poster

Heroes Reborn: Dark Matters (TV seriál)

Sci-Fi

USA, 2015, 6 x 5-11 min

Kamera:

Jonathon Cliff

Producenti:

Anthony Leo

Střih:

Kurt Nishimura

Scénografie:

Ingrid Jurek
(další profese)

Komentáře uživatelů k TV seriálu (6)

 • swamp
  ***

  První sezóny Heroes mě bavily a tvůrci Heroes Reborn slibují návrat právě k těmto. Proto jsem se při čekání na první díl podíval na šest webizod o Quentinovi a Phoebe. Chápu, že se jedná jen o bonusový materiál uvedený na webu, přesto bych uvítal lepší herecké výkony ústřední dvojice. A vzhledem k tomu, že máme rok 2015, i trochu vydařenější efekty (což byl ovšem neduh i původního seriálu). Přesto musím uznat, že mě těch pár desítek minut nalákalo - jen mám obavu, že za to může především Noah Bennet v závěru. ;)(23.9.2015)

 • Kothy
  ****

  Zajímavá série web epizod, které mají uvést pokračování kultovního seriálu od NBC Hrdinové. Vypráví o jedné z postav, která obdržela svou schopnost a společně se svým bratrem se snaží všemu přijít na kloub. "Moje sestra je vyvinutát!" :D(26.9.2015)

 • ARI50
  **

  Snaha byla neříkám že ne i když je to něco navíc ale i tak.(7.9.2018)

 • Frajer42
  *

  Předskokan k restartu celkem úspěšného seriálu. Musím ovšem napsat, že předskokan poměrně nezáživný a běžící v těžce amatérském stylu. Lákadel a důvodů ke sledování divákům opravdu moc nenabídl a pokud jste již viděli Reborn, tak určitě uznáte, že v podstatě ani neměl nabídnout co.(23.1.2016)

 • JohnCZ
  ****

  Poměrně napínavá upoutávka na novou sérii Heroes se sympatickou dvojicí sourozenců v čele. Found footage styl a dost neherecky přirozené výkony jsou v tomto případě fajn. Dějově to nenásilně navazuje na konec 4. série, i na tak malém prostoru to působí docela rozmáchle a jsou z toho cítit velké změny, které v Reborn nastanou.(7.3.2016)

 • Denila
  ***

  Tento krátký úvod jsem ocenila až na závěr nové série Hrdinů. Bez tohoto, by zdejší hlavní dvojka neměla žádné sympatie.(15.8.2017)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace