Bikesalon (TV pořad)

Publicistický / Sportovní

Česko, 2018, 25 min

• lubospoti

Vcelku pozoruhodný nápad na tv pořad. Ale jak se ukazuje, není to až tak nosné téma, aby dokázalo naplnit každý díl opravdu zajímavými informacemi. Možná by stálo za úvahu zkrátit stopáž a vynechat takové ty "vyplňující" příspěvky.(21.7.2018)

• ac3r

Bikesalon, svět se fakt v prdel obrací :-D(8.4.2018)

I když vlastnoruční pořady Primy z devadesáti procent s opovržením zavrhuju a přepínám, tohle je výjimka. Je to teda spíš pro fajnšmekry a profíky, já při popisech kol, jejich součástek a jízdních vlastností moc nechápu, o čem je řeč, majoritní technickou složku pořadu bych vyměnil spíš za tu popisující cyklostezky, tím by se určitě cílová skupina diváků rozšířila a prkenně nadrcený rozhovory průvodců nejsou taky nic moc, ale jak říkám, já na to koukám rád. 60%.(11.8.2018)

• oskiii

Co to má jako být? Nejdříve reportáž o nějaké cyklostezce, pak o časovkářském speciálu, kde 5x padne upozornění, že běžný smrtelník se na takovém kole nikdy nesveze (a to jako proč?). Zkrátka zoufalá Prima má potřebu fušovat do další oblasti...a dělá to opět velmi špatně.(2.6.2018)

• Snake.Charmer

Nejdřív nějakej strejc otestuje na polňačce gravel od Meridy, pak si dáme otravnou asi desetiminutovou reportáž z nějakýho závodu "chrtů", pak nám nějakej další "expert" předvede, že i na dvacetipětikilový e-mrdce se dá jet dvě vteřiny po zadnim... 2 minuty s Gaspim na Sardinii to fakt nespravěj. Pořad o kolech je dobrý nápad - ale minimálně díl, který jsem viděl, byl zoufale nevyvážený, co se jednotlivých cyklistických disciplín týče. Takže ve finále dost nuda!(16.7.2018)