Reklama

Reklama

Boj o moc - Série 4

(série)
Trailer 1
Drama
USA, 2023, 10 h 21 min (Minutáž: 56–85 min)

Tvůrci:

Jesse Armstrong

Hrají:

Brian Cox, Matthew Macfadyen, Sarah Snook, Kieran Culkin, Alan Ruck, Nicholas Braun, Jeremy Strong, Peter Friedman, Zoe Winters, Dagmara Dominczyk (více)
(další profese)

VOD (1)

Epizody(10)

Videa (3)

Trailer 1

Recenze (19)

husak_k 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Succession je masterpiece. Od dob Breaking Bad jsem neviděl žádný seriál, co by byl schopný nastavit hned od začátku extrémně vysokou kvalitu scénáře, režie a hereckých výkonů, a udržet si jí až do konce. Zakončení bylo poetické, na jedničku s hvězdičkou a myslím, že každý, kdo dával během seriálu pořádný pozor, musí být nadšený. 100% ()

Soweek 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Quality TV ve své nejlepší formě. První tři série byly skvělé, ale poslední byla naprosto nezapomenutelná. HBO zbytečně nedojí úspěšný seriál dalšími pěti sériemi, naopak má koule v nejlepším přestat a odejít zcela jistě s korunou nejlepšího seriálu tohoto roku a pokud by nedávno neskončil Better Call Saul, tak asi i poslední dekády. ()

Reklama

TeeAge 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Vrchol televizní tvorby. Nejdokonalejší duett rodinných vztahů s politicko-korporátními zájmy. Herecký koncert všech zúčastněných, natočený nejsvěžejším okem za kamerou za poslední léta, s invencí tvůrce Jesseho Armstronga. Jeremy Strong se mi šplhá do top10. Díky 4. sérií pro mě nejlepší seriál posledních 5 let. ()

Zajda. 

všechny recenze uživatele

Tady není o čem, tohle se prostě neuvěřitelně povedlo a Jesse Armstrong nám naservíroval jedno z nejsilnějších seriálových zakončení všech dob. Nemá smysl vypisovat, že je to brilantně napsaný a zahraný, tady je zkrátka všechno na té nejvyšší úrovni. Co ale cením zdaleka nejvíc je ta tvůrčí sebejistota. Tvůrci se tu totiž nebojí dělat riskantní rozhodnutí, které ale v jejich rukou působí naprosto přirozeně. Tohle je zkrátka jedna z nejlepších věcí, kterou jsem kdy viděl. Miluju to. 10/10 ()

Ediebalboa 

všechny recenze uživatele

Kdo se ujme trůnu? Toxický vizionář, malopérák, tatínkova holčička anebo se tatínek na své marné potomstvo definitivně vyprdne a věnuje své království Seveřanovi? Hned v úvodu série se naštěstí karty perfektně promíchají a zamezí se tím dalším etudám nekonečného pletichaření, které ne že by tentokrát chybělo, avšak probíhá ve zcela jiném kontextu než dřív. Jednotlivé charaktery si ušly od začátku opravdu dlouhou cestu. Někdo zmoudřel, někdo se naučil bájnému umění „korporátního slalomu“ a někdo vykonal náročnou pouť, jen aby si uvědomil, že jiný být prostě nedokáže. Poslední série zkrátka kulminuje ve všech ohledech a zasluhuje čestné místo po boku Breaking Bad v kategorii nejlepších seriálových završení všech dob. ()

Galerie (226)

Reklama

Reklama