The Wolf Hour

Robert Mead

Scénografie:

Kaet McAnneny

• LIVINGDEAD

O vymaštěné špindíře, která se bojí vytáhnout paty ze smradlavého paneláku. 💩💩💩💩💩(2.10.2019)

• Marze

Jestli se rádi díváte na na Naomi Wats jak dvě hodiny kouří cigarety a nedělá vůbec nic, je to film pro vás. Jako žena alternativní kultury žije v jižním Bronxu (to je už samo o sobě děsivé když turista omylem vyleze večer z metra na této stanici metra) je v dočasné exile kvůli strachu ze "Summer of Sam" (mezi července 1976 a srpnem 1976 terorizoval město New York sériový vrah známý jako Son of Sam). Ale neviditelný trýznitel začne využívat její slabost. Její od světa odříznutý vesmír se začíná rozpadat. The Wolf Hour začíná tísnivým pocitem jako alegorie na paranoidní strachy bílých žen z děsivých černochů. Pak je to dost sureální využívající napětí, že něco na nás vybafne zpoza záclony. Je tu neustále příslib něčeho dalšího co je za zavřenými dveřmi, ale bylo to moc abstraktní, aby to udrželo moji pozornost. První půlka filmu je doslova vyplýtvána jalovou zápletkou. V závěru se ale film dostane pod kůži a časová investice se vyplatí. Je to dobře odporné hrozné s prvky Hitchcocka. V závěru je zcela reálná situace jak to má vypadat třetí den po "black outu" (výpadku elektřiny). Kdo nevládne silnými svaly a kondicí, měl by si asi pořídit palebnou sílu. Nejlépe obojí.(9.4.2020)

Naomi ako bývalá úspešná spisovateľka, teraz psychicky na dne kvôli agorafóbii v bronxovom pajzli, v čase keď vyčínal Zodiac killer a teplomery praskali od horúčavy. Nečakajte žiadne napätie (ak vás nerozhodí furt zvoniaci bzučák), komorná dráma sa odohráva slimačím tempom na ploche 70m², ale svoje čaro to určite má, kvôli historickým súvislostiam, ale hlavne kvôli skvelej Naomi Watts. Na záver som sa dokonca pristihol, že držím palce černochovi, ktorý utekal s jediným exemplárom manuskriptu zdemolovanými ulicami.(23.9.2019)

ten odporný smradľavý bzučiak mi píííííílil nervy 😠 xDD(25.9.2019)

• J.Mayen

Spis jsem z filmu zamtenej a nic jsem si z nej neodnesl. Naomi Watts mam rad, myslim , ze i tahle role ji sedla,ale ja se v tom zkratka nenasel. A mysteriozni? Proboha v cem? Odepsana spisovatelka se utapi v depresich, paranoie, huleni a hleda chlapa na sex. No skutecne kdyz letite letadlem 8 hodin a z toho 4 hodiny prozivate celkem silne turbulence, tak tenhle kousek opravdu neni stastny vyber. Po 10 minutach jsem to chtel vypnout,ale porad jsem doufam v nejaky zazrak, ktery se nekonal.(5.1.2020)