. Zajímalo by mě, proč vždycky skočili do letadla, když každý žralok má na ploutvi rakety (že tohle někdy napíšu). Prostě se vysrat na ty příšerný kecy, udělat jednu vzdušnou bitvu a vyslat slušnou herečku vykostit tu ponorku na Arktidě něco ve stylu B.J.Blazkowice. Protože náckové jsou fajn, kostýmy taky super a i ty masky. A možná by to mělo i atmosféru. Nápad za všechny prachy pro milovníky píčovin, naprosto zakopaný netalentovaným režisérem který se nás rozhodl unudit k smrti. Nevytrhne to ani výtečný Detlef Bothe, ani tři páry fajn koziček a už vůbec to nevytrhnou dvě přezrálý pornoherečky v hlavní roli. Oba díly Iron Sky jsou o dva levely jinde. Kurva, mohlo to být epické. Bohužel potenciál zůstal zadupaný v zemi.25%.(5.1.2021)

Takovouhle bizarní věc, můžou natočit fakt jenom Němci. Neskutečný céčko, ale ultra zábavný, alespoň do první poloviny. Scény v letadle, jak úvodní tak finální, jsou fakt šílený. Je to brutální, je to zábavný, je to hovadina jako kráva. Kdyby to nebylo místy tak ukecaný, možná bych tu jednu hvězdu přidal a čekal jsem i více erotiky. (65. hodnocení)(6.1.2021)

Bizarní kříženec rázovitých béčkových fláků jako Iron Sky (nazistická civilizace přežívající do současnosti), Død snø, Overlord (nazi zombie), Kung Fury (triky, hudba a vizuál celkově) a asyláckých filmů o žralocích (žraloci, jak jinak). V hlavní roli mě potěšila Eva Habermann, hvězda první řady geniálního sci-fi seriálu Lexx, mihne se tam i několik jiných známých tváří (některé hodně krátce), potěšila mě i nemilosrdná řezničina, která je ovšem proložena nepříliš působivými konverzačními vsuvkami. Ale z lásky k tomuhle typu popkulturních krávovin zaokrouhluju nahoru. A doufám v pokračování (viz skvostný epilog), ve kterém by už konečně Viertes Reich mohla taky jednou zvítězit! P.S.: A nenechte si ujít báječný posttitulkový trailer na Sky Frogs!(5.1.2021)

• ledzepfan

Místy je to cool.. ale většinou je to přebarvičkované, přemalované a v ději tak moc absurdně vykloubené, že mě jako divákovi bylo vlastně putna jak to dopadne, co se stane dál, atd.. Béčková pseudoretropakárna může být funkční a zábavná jen do určitého bodu.. Za ním je to pak už jen manické patlání pátého přes deváté s tím, že to diváka hodí akorát do apatie..(17.1.2021)

Bolo tu veľa filmov ,kde nacisti chceli ovládnuť svet pomocou genetiky. Tato téma filmárov priťahuje, ale len malé percento takýchto filmov je aj pozerateľných či do pozerateľných. Tento film si myslím nedopozerá každý, je naozaj ťažko stráviteľný, ale pre takých fanatikov ako som ja, je zaujímavým filmovým spestrením. Je toho tu strašne veľa a keby príbeh mal aspoň hlavu a patu, tak by bol oveľa prijateľnejší. Lebo v niektorých scénach ma ohuroval zaujímavými nápadmi i slušnými trikmi a vzápätí ma znechutil nejakou lacnou trápnosťou. Ako splatter je úžasný, toľko gore scén som tu nečakal a musím uznať, že veľa z nich bolo skvelých. Herecky je to otrasné, ale je to pochopiteľné, že v takomto filme nenájdem herca kvalít Roberta De Nira či Al Pacina. Ako píšem tento komentár, tak si uvedomujem, že film pri svojej morbidite a špatnosti ma do cela i bavil.(3.1.2021)

Vinou globálního oteplování roztaje ledovec věznící nacistickou výzkumnou loď a vzduch tak brzy začne brázdit žraločí Luftwaffe pilotovaná příslušníky Waffen SS - divize Zombie. Neskutečná hlína, která přešlapuje někde na hranici asylumáckých žraločin a slušných žánrových kousků. To se asi nejvíc odráží v gore, které je v jednu chvilku lahůdkové a v té druhé nechutně digitální. Ale protiklady se přitahují a dohromady to funguje. Jinak masky esesmanů jsou solidní, herci příšerní, tempo zběsilé a nápady šílené. Zkrátka guilty pleasure ve své nejčistší podobě. 75%(2.1.2021)

zábavná cečková šílenost,které nechybí dobré nápady (moc rád bych si s tímhle námětem zahrál Wolfensteina),špatní herci,nahota a nebo třeba zombie nacisti.Na druhou stranu to bohužel shazuje laciný vizuál a příšerná práce s hudbou.Ne snad,že bych čekal,že podobný film bude vypadat jako áčková produkce,ale Sky sharks umí v určitých momentech vypadat velmi dobře a díky tomu ty extra špatné momenty vyloženě bijí do očí.S hudbou pak režisér neumí pracovat vůbec a její výběr a použití je tristní a mě to vyloženě rušilo a vadilo mi to...60%(8.1.2021)

Dávam rovnaký počet hviez ako pri sérii Iron Sky, ale Iron Sky je humorom omnoho ďalej, toto bolo suché ako koza z nosa. Na druhú stranu oceňujem tú originalitu, tie nápady, tú odvahu kombinovať nielen v samotnom príbehu ale aj vo fiktívnych upútavkách na neexistujúce filmy, ktoré by raz mohli vzniknúť a samozrejme technická stránka je presne na úrovni, ktorá tomuto prislúcha, čo je aj klad aj zápor, človek musí vedieť, čo a ako tým myslím. Slušné, pokračovaniu by som sa nebránil, ale určite radšej to Iron Sky The Ark.(4.1.2021)

• Deyw

cool napady, obcas prekvapive hezkej vizual..ale jinak nic 🙁(11.1.2021)

Začátek je parádní letí letadlo a napadnou ho nacistické zombie na neviditelných žralocích s raketama vysadí tam ty zombie a oni to letadlo vyvraždí a spadne. Bohužel pak se to zasekne na místě a nic výrazného se neděje místo toho zde máme fiktivní trailery, které jsou úplně zbytečné a o ničem (až na Dead Flesh poslední část a tu část v Rusku) a v televizi uvidíme záběry jak ti žraloci útočí na Rusko, Usa, Francii, Německo a různě ve světě. Pak už máme jen poslední scénu, která je, ale lahůdková a přiletí i megalodon . Jinak na to, že to stálo údajně 5 milionů tak je to lepší než dvojka Iron Sky a film obsahuje potitulkovou scénu s možným pokračováním, které snad bude.(1.1.2021)

Iron Sky meets Sharknado, přičemž tvůrcům spadla do hrnce taky celá piksle zombie horrorového dochucovadla. Z Iron Sky si to bere nazisploitation téma, industriální estetiku a elektronický soundtrack (i když místo Laibach zde duní osmdesátkové synthwavey...což je jiné, ale ne nutně horší!), ze Sharknada obecně slabší řemeslnou úroveň, bláznivě komediální vlny a neznalost míry dobrého vkusu. A ze zombie horrorů ty zombíky, krev a gore, no. Film se natočil pomocí kickstarterových peněz, které byly poměrně mrzké, a například na takovém CGI to je extra vidět (chvílemi je snesitelné, chvílemi velmi špatné, většinově jen tak "normálně" špatné), ale Marc Fehse měl nápady a nadšení pro pokleslé žánry, takže v momentech, kdy potřebuje vyplnit stopáž mezi krvavými scénami a levným digitálem, zařazuje do dění šíleně přehrávajícího Tonyho Todda, válečný flashback vyprávěný částečně stylem motion komiksu, druhý válečný flashback s tučným praktickým gore (na kterém se jako supervizor podílel legendární Tom Savini), fake trailery na neexistující filmy a hry, fake reklamy na produkty neexistující firmy, vyvýstřihované či rovnou vykozené ženské a přiblblé easter eggové upozorňování na to, že sledujeme komediální sharksploitation, všude, kde to "scénář" dovolí. A to je na tom ta zábava. Plno levných soudobých béček vsází na cool premisu a plakát, a pak nabídne jen ukecanou vatu s viditelnou absencí nadšení pro věc. To u Sky Sharks nehrozí, byť ale nutno přiznat, že zhruba uprostřed filmu se dojem přešlapování na místě a snahy nějak na sílu vyplnit prázdná místa v tupém a přímočarém ději dostavil. Ale pak se objevila Battleship: Megalodon a v závěrečných titulkách začali hrát Damnation Defaced a Kreator, a uspokojení se dostavilo. 9/10, ultimátní nářez to úplně není...ale tenhle přeplácaný německý eintopf je vařený z tolika ingrediencí, které mi chutnají, že jeho zjevnou blafovitost rád přehlédnu.(24.11.2020)

• Mamlas

Naprostý úlet, bizár, krveprolití. Místy pár dobrých nápadů a zábavy. Bohužel z 90% zcela vypatlaná, nudná, užvatlaná, zmatená total hovadina. Celé to působilo spíše jako počítačová hra, protože skoro vše bylo levně animované, snad jen někteří "herci" byli skuteční. Aspoň tu a tam. (14%)(6.1.2021)

• JardoLe

Sky Sharks je presne ten typ filmu,aky som ocakaval,obsahuje bandu tych najhorsich hercov,akych si viete predstavit,ktori zoberu za kazdu cenu rolu v hocijakej sra*ke,triky su ubohe,takmer cele je to digitalne,samozrejme sa tu musia objavit jebl*nky so silikonmi,ktore nedokazu inak prerazit v tomto priemysle iba tak,ze ukazu kozy a je to totalne dementne,ale na druhej strane sa mi velmi pacili masky a gore efekty,ale nedam ani priemerme hodnotenie,lebo zaciatok bol fajn,no potom je to na dlho plne kecov,mal som pocit,ako keby som sledoval dokument,spravy a reklamu v jednom,no a v zavere to opat zacne bavit,skoda,take americke Sharknado sa mi pacilo o nieco viac,bola to vacsia sranda,toto ma skor nudilo ako zabavalo...:-)(3.1.2021)

• elimS

25% - komentář 20ti slovy: Mám rád "céčkové" filmy, ale musí to mít obstojný scénář...Sky Shark ho nemá. Každopádně...dobré kozy, překvapivě dobrý vizuál a masky. +++ SPOILER 20ti slovy: Zmražení nacističtí zombie vojáci, na létajících žralocích, útočí na hlavní města a převážné na dopravní letadla. Sejme je až nacistický létající megalodon!(3.1.2021)

• Kushina

Tohle bylo jedno z nejhůře natočených béček, které jsem na poslední rok viděl. Katastrofální scénář, režie, kamera, grafické efekty, prostě vše. Tupý příběh bez zápletky a ani milion krve, kterou mám v hororech rád tohle nezachránila. Věřte mi v jednom, jestli nemáte rádi tupá "céčka", tak si tohle opravdu nepouštějte. Nemám slov a to skousnu skoro vše. 5%(3.1.2021)

<< předchozí 1 2