Všechno nejhorší 2

• USA Happy Death Day 2U (více)

Vysokoškolačka Tree bývala strašná mrcha, dokud ji osud nepotrestal tím, že ji nutil opakovaně prožívat ten samý den, na jehož konci ji brutálně zabil magor v masce maskota její univerzity. Každodenní krveprolití skončilo až ve chvíli, kdy Tree odhalila identitu pachatele (spolubydlící Lori, která ji už nedokázala vystát) a poslala ho na věčnost. Mezitím se z mrchy stala přátelská bytost věrně milující spolužáka Cartera, jenž jí v boji proti zabijácké časové smyčce pomáhal. Žili by spolu patrně šťastně až do smrti, kdyby nedošlo k sérii řady nešťastných příhod, končících tím, že se Tree znovu probudí v den svých narozenin, pár šťastných prožitých týdnů se rozpustilo jako pára nad hrncem a jedinou jistotou, kterou Tree má, je smrt, jež na ni večer čeká. Nabízí se prosté řešení – skočit za Lori, vyškrtnout ji ze života a vrátit ten svůj do normálu. Když však Tree Lori najde, je její spolubydlící mrtvá. Cosi se změnilo… Ve snaze vrátit vše do normálu přijde Tree záhy na to, že existují i horší věci než každodenní umírání. (CinemArt)

Barbucha9

Nevím no, ale mě se to líbilo. Jsem fanda filmů s myšlenkou butterfly effectu a časových smyček, takže já se bavila. Postavy mi byli sympatické už v minulém dílu a film příjemně běží. Asi od toho člověk nemůže čekat bůh ví jaké filmové umění, ale jako uvolněná pohodová podívaná, proč ne. :) ()

as-minor

Sympatické pokračovanie, ktoré však stratilo šarm jednotky. Zbytočne prekombinovaný príbeh, humor topiaci sa v gýčovitosti hororových komédií a hlavne ochabnutá atmosféra. To sú najväčšie negatíva tohto kinematografického diela. Každý tvorca, ktorý pracuje na pokračovaní nejakého filmu, už od začiatku kráča po tenkom ľade. Divák má jednoznačne určený vzor a na základe neho i určité očakávania. Nenaplnenie týchto predstáv často vedie k prepadnutiu sa na dno. Nemôžem povedať, že Všechno nejhorší 2 by bol ukážkovým príkladom potopenia potenciálu, ktorý nastolila jednotka. Avšak tiež ničím výnimočným nevyniká a mnoho scén bolo doslova otravných. Stále sa však jedná o pomerne slušnú zábavu na poli hororových komédií, ktorá má svoje prekvapivé miesta. A práve tie dokážu najviac očariť. ()

Bogrant

Dobrá primitívnosť, ktorá najmä vo svojej prvej polovici desne trýzni zrakové orgány, nakoľko vyzerá, že Landon sa režisérsky utopil vo svojich scenáristických nápadoch. Viac mieša, pridáva, viac sa stráca. Našťastie druhé dejstvo v spojitosti s mamou hlavnej hrdinky a patričným sentimentom k tomu predsa len ako-tak vyrovnáva všetkú tú absurdnosť a nelogickosť. Jednotke som dal zábavné tri, dvojke ťažko podpriemerné tri hviezdičky. ()

CheeseFigure

Jednotka bola taký fajn krimi-horor, okorenený sci-fi prvkom. Ale stále to malo tie prvky hororu (vrah v maske) a krimi (pátranie po identite vraha) celkom výrazné. V dvojke mám pocit, že tieto dva prvky boli viac dané do úzadia a film sa stal viac drámou. Tiež som čakal po traileri niečo iné, ako že si dáme opäť (síce trochu zmenený) dej jednotky. A taktiež zapojenie matky mi prišlo nevyužité. Prišlo mi, že s ňou bolo málo scén, takže sme ako divák necítili tú emočnú váhu voľby, pred ktorou bola Tree v závere postavená. I keď tento komentár znie negatívne, tak som si to celkom užil. Je tu veľa vtipných momentov (ak nemáte problém s morbídnym humorom, tak budete spokojný a ak hej, tak nebojte, nájdu sa tu vtipy aj pre vás) a postavy sú sympatické. Happy Death Day 2U je teda slabší ako jednotka, ale stále zábavný. ()

HMTD

Těžké hodnocení, ten film vlastně není zas tak špatný, bohužel jen tak do půlky, a i tak se musíte oprostit od dost pochybné zápletky. Od půlky už to jde do háje víc a víc a vygraduje to v závěru poněkud nepravděpodobným odhalením. Částečně Spoiler:  Jako vážně v moment kdy dojde k odhalení vraha jsem si řekl, jako v jakém vesmíru by to bylo takhle? Vždyť to nedává smysl. ()

J.CTORN

Hele bude to znít zvláštně ale možná jsem si to užil víc jak jedničku. Je to pojmutý úplně jinak, lór se nám tu prohlubuje atdddd. Ale věřím že jistě někdo tu může mít problém s tím že to už není tak přímočarý jako jednička a začíná se to komplikovat. Jen počítejte s tím, že dvojka rozhodně není horor ale spíš fantasy ()

JamesXY

Takový...dost zvláštní. Oceňuju originalitu - děj z prvního dílu se neopakuje...až tak moc. Některý věci byli až nehezky nelogický (takže narazím autem do trafo stanice = ve vteřině vyhodím proud v celém městě?). Citových výlevů tu bylo až moc, nicméně humorná část někdy i pobavila. Jo a někdo si tu trochu moc hrál se slow-motion... ()

goauld

Filmy, kde se časově smyčkuje mnoho není a tudíž (svým způsobem) každý počin filmový je žádaný. Nicméně - bud nejsem úplně ta cílovka, nebo mě přijde, že toho humoru tam nějak scházelo. Části, kde se opět "brnkalo" na strunu morálna (či se řešily milostné zápletky), jsem úspěšně přeskakoval rychloposuvem a tudíž se mnoho sledovacího času ušetřilo. Zprvu mě celkem překvapilo obsazení toho asiata, ale... paxem si uvědomil, že film byl produkcí USA a tudíž musí být náležitě genderově vyvážen a tak prostor musí dostat jakákoliv "rasa". Jinak (jako prvního dílu neznalého) může přijít důvod (původ) oné masky vraha poněkud nezodpovězený, ale.... konec konců - vadí to?? U komedie se stejně zpravidla vypínají jakékoliv mozkové aktivity a tudíž nějaké přemýšlení proč a nač je zde silně irelevantní. ()

WazzapKal

Nic jsem od toho nečekal a hle ten chaos překvapivě funguje. 😀 Jessica Roth výborná, sebevražedný scény bomba. Občas hluchý místa, ale jinak to funguje a tým nerdů vůbec nebyl špatnej. ()

Chenile

Nahodou v zanru komedie to je nadprumer (dano predevsim spatnou kvalitou komedii).. Jestli od toho nekdo cekal neco jineho nec komedii, tak chapu ze je zklamany. ()