poster

Bílá vrána (festivalový název)

 • Velká Británie

  The White Crow

Drama / Životopisný

Velká Británie / Francie, 2018, 127 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Rohy212
  ****

  Třetí film Ralpha Fiennese The White Crow je delikátně natočené drama o tanci, jedné komplikované duši a jednom komplikovaném politickém konfliktu. Pojďme se jenom dohodnout a zbavit se nadobro toho oblíbeného motivu ženského křiku mizejícího v houkání vlaku, dobře? (LFF 2018)(18.10.2018)

 • planetta
  ****

  Potešilo ma že R Fiennes šiel na to skôr artovou cestou a vyhýbal sa klišé so škandálnym odhalením. Slušné herecké výkony a uveriteľný ruský prízvuk Ralfa F.(2.4.2019)

 • hanca.uh
  *****

  Třetí režijní počin (pro většinu z nás známého jen jako herce) R. Fiennese se poved na jedničku. Silné dílo, které mě od začátku naladilo na tehdejší režim v Sov. svazu. Střídání ruštiny a angličtiny (+ s českými titulky) to jen vytáhlo nahoru. Z filmu jsem se pozvolna dostávala do vnímání jedinečného Rudolfa, jeho vstřebávání a hltání novostí a kultury ve Francii a v závěru mě to emočně vygradovalo, byla jsem napnutá jako tětiva a ani nedýchala (při akci a nátlaku na letišti:-)). Bezvadně zfilmované a procítěný film (a to jsem fakt ani nečekala!).(19.4.2019)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace