silentname

Výsledne je "#SquadGoals" dosť bieda. Osobne mi film neskutočne pripomenul iný filmový "zážitok" s názvom "Dear Diary, I Died". A to je asi aj úprimne všetko, čo sa k tomuto dá reálne povedať. Pretože reálne to nič výrazne viac neponúka. Dokonca, keď si porovnám postery, pôsobí to skoro, ako keby na tom robil rovnaký tím. Ale to sa nestalo. Skúsme pohľadať nejaké pozitíva. Osobne mám pocit, že tento film nebol až tak veľmi nudný, Kennedy Lea Slocum je podľa mňa okey ako hlavná hrdinka a možno je pravda, že film aj celkom dobre vie utajiť svojho vraha. Človek by to asi musel poriadne rozoberať a okrem toho robí film často dobré odbočky, aby nás dokázal zamotať, že postupne vieme niektoré veci z pamäti vypustiť. Takže výsledok je nakoniec celkom dobrý. Možno ku koncu už to bude viac-menej jasné, no aj tak ma dokázal film celkom dobre zamotať. Takže dávam mu kredit v tom. Potom sú tu ale veci, ktoré sa odpustiť nedajú. V prvom rade tá kvalita filmu pôsobí, ako keby bol vytvorený pre televízie a vôbec mu to nepridáva nič. Je to prázdny film, kde sa veci proste dejú, nemá žiadnu veľkú charizmu, ducha alebo čokoľvek. Proste len čas ubieha a veci sa dejú. Ideme z bodu A do bodu B a reálne to nemá žiadny dobrý náboj. Riaditeľka školy je podľa mňa absolútne nesympatická a človek čo jej písal dialógy by si skutočne zaslúžil nejakú cenu. Lebo reálne som mal pocit, že jediné na čom jej záleží sú dotácie než ľudské životy. Obdivuhodné. A osoba, ktorá je vrahom ku koncu skutočne dospeje do svojho šialeného ja a vyklopí to všetko, až to nakoniec zase pripomína záverečné momentky "Happy Death Day". Len tomu chýba všetko, čo robilo ten film dobrý. Osobne film neodporúčam. Ak sú vaše očakávania veľmi nízke, tak to strávite v pohode. Ak však máte radi filmy, ktoré vám niečo vedia ponúknuť, tak tento to rozhodne nebude. Hodnotenie: D+ ()

Marze

Detektivka z vysokoškolského prostředí. Hlavní postavou je žurnalistka a spolužačka dvou obětí Samantha Hodges. ()