Reklama

Reklama

Nadšení pekaři s příšernými výsledky se snaží dopéct k desetitisícové výhře. Něco jako reality show s troškou toho domácího šmudlání. (Netflix)

Videa (2)

Trailer 2

Recenze (14)

bublinka4 

všechny recenze uživatele

Takhle to dopadá, když dáte někomu se skvělým nápadem kopu peněz a volnou ruku. Nicole Byer se pro moderování narodila, Jacques Torres je miláček, všechny účastníky to opravdu baví. Je to zkrátka jednoduchá zábavná reality show, co si na nic nehraje. A to, že si v postprodukci doslova dělají, co chtějí, mě taky strašně ba..:D ()

argo.smile 

všechny recenze uživatele

Ja ako pekár dokážem pochopiť ľudí čo nevedia o tomto remesle absolútne ničaj keď sa snažia. Ale aj tak idú súťažiť a všetko dopadne nadmieru vtipne. A súťažiaci si robia srandu zo seba, svojich výtvorov atď . Není to o plačúcich ľuďoch nad svojím nešťastím a podobné emociálne sračky ako v iných reality show. Tu je to o humore, vtipu, bláznivých výtvoroch a hlavne o umení laikov to napodobniť . Jediné čo mi liezlo na nervy, tak to bola moderátorka, jej škrekot a nasilu vyhrotený americko-černošský ( žiaden rasizmus ) smiech. Inak príjemná oddychovka keď sa nudíte a nemáte do čoho pichnúť. P.S. Dopozeral som všetky časti už nasilu a musím zraziť hviezdu dolu lebo mi tá moderátorka naozaj poriadne liezla na nervy. ()

Reklama

AnnalieseK 

všechny recenze uživatele

Příjemná změna od všech těch pořadů, kde se soutěžící snaží být co nejdokonalejší a z každého menšího neúspěchu akorát nadávají nebo fňukají. Tady jde hlavně o to, že se všichni baví. Pořad je krátký, svižný, a když nevíte, co s časem a nechcete nic náročného, tak je to ideální volba - a jako bonus si při sledování soutěžících i vy sami v kuchyni připadáte hned jako menší trotl. Jen škoda té uječené moderátorky, je vtipná, ale nemusela by mít tolik pronikavý hlas. ()

haWranka 

všechny recenze uživatele

Tenhle pořad mám ráda. A proč? Protože zatímco ve všech ostatních kuchařských soutěžích jsou na sebe navzájem soutěžící hnusní, pomlouvají se a neustále se tam brečí (ano, všichni mají těžký životní úděl, všichni milují Ameriku a blá blá blá), tady se soutěžící, porota i diváci hlavně baví. Z neúspěchu si nikdo nic nedělá, všichni si dokážou udělat legraci z ostatních, ale i ze sebe. A vítězi to všichni přejí, obejmou ho a opět - smějí se. Je to nesmírně pozitivní, uklidňující a osvěžující věc. Jen kdyby moderátovka pořád tak neječela... ()

sitmin 

všechny recenze uživatele

Opravdu ještě existují lidi, co si myslí, že něco v televizi je dílem přírody a náhody? Opravdu ještě někdo kritizuje, že reality shows nejsou dostatečně realistické a přirozené? Zkuste si někdy podobný formát natočit bez scénáře a přetáček, jsem na vás zvědav. Nicméně tahle show má tempo, má vtip a co člověka může hřejivě pobavit víc než neúspěch ostatních? ()

Galerie (7)

Reklama

Reklama