Andre the Giant

(TV film)

Detailný pohľad na kariéru a život 2.24 metrov vysokého, profesionálneho wrestlera a legendu zábavného priemyslu - obra menom Andre the Giant. (Real Tom Hardy)

Slasher

Profil něžnýho alpskýho obříka, který klopil za noc přes sto piv a jehož jméno má zvuk dodnes, je přesně tím, v čem teď nedávno selhal GREATEST SHOWMAN - lidsky dojemnou american dream freakshow. Taky vás možná při pohledu na Andrého pobaví, jak nudný, prázdný a necharismatický charaktery (na pár výjimek) moderní WWE vyvařuje. Dík HBO za pěkně odvedený dokument, přesně takhle se ctí legendy. (btw) ()

Real Tom Hardy

"8TH WONDER OF THE WORLD" --------------- Tak konečne som sa dočkaj tejto bombovej kolaborácie medzi HBO a WWE, pri ktorej som mal prekvapivo vysoké očakávania, ktoré boli ešte prekvapivejšie prekonané. Dopodrobna zdokumentovaná cesta jedinečného Andrého, od malej francúzskej dediny neďaleko Paríža až po grandióznu Wrestlemaniu III. Miestami smutné, ale hlavne neuveriteľne intenzívne (o hudbe nehovoriac) a silné, počas celej stopáže, nielen v závere. Už sa teším, ako si to na konci mesiaca vložím do profilu a taktiež pevne dúfam, že podobných spoluprác bude viac. ()

Cappuccino

8/10. Dokument, ktorý pobaví, zaujme a záverom i dojme. André ale nie je osobnosťou, o ktorej by sme potrebovali pozerať vyše dvojhodinový životný príbeh, a tak je len na dobro veci, že tvorcovia zvolili dostatočne krátku stopáž. ()

Derek

nejde to prilis do hlbky (co sa tyka andreho a jeho zivota), ale ponuka dost materialu zo zlateho obdobia wrestlingu (ktore som zral ako decko i ja) co mi obcas ku stastiu staci... ()

JasonCZ

Dojemný příběh. Mazec jak nemohl na záchod v letadle, bo byl tak velej, že se tam nevlezl, let z USA do Japonska 14 hodin musel být neskutecnej mazec pro neho.. A že Arnieho vzal jako loutku a položil na kzs nábytku, no mazec... Silák! ()

SpaceOdyseus

Ani nevim, co jsem cekal. Wrestling me fakt vubec nezajima, Andrreho jsem znal jen z Princezny Nevesty a wrestling me fakt ale fakt nezajima. I pres to, to byl zajimavy portret, zvlastniho cloveka a zajimave osobnosti. Jen kdyby se tolik nevenovali tomu wrestlingu. ()

vozralec

Dával 25 piv denně. Jednou zvládnul i 105 piv za den. Při natáčení filmu zase 20 lahví vína za den. Ale hlavně to byla ikona wrestlingu. ()

Jadro

Čo tomu chýbalo natoľko aby niekto nedal plné hodnotenie? Viete azda o veľkom počte podobných osudov? Kde môžte doslova cítiť človeka cez obrazovku alebo plátno, tak zvedavo, nevtieravo, milo a hlavne s akou pokorou? Smrť ktorá mu bola nadelená... Ufff Andre aj keď wrestling nepovažujem za šport ale divadlo, tak toto ma dostalo! 99% ()

baclajean

Trpké, no skvelo spracované od začiatku až po záver. V poslednej tretine filmu sa však podľa mňa až príliš tvorcovia zameriavali na Wrestlemaniu 3, mohli zapojiť aj niečo z toho, čo sa dialo v súkromí mimo show. ()

moviefan4

Veľmi silny a úžasný dokument o výnimočnom človeku ktorý zviditeľnil WWE. A vďaka tomuto dokumentu sa aj zase dá vidieť aký je Vince čurák ktorý sa nazujima o ľudí ktorých má pod sebou ale iba o peniaze čo z nich môže vytrieskať. ()

WUTEN

To tak bývá že, lidi dinosauřích proporcí jsou v běžném životě kliďasové, nejsou agresivní, jsou usměvaví, hodný, zkrátka dobráci. Naopak lidi co jsou malí, neúspěšný, nevzdělaný, závistiví jsou nejvíce agresivní skupinou. Je to jednoduché, když máte takové proporce, nemusíte dokazovat okolí svojí sílu a vybíjeti si jí na někom, vy prostě víte že si na vás málo kdo dovolí a jestli ano, tak mu vymáčkne hlavu jako vyčnívající beďar. S jeho gigantismem je obdivuhodně že se dožil takového věku. A ne jenom jeho postava ale i jeho játra a ledviny předváděli obdivuhodný výkon. Emotivní dokument, natočený maximálně objektivně, k tomu přidaná dynamická hudba, pro mě je to za 5*. ()