Rasputin domlouvá Davidovi, aby se začal léčit. Od teď už má povoleno se objevit na sále pouze jako Filipův asistent. Ale hned první pacientka vyžaduje k Rasputinovi dalšího operatéra, ten si volá Davida. Mery to ale Filipovi nenahlásí. Prokop se s Petrou domluví, že jeho matka může hlídat Sabinu. To ale neskončí podle jeho představ, Sabina přivede Prokopovu matku až na urgent. Skauti, kteří nedobrovolně strávili mrazivou noc v přírodě, překvapí Vali nečekanými následky. A také zlomenina po pádu na lyžích skrývá více, než by se na první pohled zdálo. (TV Prima)

elizabeth_ba

Lepší než předchozí díl s nepovedenou svatbou. Už jen proto, že se tam tentokrát vyskytovali téměř všichni, kromě Viktora a ředitele Bojana (no a samozřejmě Lucie. Opět jsem si uvědomila, jak velmi důležité u Bones - Sběratelé kostí - bylo, že všechny hlavní a důležité postavy vydržely od začátku nebo svého příchodu až do konce). Případ mladé lyžařky byl zajímavý, s autonehodou už to bylo horší, pravděpodobnost pohnutí se svědomí u takového člověka či právníka, jenž ho obhajuje, považuji za velice nízkou. Skauti s dědou docela fajn. Osobní život se tentokrát řešil pouze u Prokopa a okrajově u Petry, což šlo trochu mimo mě. Přesto za mě poctivé tři hvězdičky a budu s napětím očekávat, jak se bude dál vyvíjet zdravotní stav Matyho i Davida. ()